PDA

View Full Version : Изненада ?!



taratorcho
10-11-2011, 17:54
Здравейте на всички,

с приятелката ми сме заедно от около 2 месеца и поради обстоятелства не сме се виждали от около 20 дни. Всичко е ОК. Мисля да й изпратя нещо като писмо по пощата + малка изненадка. Ние си се чуваме всеки ден по телефона, но просто писмата са си класика и мисля, че би се зарадвала, а само писмо не става ... може би, вече се досетихте какъв ми е въпроса ... Дайте идеи за тази изненада, какво да й пратя, нещо като мече или вече е изтъркано ... Освен мече, някой да има други идеи ?! Нека се включи женската дума, тъй като те знаят най-добре какво искат :P

Благодаря предварително.

П.П: Не ме интересува каква е цената на подаръка, но според мен важното е да е символично, а не материално ... :)

SisiStrange
10-11-2011, 17:57
Нарисувай я. Много обичам като ме рисуват. Или като приятеля ми нарисува някоя сценка между нас двамата. :)

taratorcho
10-11-2011, 17:59
Нарисувай я. Много обичам като ме рисуват. Или като приятеля ми нарисува някоя сценка между нас двамата. :)

най-лошото е, че аз една къща не мога да нарисувам, а да я рисувам неяя ..... сигурно като се види ще иска да се разделим :-D :-D

Sh@d0w
10-11-2011, 17:59
Сиси не всички могат да рисуват 8-)

Иначе ако можеш идеята е добра.Макар,че не разчитам много на "Български пощи",ужасно закъсняват с доставките.

SisiStrange
10-11-2011, 18:04
Ами тогава нещо друго ръчно изработено. Много е готино да видиш, че някой се е постарал за тебе. :P

Sh@d0w
10-11-2011, 18:06
Ами тогава нещо друго ръчно изработено. Много е готино да видиш, че някой се е постарал за тебе. :P

Да наистина,като видиш нещо лично направено,знаеш че момчето/момичето и мислило за теб и е вложило старание и любов.Дори да не е кой знае какво ;)

taratorcho
10-11-2011, 18:10
Не е лошо като вариант, но не ми хрумва, какво точно мога да направя сам, което да й хареса ии да е хубаво ... не мога да рисувам .... :D ?

SisiStrange
10-11-2011, 18:12
Някой колаж с красиви картинки и в средата да и напишеш някое стихче? Или въобще да и напишеш нещо мило? Може да и напишеш приказка, в която да е главна героиня. Някакво яко е такова.

taratorcho
10-11-2011, 18:16
не съм много добър в изкуството като цяло, но ее добра идея ии ще се постарая. Все пак ако имате ии други идеи, драскайте : ))

Hilary_
10-11-2011, 18:16
хах сега се сещам, че бях получила преди време рисунка от един съфорумник придружена с нещо написано, което в последствие не спази! 8)

По темата:
Това с писмото е добра идея! Ваша снимка? Някаква гривничка?
Не разбрах дали живеете в различни градове .. ако да прати й билет, за да дойде при теб?

taratorcho
10-11-2011, 18:34
хах сега се сещам, че бях получила преди време рисунка от един съфорумник придружена с нещо написано, което в последствие не спази! 8)

По темата:
Това с писмото е добра идея! Ваша снимка? Някаква гривничка?
Не разбрах дали живеете в различни градове .. ако да прати й билет, за да дойде при теб?


Снимка + .. гривничка -- вариянт е .. В различни градове сме, но точно поради обстоятелствата не можем да се видим ... ангажираност ии тн иначе до сега направо автобус да съм й взел, за да дойде :( ... за билета звучи много сладко, но няма как да стане ....

Hilary_
10-11-2011, 18:36
Кофти. Надявам се все пак да избереш нещо, което ще й хареса. :)

SisiStrange
10-11-2011, 18:41
Честно казано, тея гривнички са вече доста банален подарък. Всеки втори подарява гривничка/медальон с две половинки на едно сърце/парфюм. Не, че са лоши подаръци, но са бая изтъркани.

leadyflame
10-11-2011, 18:41
Направи собсвтвеноръчна кутийка за бижута и в нея сложи сенжирче със висулка с буквата ти.

Hilary_
10-11-2011, 18:45
Честно казано, тея гривнички са вече доста банален подарък. Всеки втори подарява гривничка/медальон с две половинки на едно сърце/парфюм. Не, че са лоши подаръци, но са бая изтъркани.
Зависи от гледната точка ..

Echo
10-11-2011, 19:39
Мисля, че писмо и твоя снимка ще бъдат достатъчни. Мече или нещо такова й подари когато се видите лично!

GabrielleShayk
10-11-2011, 20:09
Според мен писмото е най-трогващият подарък,особено ако е любовно :-)
Гривничката също е много сладурска идея...

gabsit000
10-12-2011, 12:07
една приятелка направи пъзел от техни общи снимки,парченцата бяха в много хубава кутийка пак е идея .. :)