PDA

View Full Version : Коя от двете?



Djenka
10-11-2011, 18:39
Здравейте, много бързо ви моля за съвет:
Коя от двете спирали е по-добра според вас ?

http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21647

или

http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=15027

Аз досега имах тази черната, става, но тя преди беше на мама ии имам подозрения че е изсъхнала 8-) И освен това, да знаете дали в магазини като ivis, dm, lilly ще има продукти на oriflame? Благодаря ви предварително. :)

anonymous708973
10-11-2011, 18:52
Не мога да направя разлика. Орифлейм продукти можеш само да поръчаш, няма ги другаде.

И една хитринка - ако в спиралата на майка ти все още има туш и е отворена преди по-малко от 6 месеца, сложи я за минута под течаща вряла вода и ще можеш да я използваш още седмица-две :)

Djenka
10-11-2011, 19:15
Не мога да направя разлика. Орифлейм продукти можеш само да поръчаш, няма ги другаде.

И една хитринка - ако в спиралата на майка ти все още има туш и е отворена преди по-малко от 6 месеца, сложи я за минута под течаща вряла вода и ще можеш да я използваш още седмица-две :)

Благодаря за съвета :)
И аз не виждам разлика, затова реших да се допитам до вас.
:)

suNnykaty96
10-11-2011, 19:24
Аз вмомента ползвам черната и съм много доволна, прави ми миглите супер дълги и гъсти, без да ги сплъстява. (:

millmii
10-11-2011, 19:40
Аз като чета разлика виждам само в това,че на черната пише, че не е водоустойчива и има извиващ ефект, пък другата е водоустойчива, ама не ги извива, а само ги удължава :lol:

ПС: Можеш да поръчаш само чрез каталог, т.е. не можеш да ги видиш на живо освен от познат .. :)

Hilary_
10-11-2011, 21:02
блаах мани ги тия спирали на Орифлейм! На мен не ми харесват! :?

ledenakrasota
10-11-2011, 21:36
Средна работа е марката. Имат много хубави неща, но повече няма да си купя техни продукти за по-деликатни зони. :-x


Очите ми се бяха подули и получих ечемик от една тяхна спирала миналото лято. Беше подарък от майка ми. Приятелка също беше получила някакво издуване от техен крем или спирала. Не помня, кое точно. :-o Не съм човек, който има алергии или такива неща.
Вече съм на повишено внимание. :)

MaLkaTa_LaDy
10-12-2011, 06:17
Зависи какви са ти миглите и как ги харесваш. Например моите са много извити, но не са плътни. На една приятелка са буквално прави и й се налага да ги извива с машинка, но адски гъсти.
Водоустойчивостта си е предимство, ако не си свикнала да си пазиш спиралата на миглите, но е неудобно, че трябва да се маха със специален разтвор. Ти си прецени от какво имаш нужда.
П.с. Ползвала съм и спирали на Орифлейм и в момента съм с един околоочен коректор, никакъв проблем нямам. Просто всичко е адски субективно.

sexa_na_kompleksa
10-12-2011, 07:06
На мен не ми допадат особено продуктите на Ейвън и Орифлейм. Защо не си събереш малко повечеко парички и не си купиш нещо по-качествено? : )

bet3to
10-12-2011, 13:05
Аз мисля че са еднакви . Разликата е само че черната е водоустойчива. Ползвала съм черната. Определено е много добра. :)

XxInn0cencexX
10-12-2011, 13:54
Приятелка ползваше черната и беше адки доволна.

plamuu
10-12-2011, 14:07
Има и по-добри спирали, но и аз съм гласувам черната.

Vikito0o
10-12-2011, 16:47
Май черната е по-добре,въпреки че не виждам голяма разлика

katii
10-12-2011, 17:22
На мен ми бяха подарили тази черната и не е кой знае какво. В смисъл прави ги мноого дълги, но не и гъсти.
А за старата спирала, можеш да сложиш в нея малко крем за лице и пак да си я използваш за поне още една седмица :)

Djenka
10-12-2011, 19:28
Моята старата е същата като черната, и мен много ме кефи, върши добра работа, но мисля, че е стара, а и онзи ден окото ми се зачерви и заподозряната е тя 8-) Но ако ще си купувам, ще е тя :wink:

yana0404
10-19-2011, 18:25
Намери представител на Орифлейм,те са като Ейвън.Според мен е по-добре синята защото е водоустойчива.Освен това като си пробвала черната пробвай тогава синята.Но ако наистина е синя много добре ще ти отива без никакъв грим,само малко безцветен глос.Така без грим вниманието ще се насочи към очите ти.