PDA

View Full Version : Програма...



Rar3
10-11-2011, 21:20
Бих искал да ми помогнете да си съставя фитнес програма. Вече споменах, но пак ще кажа. 15 години, 1.90 почти някъде 97 килограма.Тъй като съм 2ра смяна и имам дни, в които имам много за учене, ще практикувам вкъщи ;д. Вече обсъдихме фитнеса и стрийт фитнеса и сега се хващам за работа :Д. Не разбирам по какво се прави една програма, за това питам :). Нямам почти никакви претенции за мускулни групи, смисъл коя в кой ден :).

Аз мисля, че ще е добре да наблягам на корем, да го тренирам така, трен 2 дена, 1 почивка, 2 дена, 1 почивка? За другото искам вашата помощ :). Както споменах в предишната тема искам да отслабна и да заякна. Естествено кардиото ще е всеки ден! Също много ще се радвам ако може да кажете някой лек режим ( да не гладувам като куче :Д :Д :Д ). Аз гледах няколко, но искам и мнение на хора, които разбират повече от мен. БЛАГОДАРЯ!

HolyShit
10-11-2011, 21:28
Пиши в google ВМ-НВД,мисля,че ти казах и в предишната тема.Няма как да гладуваш ,по-вероятно е да се тъпчеш..

Rar3
10-11-2011, 21:36
Ааа да каза, и аз потърсих, но има ( само на такова попадам) само обяснения какво представлява и защо е това тъпчене иии за това пиша и за режим ;д

HolyShit
10-11-2011, 21:50
То се знае,никой няма да седне да ти прави хранителен режим.За това се пишат тези статии.

Rar3
10-11-2011, 22:02
Добрем :) А да кажеш нещо за програма ?

Rar3
10-12-2011, 19:35
други?

Shines
10-12-2011, 20:00
Първи ден-гърди, бицепс
Втори ден-гръб, трицепс
Трети ден-рамо и крака

Корема няма смисъл да го натоварваш толкова много пъти, той се нуждае също от почивка.Може да го правиш всеки път след тренировка (тоест 3 пъти), или 1 път с тежести.За режима, послушай HolyShit.

Rar3
10-13-2011, 06:11
Хехе, аз почнах със същото, което каза ти, значи добре съм я измислил.:Д мерси :):) Режима ще го почна малко по-късно, защото съм болен и пия лекарства и... Днес нямам много за учене и ще изчета всичко за ВМ-НВД ;д.


А за корема в залата има едно, на което сядаш, опираш си гърдите на "лост с меки възглавнички" и се навеждаш.