PDA

View Full Version : Какво най-много....



tomboy
10-12-2011, 07:18
Какво най-много харесвате и какво най-много мразите в себе си ?..(външно и вътрешно)...Ако можехте да промените едно нещо , то какво би било то?...:)

fuckme
10-12-2011, 13:27
Много си харесвам цвета на косата, но бих предпочела да е малко по-суха. Тялото си го харесвам, нямам големи гърди, но и краката и дупето ми са тънички, такаче смятам, че съм съразмерна. Може мъничко да се стегна, но и така съм добре. Иии имам леека форма на акне, но използвам доста продукти, препоръчани от специалист, прикривам си несъвършенствата и изглеждам и се чувствам добре, такаче не се оплаквам много. Хубава тема :-)

FuCKkK13
10-12-2011, 13:36
ох.. ами то за вътрешното са много ама това,че съм голям инат.. да,някой път ми е от ползва ама в повечето не е :?
иначе външно.. не знам.. най-много и аз си харесвам цвета на косата..иначе за нещо,което да се оплача не знам... смисъл,че просто съм се приела такава и май вече някой несъвършенства не ми правят впечетление.. иначе нещо,което преди ме дразнеше,че съм мъничка,а сега не искам и да става висока :D и другото нещо сега на тия години.. акнето (и при мен е доста малко, но преди да ми дойде някой пъпчици много ме дразнят) ... още нещо,което мисля,че ми е в плюс е това,че ходя без грим... ами г/д. това е.. много други неща мога да добавя, но няма да пиша фермани :)
хубава тема :)

tomboy
10-12-2011, 18:36
благодаря!..:)
Аз също малко си се дразня колко съм ината!... :? ...какво съм рогато не е истина!.. 8-)
Иначе си харесвам тялото !..Имам недостатъци , ама в тях ми е чара!...Най-много си се кефя на леките тръпчинки , очите и косата!...:)

UniCoWN
10-12-2011, 18:47
Външно се харесвам като цяло..
не съм много висока, нито много ниска.
Дупето и гърдите ми са ок (малки, стегнати :oops: ) е, може би искам още 3-4 см към гръдната обиколка...
Харесвам си очите - цвят и форма..
Не харесвам косата - прекалено е гъста и все не мога да си намеря подходяща фризура :o

Като характер ... до някаква степен той зависи от мен и личните ми предпочитания и виждания за живота, така че него аз сама съм го градила така, както на мен ми харесва и ми е добре. Следователно не би трябвало да има нещо в характера ми, което не харесвам. :)

FreshJuice
10-12-2011, 19:03
Харесвам си се външно чат- пат... Може би не си харесвам тялото ама то може да се поправи...
От характера си най- много мразя МЪРЗЕЛА... понякога е мн зле при мене. Иначе харесвам, че мога да рисувам и да майсторя някои нещица :)

JustMakeMeBelieveAgainN
10-12-2011, 19:06
Аз най-много си харесвам косата, очите и усмивката. Бих искал да съм по-висока и може би малко по-слабичка! :-D

Biskfitka
10-12-2011, 19:39
Харесвам си гърдите ! (не,не са малки ;д ) и устните.Може би и косата,но да не беше толкова третирана ;д ...а и ноктите и ръцете :grin: И това ,че имам дълги крака :D
Искам малко да отслабна..около 5 кг. и обмислям да сменя русото,но още не съм сигурна... :-D

galet0
10-12-2011, 21:28
В себе си харесвам китките най-много като цяло

Гърдите не си ги харесвам,плоска съм бая :D

Josefinne
10-13-2011, 06:33
За външен вид: Най-много си мразя частта около корема в момента, чак ми се ще да си направя липосукция!
Най-много си харесвам ... частта от краката под коленете, вкл. глезените 8-)

За характер: Най-много мразя, че не мога сама да се дисциплинирам.
Най-много обичам способността си да се променям, ако го пожелая, упоритостта си що се отнася до оцеляването и възможността ми да се отдавам напълно в любовта.

Evie
10-13-2011, 06:55
Хъмм най-много си харесвам устните, очите и косата(въпреки че бих искала цвета да е малко по-тъмен). Харесвам си тялото, стегнато е, но ме дразни това, че имам широк гръден кош и понякога изглежда се едно имам огромен бюст :? всъщност това е нещото, което със сигурност бих променила, ако имаше начин..
Характера.. не харесвам това, че понякога съм много срамежлива и също така, че лесно се доверявам на хората и лесно им прощавам.. Харесвам това, че.. мм не знам харесвам всичко останало в характера ми :D

tomboy
10-13-2011, 07:11
Гърдите не си ги харесвам,плоска съм бая :D
...не само ти...:(

koshtramba
10-13-2011, 07:55
Не си харесвам нищо. Даже скоро мисля да си направя seppuku пред СУ по случая. :)

ledenakrasota
10-13-2011, 09:24
Харесвам се като цяло. Най-много дупето, гърдите, краката и очите. Не си понасям косата и сега е къса. :-D Бих си променила носа, но не ми стиска . 8-)

kitty02
10-13-2011, 10:12
Гърдите не си ги харесвам,плоска съм бая :D
...не само ти...:(

И аз съм плоска..

billytalent
10-13-2011, 10:18
Бих си променила носа, но не ми стиска . 8-)

И на мене 8-)
Иначе си харесвам очите, кожата-цвета по- точно и краката.

deadfish
10-13-2011, 11:29
Не искам да съм толкова емоционална...бих си променила малко нослето. :)

mynichka
10-13-2011, 11:57
Харесвам си зъбите, цвета на кожата, тялото като цяло
Не харесвам- външно нищо, иначе съм прекалено емоционална

XxInn0cencexX
10-13-2011, 11:59
В лице си се харесвам,в тяло ако понапълнея с няколко кг ще е идеално,но и така съм си добре.За характера:харесва ми това,че съм оптимист,винаги съм се смятала за щастлива и никога не съм "падала на дъното" ако мога така да го нарека,не бих позволила такова нещо.Мразя мързела си и това,че на моменти съм адски дразнеща колкото и настроение да имам.

againstyou
10-13-2011, 13:25
Харесвам си характера като цяло,ама може би съм доста лигава на моменти.За външността..искам да съм по висока.Най-много си харесвам очите,косата(на моменти) и усмивката.

tomboy
10-13-2011, 17:12
май тук се събрахме доста кривоноси и плоски!.. :D

Darinella
10-13-2011, 18:24
Най-много харесвам цвета на очите и косата си, а не харесвам това, че съм ниска. :)

brutaLxxbunny
10-13-2011, 18:48
Вътрешно не променям нищо.Аз даже парадирам с личността си.Такава съм станала и трудно ще се променя.Не харесвам,че от време на време съм малко лабилна и позволявам на други хора да видят сълзите ми,а те не заслужават.
Външно,честно казано,не знам какво харесвам.Може би цвета на косата ми и ноктите ми.Не харесвам доста неща - тялото ми не е стегнато,лицето ми е с широки пори..Всяка жена си намира някакви недостатъци :)