PDA

View Full Version : Новини около филма ми



ndirector
10-12-2011, 12:25
Знам,че дълго чакахте новата доза новини!Сега,желанието ви се сбъдна!Знам,че тази информация ще държи усмивките на лицата ви за цялата седмица!
Всичко е готово!
Всъщност,хакнах Final Draft доста easy,мислех,че ще бъде нещо хард,все пак не е евтина програма ( малко ) .. Но да.За тези дето не знаят,това е най-разпространената ( за момента ) програма за писане на сценарии.За това моят сценарий ще бъде започнат скоро!(днес) . Историята е готова,само трябва да напиша точните реплики и т.н и да ги раздам на мойте мочачос.
Една приятелка каза,че ще ми услужи с Canon EOS 600D ( не разбирам много от апарати,щото от това дето разбирам,ще ми трябва цел живот да събирам да си го купя 8-) ,но предполагам е хубава ) .. Мхм..Стативче ще си носи тя + още някой работи.Почти 'сичко е готово..къщата в която ще се снима е доста забутана в гората,щото е някаква хижа или нещо такова на едни приятели,тоест ще трябва 4-5 дена да се спи там..Така че,УЕС !Ето новото инфо,единственото ,което ни трябва е
- Камера ( искам резервен вариант,понеже миналия път в последната секунда казаха,че няма да може,сега може и пак да стане така )
- Костюм за убиеца,щото ще се намали максимално актьорския състав и убиеца и още един от героите ще го играе един и същ човек.
'сичко е реди.
О.о
Но!Ако не ви интересува нищо от това,което казах и мислите,че съм дяволско изчадие и трябва да горя в ада ви поздравявам с тoва произведение,специално от мен за вас!

http://www.youtube.com/watch?v=vHAvjaHtlMA

LadyDi
10-12-2011, 12:27
Final Draft? Трябвало специална програма за писане на сценарии?

ndirector
10-12-2011, 12:30
Final Draft? Трябвало специална програма за писане на сценарии?


Да..щото примерно като напишеш Int.Garden - Night и после всеки път като напишеш Int. ще ти се появява за градината,това става и за къщата и т.н,става 100 пъти по лесно от това да пишеш на ръка,както примерно на Word. В смисъл не само за Int,също и за Exp.Fade in.Fade out .Cut to,Jump to и т.н .. доста по-лесно е.. Също и диалозите са много по-прегледни и като натиснеш "Диалог" - ЛейдиДИ примерно ти го изкарва така



Лейди Ди
- Final Draft?


А не да копваш спейс всеки път за да ти излезе по средата и да става прегледно и т.н,а бе доста работи са.

NightGuardian
10-12-2011, 12:31
брат давай готов продукт , какво ни занимаваш с глупости. o.O

ndirector
10-12-2011, 12:31
а бе натиснах спейс и пак е ЛейдиДи в началото.

нещо такова

--------------------------------ЛейдиДи--------------------------

-Final Draft?

LadyDi
10-12-2011, 12:39
аха

еми хубаво