PDA

View Full Version : детската ви любов



thoronaro
10-12-2011, 14:09
Били ли сте влюбени преди да влезете в тийнейджърската възраст т.е преди да навършите 13.Спомням си първата ми голяма любов.И двамата бяхме на 10 и си подарявахме пръстени,държахме се за ръце,карах я с колето си,правехме се на женени,с нея беше първата ми целувка.Беше нещо уникално.Всичко беше супер,но на следващата година аз напуснах България,а и тя се е преместила някъде в София и загубихме връзка.Та били ли сте влюбени като много млади и как свърши всичко.

xoxi
10-12-2011, 14:16
Първото ми гадже е било в детската градина. Помня му само името, но не помня дали наистина съм го харесвала, нито помня колко време се правехме на двойка. Като цяло нямам никакви спомени от него. Мога да разкажа това, което майка ми е видяла и запомнила.
Първото ми влюбване беше някъде около 1-2 клас. Понеже с момчето бяхме в една компания, т.е. играехме заедно пред блока всеки ден, това ми увличане продължи доста дълго. Под "дълго" имам предвид 2-3 години. С него все още се виждаме от време на време, срещаме се по заведения, купони и т.н.
Най-интересното е, че и той ме е харесвал тогава. Това го разбрах сигурно преди няма и година. 8-)

sexa_na_kompleksa
10-12-2011, 14:16
Имала съм "гаджета", но чак пък любов - не. : )

nepowtorima
10-12-2011, 14:24
Да първото ми влюбване беше на 10. той беше с 2 години по-голям от мен.
Не ми е била първата целувка с него
Запознахме се на морето. Имахме връзка 8 месеца.. след това скъсахме по тъп начин. Аз имах чувства към него 2 години след това. И все още си поддържаме приятелските отношение и се сещаме за тези сладки моменти като малки.

fenkaaa
10-12-2011, 14:27
Помня,че бях на 12 .. и това влюбване продължи близо 3 години .. 8-) Но наистино е било просто детска любов :)

BiYourself
10-12-2011, 14:32
Ахахахах, имаааах едно момче, което ми беше много близък. Спомням си го сякаш беше вчера! Постоянно бяхме заедно. Беше симпатичен, нооо тогава всичко е било по детски! :razz:
Като бях на 14 го засякох случайно на улицата и го познах, но вече бяхме тооолкова различни......пораснали. А сега сме още по-пораснали :-P Сега и двамата сме студенти и всеки по пътя си, както се казва :P
Но ми пише от време на време във Фейсбук и се радвам....все пак, приятелче от едно време :P

Sh@d0w
10-12-2011, 14:33
Да помня,бях някъде на 4-5.

И двамата бяхме в предаването "Кой е по по най",тогава още с водещ Къци.През цялото предаване имаше искри между нас.Даже си забравих стихотворението по средата,като се качих на сцената (нз може и да съм се разсеял от момичетата на късмета).Както и да е,накрая я оставих,защото трябваше да продължа телевизионната си кариера,пък и разбрах,че ми се натискаше само заради "Легото",което взех като награда накрая.

Ех спомени спомени...

Dobbyy
10-12-2011, 14:54
Когато бях на 13г. се влюбих за първи път :smt055 , но не го осъзнавах..Момчето беше на моята възраст. Запознахме се в една топла есен, първият момент усетих как започнаха да ми се подкосяват краката и как треперех цялата, знаех, че ще споделя миг от детския си живот с него :smt057 , шест дни по-късно ми "предложи" :mrgreen: =P~ Беше невероятно! Спомням си как пролях първите си истински сълзи, как се подкрепяхме взаимно и как си подарявахме разни малки неща и прекрасни мигове заедно, все едно бяхме големи.. :smt046 Всичко това продължи около 1 година.. :) После момчето се промени.. :(
Макар и да са минали години, си спомням сякаш беше вчера и ще си спомням, и ще се сещам още дълго, може би..

ShtrudeL
10-12-2011, 15:06
Първото ми влюбване беше в четвърти клас. 8-) Момченцето беше в седми и приличаше аадски много на един герой от един сапунен сериал. Ного беше чаровен, сигурно и сега е, ного дълго си го харесвах и си въздишах по него. 8-)

NomNomNom
10-12-2011, 15:09
Пфу , моят пубертет започна много рано и ме сърбеше още в 5ти клас.
Харесвах си един съученик и накрая тръгнахме в 7ми клас, даже си се целувахме с език, бла бла, ама ме заряза, щото казах на най-добрият му приятел , че щом носи очила, значи ще има деца зубърчета от зубърката на класа.

GabrielleShayk
10-12-2011, 19:04
Мда бях много влюбена в едно момче,син на едни познати на нашите.Мисля,че бях 10-11 годишна.Толкова много го харесвах,че направо припадах и след това 3 години по-късно случайно се намерихме в интернет,излязохме,аз разбира се още го харесвах и така тръгнахме.Не беше много сполучлива връзка,но поне изживях детската си любов :D

Azoria
10-12-2011, 19:29
Бях на 6г. Живеехме на една и съща улица. играехме си заедно,но преди да излезем идваше до нас да ми върже обувките защото не можех. :lol: Късничко се научих! :oops:

Djenka
10-12-2011, 19:35
:lol: :lol: :lol:

Колкото и да е странно, първото ми влюбване е било на 3 годишна възраст :lol: :lol: Познавам мъжът (да, мъжът :D ), но не съм знаела за случката, мама ми я разказа ;dd
Сещам се че беше по-малък от тати, значи някъде на 20, ама беше хубавичък :oops: Ии аз много съм го харесвала, и съм ревала с дни като е тръгнал да се жени :lol: :lol: Дори не си спомням, но според мама е било така :oops: :lol:

После не си спомням да съм се влюбвала, но помня да съм рязала 8)

gabsit000
10-13-2011, 06:17
моето на 10 годишна..в комшията от 5тия етаж от съседния вход :oops: :oops: :oops: ахххх в продължение на 4 години бях влюбена във него..след това установих, че не си заслужава..слязох на земята и сега като го виждам не мога да разбера какво толкова много ме е привлякло в него .. :lol: ама детска му работа ..

LeprikonA
10-13-2011, 06:48
бях в 6 клас, бях си харесала един братовчед на една приятелка. видиш ли, една съученичка тогава разбра, а понеже тоя дето си го харесвах имаше брат близнак, с когото адски много си приличат, тя заяви че харесва този, за който аз и бях казала. само дето виждаше или единия или другия и не знаеше кой от двамата е :lol: :lol: доста дълго ме държа тая "любов" - цели две години. тъпото беше, че аз си го харесвах, той мен също, но никой не тръгна към другия. и минаха години и сега сме на здравей-здрасти :lol:

Hilary_
10-13-2011, 08:48
Любов в детската - много се съмнявам.
Иначе си харесвах един Мартинчо. Ох, ох .. още помня сините му очички и руса косичка. :oops:
Даже си спомням, че веднъж, за да съм с него на саме за малко повече време направих някаква пакост и ме наказаха да стоя в една тъмна стаичка, но там беше и той по същата причина. И бяхме само двамата .. :oops:

bebchoOoOoOo
10-13-2011, 11:27
Хахах, аз си бях влюбчива от малка :lol: Първо в детската градина с един Мариян "ходехме" сигурно 3 години :razz: Правехме си къщички от маси и одеала отгоре и там се "целувахме" 8-) След това, била съм около 4-5 годишна, бях влюбена в брата на една приятелка, който беше на 20 и няколко 8-) Понеже се научих рано да чета и пиша, му пишех на салфетки, че ми е гадже :razz: После към 11 годишна с един Иван ходехме 6 месеца, ама той беше 1 година по-малък и се държеше като лапе 8-) И накрая истинската ми детска любов, на 12, с Николай, той беше на 15, продължи 1 година и 3 месеца и много се обичахме. След това аз го зарязах, защото си мислех, че ми е омръзнал, но сгреших и после дълго страдах за него. 8-)
И така, той вече е женен и има бебче, което е мноооого сладко и му е одрало кожата :smt001 8-)

bloodyF
10-13-2011, 13:02
даа
първо беше Иван в детската градина, винаги танцувахме заедно по тържествата и си играехме заедно
после във втори клас беше Тошко за известно време
и след това ''голямата ми любов'' в 4ти клас, ''ходехме'' около 2 години 8-) ама беше много сладко и наивно..ех чак ми липсва

ForzaFelipe
10-13-2011, 13:20
Моята първа детска любов беше в детската,а сега от 8ми клас сме съученици 8-)

Така "истинската" ми детска любов беше като бях на 11-12 някъде,а с момичето "ходехме" цели 2 години почти,тва всъщност ми е най-сериозната връзка :razz: :razz: :razz:

anonymous708973
10-13-2011, 13:38
6-8 клас беше... с цялото чудене и маене какво да му кажа, как да го целуна, със заигравките, писането на бележки в час. Невероятно мило ми е. А момчето е един от най-най-най-страхотните хора, които познавам, близки приятели сме и до сега.

polssa
11-02-2011, 07:56
Оо аз на 3-4-5 бях влюбена в едно приятелче от блока в Силистра...по цяло лято седях при баба и дядо там и всяка вечер си играхме на мъж и жена :razz: после в предучилищната до 3 клас си харесвах един Светльо...то беше голям смях с него...звънях на баща му и затварях и веднъж отпрах една караница :razz:

bitchwolf
11-02-2011, 08:19
Аз пък в детската си имах едно гадже :д и си играехме нон стоп заедно, а пък 2 момичета искаха да ми го вземат ,аз ги биех и после учителките се оплакваха на нашите,че тормозя децата. :lol: :lol:

cigarettekisses
11-02-2011, 09:25
Бях на 11.8-)

Grozddence
11-02-2011, 15:04
Ахахха .. ами първото ми влюбване е било когато съм била на 3 годинки .. била съм влюбена в първия ми братовчед .../ поне майка ми ми каза така/ .. после на 6-7 години съм била влюбена в шефа на майка ми .. който вече е дядо :D .. ии после в 3 клас ходех сс един Иво .. ии постоянно се гушкахме гъделичкахме .. целувахме .. уникални индивиди бяхме ... а сега като се видим ии поо една прегръдка ии тт'ва е .. поне сме си близки :-D .. и сега съм влюбена ужасно много но .. :o

IseeDEADbodies
11-02-2011, 15:33
Ми не.

MoonPie
11-02-2011, 15:36
Помня детската си любов xD Не, че има как да я забравя - още и още ми го напомня. Двамата се харесвахме в периода от 2-ри до 7-ми клас (като той си ми беше слабост през цялото време, а той ме харесваше от 4 до 7, но казва че и преди това имал симпатии xD ). Помня как си мислех, че ще се омъжа за него на бала xD После, естествено, взехме че пораснахме и нещата не стояха като в детските книжки. После от харесване, всичко това премина в приятелство и в момента, първата ми и детска любов е най-добрия ми приятел xD Радвам се, че не се опитахме да задълбочим нещата в 5-6-7 клас, а решихме да не разваляме приятелството ^^

fenkaaa
11-02-2011, 17:42
Бях :D

SmilezZz
11-02-2011, 19:03
Окей , за любовта няма граници , ама точно пък на 10 години няма как да сме усетили някаква любов, нищо лично. За любов все още не мога да кажа , макар че съм на 15. Не съм я усетила вътре , че ...

SunT
11-02-2011, 21:32
SmilezZz, не говорим за някакви сериозни любови и сапунени сериали.Тая тема е по-скоро за забавление, поне за мен.Изчетох я с голяма усмивка :)

Такаа, значи моята "любов" се казваше Петко (да, Петко, точно така си му беше името 8-) ) и бяхме на по 3-4 годинки.Той ми беше съседа на село.Понеже бяхме на една възраст и тайфата дружно реши че двамата във всички игри ще сме мъж и жена.Не знам колко сме го играли, но помня как веднъж ме вбеси и за първи път в живота си нападнах човешко същство - хвърлих му пясък в очите :lol: Бе добро момче си беше, ама не съм го виждала от има-няма 5 години.Напоследък често се сещам за него, иска ми се да отида до там и да го видя, но нашите продадоха къщата, пък аз не знам дори още ли живее там.. Ех, спомени 8-) По цяло лято съм седяла там и сме играли всеки Божи ден пред нашата къща в пясъчника.Помня колко ми беше странно като мине дядо му да го "забира" (аз като градско чедо никога не я бях чувала тая дума :-D ).

IlovEmyPuffYToY
11-02-2011, 22:28
Ами само съм била влюбена без гадже то беше в детската (даже си спомням, че една открадна един, дето аз харесвах и я намразих :D) ...Бях някъде на 6 или 7 годинки и харесвах един, когото харесваше цялата група и само се целуваха, ама аз реших да не задълбочавам нещата :D После от 2 до 4 клас и така....

pitfall
11-03-2011, 04:24
Не съм имала такава любов, бях прекалено стеснително дете, за да мисля дори за такива неща, но в детската градина с братовчед ми бяхме постоянно заедно и май аз му бях детската любов :lol:

mynichka
11-03-2011, 10:57
Да, беше в 1 клас, казва(ше) се Венелин. Беше много забавно- подарявахме си подаръци, водеха ни заедно на конната база и сигурно има още но съм забравила. После в 7 клас отново ходихме за малко 8-) после в 9 и да. И сега сме си приятели. Както майката на Вени казва- някога ще се оженим :)

IseeDEADbodies
11-03-2011, 12:14
Охххх още я помня.. беше толкова наивна и невинна. Но всичко свърши по-много груб начин. Изтървах моята любима количка с дистанционно управление Ферари Ф50 през 6тия етаж.. Не заслужавахме такъв край на връзката ни :cry:

Luidgie
11-03-2011, 17:22
Мдааа... помня я. Биричката и до ден днешен се обичаме. На това му викам силна връзка. :oops:

brutaLxxbunny
11-03-2011, 17:43
В трета група,та чак до 5.клас се занимавахме с въпросното момче.Голяма любов,голямо нещо беше :lol: В детската помня,че се криехме в банята и се цункахме по бузките.Невинни детски години :)

NambyPamby
11-03-2011, 17:47
Нямала съм такава, поне към настоящия момент не се сещам.
Кво да кажа друго, освен че от дребосъчка трудно се впечатлявам. 8-)

tanch3t093
11-03-2011, 21:06
Помня, че се казваше Вальо и че с една приятелка много се карахме за него. Накрая се оказа, че харесвал мен, ама така и никой нищо не предприе, за да "сме заедно" ... Е накрая тръгна с моята приятелка, защото тя поне действа :D :D

skandalenn
11-03-2011, 21:17
Ами в 6клас бях , бях много влюбен в 1 момиче , но беше несподелено .. поне 2 години имаше подаръчета , целуфки по бузката и прегръдки ... помня че ми беше много тежко .. и до ден днешен не мога нормално да говоря с нея , въпреки че 1-2 пъти да се видим .. спомням си детските години ии .. :)