PDA

View Full Version : Къде се чувствате на място и не на място?



nepowtorima
10-12-2011, 14:31
Пишеше ми се тема ... в която всеки да каже в какви ситуации е изпадал..
Къде се чувства на място и не на място..
И така.. хайде кажете сега.. :neutral:

Claymore
10-12-2011, 14:36
Чувствала съм се не на място само в компанията само на един определен човек.

ShtrudeL
10-12-2011, 14:53
Не на място се чувствам:

-в малки помещения с много хора (това са дискотеките,барове,клубове и такива ти места)
-на места, на които хората са сериозни, т.е. говорят неща, с които изобщо не можеш да разбереш истинската им същност. Пример: На откриването на учебната година се бяхме събрали в една въз големичка хубава зала, в която говореха някакви много наизустени неща и се държаха така, все едно са до кралицата. Не съм сигурна, че мога да се обясня, но просто не се чувствам добре сред фалш, изкуствено държание и лицемерие само, защото етикета го изисква.
-на места, които нямат ниищо общо с мен и душевното ми състояние.

Чувствам се на място:
-в нас
-сред природата <3 (парк, някъде на високо, някъде на широко)
-на откъсната от света пейка под голееми дървета, спускащи клоните си величествено
-галерии/сувенирени магазини/театър/всичко, което може да ме остави с отворена уста и блещукащи очички 8-)
-на места, на които се открива нещо ново и забележително (Интересно ми е и се чувствам като турист 8-) )
-чувствам се на място, когато съм с равни обувки, тесни дънки и удобна тениска (нещо такова) 8-) Ако съм с нещо по-различно (сиреч офицЯлно, лъскаво и помпозно, се чувствам като дърво и ужасно неудобно и НЕ на място)
-чувствам се на място и когато ме гушат много, много, защото забравям всичко останало и си се разтапям в прегръдчицата. ^_
-има и друго, но не мога да го обясня

PainMonopoly
10-12-2011, 14:56
Не на място:

-На чалга купони
-На тренировки по винг чун, посещавани от хора, които учат за охранители на ВИП лица :lol:
-На курс по machine learning
-В сектор Б :razz:

ndirector
10-12-2011, 14:56
Не на място се чувствам:

-в малки помещения с много хора (това са дискотеките,барове,клубове и такива ти места)
-на места, на които хората са сериозни, т.е. говорят неща, с които изобщо не можеш да разбереш истинската им същност. Пример: На откриването на учебната година се бяхме събрали в една въз големичка хубава зала, в която говореха някакви много наизустени неща и се държаха така, все едно са до кралицата. Не съм сигурна, че мога да се обясня, но просто не се чувствам добре сред фалш, изкуствено държание и лицемерие само, защото етикета го изисква.
-на места, които нямат ниищо общо с мен и душевното ми състояние.

Чувствам се на място:
-в нас
-сред природата <3 (парк, някъде на високо, някъде на широко)
-на откъсната от света пейка под голееми дървета, спускащи клоните си величествено
-галерии/сувенирени магазини/театър/всичко, което може да ме остави с отворена уста и блещукащи очички 8-)
-на места, на които се открива нещо ново и забележително (Интересно ми е и се чувствам като турист 8-) )
-чувствам се на място, когато съм с равни обувки, тесни дънки и удобна тениска (нещо такова) 8-) Ако съм с нещо по-различно (сиреч офицЯлно, лъскаво и помпозно, се чувствам като дърво и ужасно неудобно и НЕ на място)
-чувствам се на място и когато ме гушат много, много, защото забравям всичко останало и си се разтапям в прегръдчицата. ^_
-има и друго, но не мога да го обясня

Не на място абсолютно същото..

Иначе на място,нЕкъде с хора с които можеш да си говориш за 'сичко .. не само филми или музика или природа или училище,където можеш да препускаш от тема на тема постоянно ..
Един - два пъти съм бил зад кадър на няк'ви филми само да разнасям нЕкви глупости,дори не ми платиха .. чувствах се все едно съм вкъщи,можех да работя това паралелно с училището постоянно,дори и без заплащане.
Близо до камери имао..
На път..като пътувам някъде,независимо с кой,само да е далече се чувствам много яко,много е готино да отиваш на готино място и по пътя да размишляваш за живота и да си мислиш,какво ще стане сега и т.н и т.н ;Д ..

cweeet
10-12-2011, 14:58
на място:
- mcd;kfc
не на място :
сред хора,които са на диета.

ShtrudeL
10-12-2011, 14:58
На път..като пътувам някъде,независимо с кой,само да е далече се чувствам много яко,много е готино да отиваш на готино място и по пътя да размишляваш за живота и да си мислиш,какво ще стане сега и т.н и т.н ;Д ..

:smt007

bootyboy
10-12-2011, 14:58
само зад бара се чувствам на място 8-)

NomNomNom
10-12-2011, 16:02
На място се чувствам когато съм в центъра на вниманието и всички обясняват колко съм прекрасна.
Не се чувствам на мястото си , когато някой се прави на по-прекрасен от мен :-o