PDA

View Full Version : Дано да ми олекне малко....



lovecat
10-12-2011, 14:39
Вече не мога да изпитвам никакви истински чувства.. Вече не мога да се смея от сърце, да се радвам.. Толкова много проблеми, интриги, лъжи.. писна ми, затова просто се опитвам да тегля чертата и уж не ме интересува.. Даже не мога да се ядосам, като хората, да се разплача, та да ми олекне поне малко. И като го споделя тук, едва ли ще стане.. Никой не се интересува от мен. Само на думи всеки може. И на мен не ми пука. Неми пука за никого вече.. Като не те кефя кажи ми, какво говориш зад гърба?! Всички са лъжци. Добре, не всички, но поне аз е съм срещнала един стойностен човек, който си заслужава. Всеки има поне един човек, с който да сподели какво му е на душата, а аз нямам..нямам..И в семейството си имам проблеми. От там сигурно идва всичко. Всичко ми се скапва от това..По-принцип не споделям, държа си го в себе си точно заради това, че като кажа на някого нещо поне 5 човека още ще знаят, но не мога вече..искам поне за един ден да забравя, но няма как да стане. Толкова ми е объркано..дори не мога да определя какъв ми е проблема. Пиша каквото ми дойде..на 16 съм. Пишете каквото искате, подигравайте се, това е форум и всеки има право да публикува.

Sh@d0w
10-12-2011, 14:42
Приятелите си ги избираш ти,не обвинявай родителите си за всичко лошо което ти се случва.

Всеки има кофти моменти споко.Нещата ще се оправят.

lovecat
10-12-2011, 14:55
Знам, че аз си ги избирам, но все попадам на такива хора.. Не обвинявам родителите си, но много ми се струпа и не издържам..

NomNomNom
10-12-2011, 15:07
Иии , след 2г. ще разбереш как не е необходимо изобщо да очакваш нещо от някого и т.н.

extreme16
10-12-2011, 17:38
Защо очакваш от хората да те разбират, та те сами себе си не могат да разберат. Сам се раждаш, сам умираш, просто през това време се натъкваш на хора, които стават огромни пречки за теб в живота и по някакъв деликатен начин трябва да се отървеш от тях. Не му мисли чак толкова, хората винаги търсим причини за странното си поведение или настроение, но никога не намираме такива.

elysunny
10-12-2011, 17:49
Иии , след 2г. ще разбереш как не е необходимо изобщо да очакваш нещо от някого и т.н.

peeinthesinkful
10-12-2011, 18:25
Аз изключително уважавам някои индивиди от тийн нацията като цяло. Именно защото забелязват колко са грешни и глупави отношенията между хората (толкова тъпи, колкото самите хора всъщност).
За съжеление трябва да кажа, че човешкият задник загрубява и започва да приема разни простотии без да му пука. Един ден ще се събудиш и ще обичаш Човечеството именно защото вече не ти дреме какво мисли за теб или какво прави, защото няма да ти пука за него. И ще обичаш себе си и когато ти се случи - може би и някой друг. Много хора живеят в илюзорно щастие без да осъзнават, че нямат никого, с когото да споделят. Браво на теб, че поне усещаш такива липси! Пожелавам ти да се почувстваш достатъчно комфортно със себе си, да преодолееш тази липса - тогава може и да се появи сродна душица... И хора, семейството е много важно, то има функцията да адаптира в света и когато не го прави - гек.

SmilezZz
10-12-2011, 19:01
Именно затова не очаквай нищо от никого. Вярно е , че повечето са такива - лъжци , предатели и какви ли още не , но можеш да се справиш. Просто в един момент ти писва от всичко и ти идва да заминеш до другия край на света , но това не решава проблеми. Те си идват с тебе , където и да отидеш.
- И да , не обвинявай родителите си. Напротив - споделяй повече с тях. Те са тези , които ти мислят доброто и биха направили всичко възможно , за да си щастлива.