PDA

View Full Version : Приятели



noproblem123
10-12-2011, 14:49
От една година уча в друг град и почти нямам време да излизам с приятели, по-скоро се връщам възможно най-бързо и после седя вкъщи. Това не е проблем. Горе-долу съм приятел с всички, но най-много дружа с една групичка от 3-4 човека, които са по-ниски от мен и по-малки и се чудя дали изглеждам смешен? С тях си прекарвам добре, те са свестни и не пушат и не правят глупости, много пъти съм се опитвал да се сближа с другите, но всеки път се разочаровам. Но тези, с които дружа са малко по-зотворени и си играят на iPod-a и такива, просто се чудя, когато ми дойде времето да ходя на партита и такива работи дали ще има хора, които да ме поканят, тъй като очевидно те нямат на ума такова нещо. Хората казват, че най-добри приятели се намират като влезеш в университет, вярно ли е? Не ме разбирайте погрешно, приятно ми, просто те са по-затворени, а аз искам и да ходя на такива партита като стана 11-12 клас. В момента съм 9 в СМГ.

DesireToFire
10-12-2011, 14:53
Хората се променят 8-) Имам приятелка, която 9ти клас смяташе пиенето на бира за пропаднало, заклеваше се една ли не, че никога няма да опита цигара, още повече пък да е била човек, който ще иска да ходи по купони и дискотеки. Е, сега е доста по-различна .. 8-)