PDA

View Full Version : Проблем :(



satissfied
10-12-2011, 15:14
Здр хора .. Имам проблем .. Става въпрос за един пъпчици намиращи се до ануса ми .. Вероятно това са хемороиди .. Да но като четох симтомите за тях - Кръв при изхождане болка и т.н. .. Си мисля,че е нещо по леко,но все пак притеснението го има .. Испитвам само дискомфорт .. Знаете ли някакви хапове или мазила които бързо премахват проблема .. Аз съм много наплашен от тези лекари,не,че имам фобия,но просто не хараесвам да ходя на лекар (кой ли харесва) .. Претпочитам хапчета отколкото мазила,но все пак искам нещо което наистина помага .. Ако сте информирани,моля Ви пишете :( ..

Между другото,аз съм на 13

satissfied
10-12-2011, 15:29
Иначе има ли от какво да се плаша ? .. Моя проблем не изглежда като тези на другите хора .. Вижда ми се по невинно,но все пак ..

satissfied
10-12-2011, 15:39
До колкото знам..вече се премахват неоперативно,но .. :(

satissfied
10-12-2011, 15:58
Е къжете с какво да мажа :(

satissfied
10-12-2011, 16:26
На допир са като пъпка без връх,а в нея малко камъче..

satissfied
10-13-2011, 11:08
Крем "Здраве" става ли ? Той е в една синя кръгла котийка ..

ThisIsMe
10-14-2011, 19:49
DerDoktor ,предполагам се шегуваш?

Авторе,точно на лекар се ходи,когато имаш проблем.В случая трябва да отидеш.Ако не го направиш сега,скоро ще се окажеш в безисходица и по спешност ще се наложи да идеш на лекар.
Защо не искате да разберете,че определен здравословен проблем е много по-лесно решим,когато се открие навреме ?!
Ако нямаш идея какво имам в предвид под "безисходица",мога да разясня.

kalpazanka
10-15-2011, 16:07
Кофти заглавие+дублаж.