PDA

View Full Version : Дали има нещо?



assuss
10-12-2011, 15:17
ЗДравейте! първо - момче съм на 16. историята е следната: преди 8 месеца един от най -добрите ми приятели в училище си хвана гадже. но в последно време ми се струва, че нещо като че ли тя има някакво влечение към мене или нещо от сорта..... например като съм по коридорите в училището и я видя за малко, я поздравявам примерно с това как е днеска. тя отговаря и винаги ми отвръща с въпрос- нещо, което само при нея ми се случва. когато говоря с нея (разпитвам я за тестове) някакси така ме гледа...... влюбено...... Днеска случайно се заговорихме и пак с едни погледи такива едни.... за първи път виждам момиче, което така да ме гледа. като говоря с нея я усещам как има някакво вълнение в гласа й...... абе въобще аз лично дори не съм я виждал и с гаджето и така да се държи. спомням си една вечер през лятото излезнахме групата(аз, приятеля й и тя и още около 5 човека, от които 3ма бяхме момчета). Като се заприбирахме аз трябваше да се отделя малко по - рано ,щото имах работа- ръкувах си се с момците, а тя като разбра ,че си тръгвам почна да ме търси там измежду хората та и тя да ми стисне ръката - това с момиче ми се случва за първи път (която не ми е гадже де). Не знам какво се случва. само за сведение - момичета от моя клас са ми казвали, че съм най -добре изглещащото момче в класа... та не знам. Иначе те двамата ходят от 8 -9 месеца и като ги гледам, а и както разправя френда ми, секс не правят, дори и орален. доколкото знам тя не искала.
вие какво мислите по въпроса?

Sh@d0w
10-12-2011, 15:22
Очевидно е първото момиче,което ти обръща внимание.Мисля че си въобразяваш разни работи.

assuss
10-12-2011, 15:24
Там е работата, че не е първото - имал съм около 4 по сериозни връзки. последната я приключих преди при месеца.

DesireToFire
10-12-2011, 15:40
Бооже, моля се никой от бъдещите ми (надявам се и при бивши) приятели да няма приятели като теб. Каквато съм общителна и много се заговарям с всички, големи филми ще има да стават.
А ти се успокой малко. И не знам за нея, но си мисля че на теб не ти е безразлична

lceHeart
10-12-2011, 15:48
Пич, заеблязъл си че ти обръща внимание, разговаря с теб, това не означава че е влюбена в тебе! Просто те Уважава, все пак си приятел на нейното гадже, какво искаш да не говори с теб!
Просто си внушаваш, иди на дискотека някой вечер хвани си една приятелка, и после като те види с друго момиче, ще видиш че пак ще се държи по този начин, пак ще ти обръща внимание!

Salom
10-12-2011, 16:01
Момичетата по принцип са си по-емоционалният пол. Не се впрягай! Не отхвърлям възможността да те харесва, но може просто да си добра компания или пък да иска да разшири приятелския кръг. Варианти 1000. Изчакай. И както DesireToFire каза, май и ти не си безразличен. :-D

fenkaaa
10-12-2011, 16:06
А щом питаш,значи харесваш френдката на приятеля си ?! Така ли 8-)

Priceless
10-12-2011, 16:35
Филмар.

elysunny
10-12-2011, 17:51
(разпитвам я за тестове) някакси така ме гледа...... влюбено......
:lol:
седите и си говорите за някви циклони и антициклони (примерно) и тя точи лиги от любов, така ли >

anonymous708973
10-12-2011, 18:09
(разпитвам я за тестове) някакси така ме гледа...... влюбено......
:lol:
седите и си говорите за някви циклони и антициклони (примерно) и тя точи лиги от любов, така ли >

:lol: :lol: