PDA

View Full Version : Безпокояват ме



dinqta
10-12-2011, 17:30
Значи от няколко дена някъкви момчета идват и ме чакат след училище без да съм им направил нещо просто мисля си че няма да мога да ги набия познават много хора и ако им скоча ще стане много зле... Веднага сега ще напищете да се оплача на учител на родител или да ида в полицията но просто те са такива хора че не им ПУКА с една дума... говорил съм като човек казах им какъв е смисъла да се бием като само ще се изпочупим но няма оправия те са такива инати хора че нямат никаква милост моля ви дайте ми някаква идея :?

awerw
10-12-2011, 17:34
те добре те чакат ама бият ли те ?

Lucho
10-12-2011, 17:54
1. Какво точно ти правят?
2. Сподели ли проблемът с родителите ти ? Защо не устроиш една среща между въпросните лица и родителите ти ? Ако и това не помогне пуснете жалба в съответното РПУ.

autista88
10-12-2011, 17:57
2. Сподели ли проблемът с родителите ти ? Защо не устроиш една среща между въпросните лица и родителите ти ? Ако и това не помогне пуснете жалба в съответното РПУ.

И ако въпросните лица извадят (примерно) палки и набият баща му, к`во прайм тогава, а?

От жалбата гоУема файда, не само, че няма ад ги хванат, но и пак ще го бият.

Lucho
10-12-2011, 18:06
2. Сподели ли проблемът с родителите ти ? Защо не устроиш една среща между въпросните лица и родителите ти ? Ако и това не помогне пуснете жалба в съответното РПУ.

И ако въпросните лица извадят (примерно) палки и набият баща му, к`во прайм тогава, а?

От жалбата гоУема файда, не само, че няма ад ги хванат, но и пак ще го бият.

Напълно наясно съм как работи добре уредената ни държава не само в тези, но и във всяко едно друго отношение. Мисълта ми е, че това е нормалният и логичен подход. Ами ако авторът на темата е 3 клас, а "онези батковци" са шестокласници, тогава за какво говорим? Ако авторът иска помощ - да се конкретизира. Иначе всичко останало ще е празни приказки.

Иначе за да отговоря на въпросът ти:

1) Следващият път бащата се връща с голяма група въоръжени хора.
2) Да се прочете т1.

autista88
10-12-2011, 18:26
1. Не говоря за 3-6ти клас.
2. Ето ти я ситуацията. Отива с баща му, ония вадят палките, теглят им един хубав бой и дим да ги няма. Ходи ги търси, ама бит...
3. Самото седене някъде... за това не могат нищо да им направят от милицията. Да не говорим, че съвсем лесно, както са дошли, могат и да изчезнат и въобще да го посетят по произволно избрано време.
4. Ами ако баща му не познава "въоръжени хора"?

Lucho
10-12-2011, 19:04
1. А според теб "Безпокояват ме" какъв човек би го написал ? Просто виж самият първи пост.

3. Всичко се знае. Реши ли да работи МВР, може. Но това е повод на съвсем друга тема за съвсем друг раздел, затова спирам.

За другото.... говорех хипотетично. Затова няма смисъл да спамим по темата поне докато авторът не се конкретизира за какво става въпрос.

@Извинявам се за допуснатата правописна грешка при "въоръжени" в горният пост. Просто недоглеждане от моя страна.

JuStIc3
10-12-2011, 19:13
То е ясно че решението трябва да е :o :o .. нещо братовчеди по-здрави нямаш ли .. или дружки .. да им скриете капите ;)

PaLMaL
10-12-2011, 19:55
Пич , хващай 5-6 човека от твоя клас , надъхай и тва е работата..

ПП: кой клас си между другото и кой клас са ония другите ?

dinqta
10-12-2011, 20:12
Имам братовчед 12 клас тази година и той се разкарва с много хора но просто несъм такъв човек да правя проблеми и на горния коментар да отговория.. НЕ не ме бият успявам да се измъкна докато има много хора след училище но един път ми скочика 3-ма опитах да се защитя но нищо.. 9 клас съм а те са 7 сега ще кажете защо не можеш да ги биеш ами просто нямам смелостта да ги ударя такъв съм израстнал така са ме възпитали родителите !

ccdesigns
10-12-2011, 21:39
To бива да си тъп, ама да се плашиш от 2 год по-малки от тебе прекалено :lol:

dinqta
10-12-2011, 21:49
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си ТЪП !

BenzFan
10-12-2011, 23:06
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си ТЪП !
Стегни се, "мъж" !

Sapunji
10-13-2011, 07:36
3ма от 7ми клас бият 1 от 9ти? Ми кажи на 1-2 от твоя клас да дойдат с тебе много ли е трудно?

Jus7DreamBoy
10-13-2011, 08:02
3ма от 7ми клас бият 1 от 9ти? Ми кажи на 1-2 от твоя клас да дойдат с тебе много ли е трудно? Е 1-2 дали ще се справят :razz: та те все пак са 7 клас терминатори :lol:

badsector
10-13-2011, 10:25
...просто нямам смелостта да ги ударя такъв съм израстнал така са ме възпитали родителите !
Като нямаш смелостта и така са те възпитали, ще те мачкат цял живот. Пак се радвай, че няма казарма...

Lucho
10-13-2011, 11:19
autista88, виждаш ли за какво става въпрос.


Имам братовчед 12 клас тази година и той се разкарва с много хора но просто несъм такъв човек да правя проблеми и на горния коментар да отговория.. НЕ не ме бият успявам да се измъкна докато има много хора след училище но един път ми скочика 3-ма опитах да се защитя но нищо.. 9 клас съм а те са 7 сега ще кажете защо не можеш да ги биеш ами просто нямам смелостта да ги ударя такъв съм израстнал така са ме възпитали родителите !

Пич, наистина е тъпо да се плашиш от лица, които са с две години по-малки от теб. Най-нормалното нещо е те да се боят от теб, а не ти от тях. Като са ти се нахвърлили трима - трябвало е да ги научиш. Първо опитай с думи, ако не стане - със сила. Със сила ще те разберат. Друг е въпроса дали може да се избегне.