PDA

View Full Version : 2 АЕГ ИЛИ 9 ФЕГ



devil33312
10-12-2011, 18:34
Ученик съм сега 7-ми клас и искам вашето мнение , ако може кое е по-добре 2 аег или 9-та фег ? За преди не знам ама сега с новата сграда мисля и че 2 аег е много добре :) Но искам мнението ви за двете училища , ако някой е запознат :)

Sprincess
10-12-2011, 19:56
Ne sum hohila da vidq novata sgrada na 2aeg no sa mi kazvali che prilicha maklo na ofis inache e mn hubavao :) :)

P.S. a zashto 2aeg, a ne 1aeg :D

plamuu
10-13-2011, 13:49
Зависи какъв език искаш повече. :)

Аз, лично ти казвам 9 ФЕГ.

bebzgirl
10-13-2011, 14:08
Зависи какъв език искаш повече. :)

Аз, лично ти казвам 9 ФЕГ.

h0usen3v3rdies
10-13-2011, 14:23
2 АЕГ

Millen4ety
10-13-2011, 14:41
Имах бал за всички гимназии, влязох във ФЕГ, много съжалих и от тази година не съм там. Прави си изводите. :)

bebzgirl
10-13-2011, 16:26
Имах бал за всички гимназии, влязох във ФЕГ, много съжалих и от тази година не съм там. Прави си изводите. :) В доста теми казваш,че си недоволен/недоволна от френската.Ще ми кажеш ли какви са причините,защото тази година кандидатствам и аз и едното от училищата,към които съм се насочила е 9фег ;)

e_r_d
10-13-2011, 20:00
Имах бал за всички гимназии, влязох във ФЕГ, много съжалих и от тази година не съм там. Прави си изводите. :)
Ми не съм много съгласна...аз съм вече 4та година там и съм супер доволна
9 ФЕГ

reperw
10-13-2011, 21:29
Имах бал за всички гимназии, влязох във ФЕГ, много съжалих и от тази година не съм там. Прави си изводите. :)
Ми не съм много съгласна...аз съм вече 4та година там и съм супер доволна
9 ФЕГ
Аз не съм от ФЕГ,но имам фрта от там и казват ,че като завършат нищо не могат да правят...дори и преводач не можеш да станеш.А за следването във Франция е много скъпо и трудно...така че според мен няма смисъл да се ходи там само заради езика...който така или иначе няма да може да използваш след време...ВИЖ преди беше друго ,смисъл излизаш от там с диплома и може да станеш ПОНЕ преводач...аз не знам къв е смисъла да се влиза в езикови гимназии...като вече навсякаде може да научиш език...

e_r_d
10-14-2011, 05:36
Имах бал за всички гимназии, влязох във ФЕГ, много съжалих и от тази година не съм там. Прави си изводите. :)
Ми не съм много съгласна...аз съм вече 4та година там и съм супер доволна
9 ФЕГ
Аз не съм от ФЕГ,но имам фрта от там и казват ,че като завършат нищо не могат да правят...дори и преводач не можеш да станеш.А за следването във Франция е много скъпо и трудно...така че според мен няма смисъл да се ходи там само заради езика...който така или иначе няма да може да използваш след време...ВИЖ преди беше друго ,смисъл излизаш от там с диплома и може да станеш ПОНЕ преводач...аз не знам къв е смисъла да се влиза в езикови гимназии...като вече навсякаде може да научиш език...
Тва беше доста глупаво изказване...смис, не че мн си обичам даскалото и за тва го защитавам, ама вие говорите глупости... Нищо не можеш да правиш с френския, ако не го учиш.... +тва като си в езикова не е задтлжително да станеш преводач, даскал по езика и прочие... Обучението в Франция не е много по-скъпо и недейте да спорите, защото съм проверила вече! Мога да кажа съвсем спокойно, че има много яки даскали, които наистина си разбират от работата...Тва че момичето, което се е преместило не е случило на такива..не значи, че всички са такива...
Само моля не го примейте като заяждане :)

thecreator
10-14-2011, 05:42
2 АЕГ

shakira96
10-14-2011, 20:44
2 АЕГ

mrazqkindergarten
10-14-2011, 21:11
Категорично 9 ФЕГ!

WhereAreYouNow
10-14-2011, 21:18
2 АЕГ ! Аз сега уча там и съм много доволна, хората са супер печени и нивото на обучение е много добро. Колкото до сградата, протече ни покрива и мазето ни се наводни и всички чисто нови компютри са за боклука, така че не ти предлагам да съдиш по сградата. Не е нищо особено, просто е по-ново строителство и то некачествено. Няма нищо по-различно от другите сгради - само един фитнес и това е!

devil33312
10-15-2011, 09:58
Ако може още мнения и да уточня ,че аз не се интересувам от какви са хората или нещо от сорта. Знам английски разговорно ама ми е нужно още за да ми е перфектен, но искам и 2-ри език да знам и започвам да се чудя и става мазало. И в едно училище ме интересува доброто обучение най-вече преподаването на език.

iveto8
10-15-2011, 11:55
9 !!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :)

Millen4ety
10-15-2011, 12:05
Не казвам, че е зле училището, просто казвам, че определено не е това, което се очаква от елитна гимназия. Първата година, когато бях там, ни сложиха луда жена, психично болна. Махнаха я след 4-5 месеца, но от осми клас не научих повече, отколкото бих научила, ако бях отишла на 2 интензивни курса. Имах 5.93 на външното оценяване след 8 клас, но определено знам, колко мога да се оправям на френски. 9 клас половината уроци трябваше да си ги учим сами, половината учебници сме ги взели на 50 процента, голяма част от преподавателите не се държат професионално. Естествено, има много добри учители, има много плюсове да учиш там, но не мога да кажа, че излизайки от ФЕГ имаш някакви особени знания. Друг е въпросът, че и аз се падах при едни от най-лошите учители.