PDA

View Full Version : шибани гадни хакери!!!!



thegreenzombie
10-12-2011, 19:02
мамка му!!! някакъв идиот ми беше хакнал паролата във Facebook и беше писал по стените на приятелите ми разни простотии :-x :-x :-x :-x :-x смених си паролата, но реших, че ще е по-добре да си изтрия тотално профила :x :x ужасно е чувството, че някакъв непознат се е ровил в личните ми неща :( хипер гадно ми стана и трябваше да споделя ....... започвам да водя анти facebook кампания :x уж има настройки за сигурността, а очевидно не стават за нищо :-x ааааа хипер гадно е !!!

JuStIc3
10-12-2011, 19:04
Я си имзий зъбите в даскало и хич да не ти пука :-D

thegreenzombie
10-12-2011, 19:12
^ :D определено беше забавно

в момента съм хипер нервна :x аааа...копеленце нещастно.. не м е за Facebook-a , амм е мега гадното .... :(

Wax
10-12-2011, 20:27
^ :D определено беше забавно

в момента съм хипер нервна :x аааа...копеленце нещастно.. не м е за Facebook-a , амм е мега гадното .... :(

Затова има предпазни мерки.
Вписала си се от страница копие?
Ползвал е Brutus?
Ползвал е Inflickter Червей (Малко вероятно)
Приложил е Overwrite На кода и криптирането (Мега невъзможното)

MaGuSs
10-12-2011, 20:38
За това най-сигурният начин да не ти хакнат профила е да не правиш грешката да цъкнеш бутона Регистрация преди да създадеш вече новият си профил :)

П.П. Демек да не се регваш изобщо във Facebook, защото след регистрацията те първа проблемите ти ще се умножат по числото "пи"
на безкрайна :)

xJawz
10-13-2011, 16:18
За тва фейса имам един профил и не го ползвам

thegreenzombie
10-13-2011, 16:18
да бяхте казали по-рано :D проблемът е, че съм влизала в профила си от даскало и очевидно скапаният компютър е запаметил акаунта :x важното е, че разбрах кой е бил 8) а по-важното е, че съм хипер нервна напоследък и определено ще си го изкарам на него 8-)

straus
10-13-2011, 17:03
а през формата за забравена парола как се крадне акаунт :-D

autista88
10-13-2011, 17:15
проблемът е, че съм влизала в профила си от даскало и очевидно скапаният компютър е запаметил акаунта :x

1. Кой те е карал да влизаш от даскало, като знаеш, че лесно може да се следи?
2. Компютърът не е скапан, той е направил каквото са му казали, може да го поздравиш за добре свършена работа!
3. Сама си си виновна, че не си проверила дали акаунта не е запаметен, сама си си виновна, че не си изтрила история, запаметени пароли и тн.
4. Постъпката, ако някой си е забравил акаунта отворен, да пишеш глупости, може да е глупава, бебешка и п*ткенска, но в никакъв случай не е хакерска.
5. Научете вече, че има разлика между хакер и кракер.

thegreenzombie
10-13-2011, 17:25
проблемът е, че съм влизала в профила си от даскало и очевидно скапаният компютър е запаметил акаунта :x

1. Кой те е карал да влизаш от даскало, като знаеш, че лесно може да се следи?
2. Компютърът не е скапан, той е направил каквото са му казали, може да го поздравиш за добре свършена работа!
3. Сама си си виновна, че не си проверила дали акаунта не е запаметен, сама си си виновна, че не си изтрила история, запаметени пароли и тн.
4. Постъпката, ако някой си е забравил акаунта отворен, да пишеш глупости, може да е глупава, бебешка и п*ткенска, но в никакъв случай не е хакерска.
5. Научете вече, че има разлика между хакер и кракер.


1. знам, че не трябваше да влизам, амм.... такъв е живота :D
2. поздравявам компютъра, амм той си остава скапан!! 8-)
3. прав си :(
4. бях твърде нервна, като писах темата и въобще не съм забелязала, че съм написала "хакери" .... дамм.. тъпа грешка от моя страна :?
5. как си? :lol: :lol:

IncendiaSanctus
10-13-2011, 17:57
5. Научете вече, че има разлика между хакер и кракер.

С това пък какво имаш предвид ? xD
Това, което е станало, няма нищо общо нито с едното, нито с другото...

Metatron
10-13-2011, 22:41
мамка му!!! някакъв идиот ми беше хакнал паролата във Facebook и беше писал по стените на приятелите ми разни простотии :-x :-x :-x :-x :-x смених си паролата, но реших, че ще е по-добре да си изтрия тотално профила :x :x ужасно е чувството, че някакъв непознат се е ровил в личните ми неща :( хипер гадно ми стана и трябваше да споделя ....... започвам да водя анти facebook кампания :x уж има настройки за сигурността, а очевидно не стават за нищо :-x ааааа хипер гадно е !!!


Профила няма как да се изтрие, това е проблема. Всичко качено като информация във FB си остава там, дори и като го изтриеш, затова после имаш опцията на "възвръщане" на профила. /личния ми съвет е да не качвате повече от достатъчното Лична информация :) /
Ако си ползваш компютъра в къщи няма какво да стане, но не влизай от публичните компютри.
Колкото до Анти фейсбуук кампанията, да ... съгласен съм, че трябва да има такава, защото хората забравят да излизат и да се срещат лице в лице! Което ме дразни много, но това е положението. Краста си е тази "социялна мрежа" и това е :)