PDA

View Full Version : опитах да се самосадна



ndirector
10-12-2011, 20:45
с тази песен


http://www.youtube.com/watch?v=BCT4wRJhPlw&feature=related


но не мога,нивото ми на положително настроена енергия е толкова голямо,че нищо не може да ме садне. :(

Wax
10-12-2011, 20:46
http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI

ndirector
10-12-2011, 20:47
не не..

..тая песен не мога да я слушам,тя е само за биячи и скинари,които се бият за родината всеки ден :oops:

DaKid
10-12-2011, 20:49
Казах ти да си режисираш филма и да си тихичък 8)

Из Пловдивско сме опасни 8)

ndirector
10-12-2011, 20:50
a.k.a 18 годишни нинджи,които нямат особено бъдеще или поне не знаят точно към какво да се насочат и решават,да правят нещо,което не знаят защо го правят,само и само да направят нещо 'хубаво' в живота си,макар за първи и последен път.

Wax
10-12-2011, 20:51
Hate to break it to you, ама съм с среден усрех към 5 и кажи речи съм уреден за Брадфорд.

Кажи ми, ако въобще ще можеш да си позволиш да учиш извън БГ...

DaKid
10-12-2011, 20:52
Колко си...Елементарен.....

mrazqkindergarten
10-12-2011, 20:52
ми радвай се.. не ти трябва да садваш

ndirector
10-12-2011, 20:54
Колко си...Елементарен.....


колко си..безмълвен.

Тоз пък ще ходи в Брадфорд,почти бил уреден :razz: :razz: .. Заради това ,че е форум и по специално заради раздела ,'хиперболизирам' нещата относно филмите 'ного ,но вие сте си натурални филмари..

Wax
10-12-2011, 20:58
Утре специално ще отида в дирекцията да си снимам дипломата за моето 2ро национално място в олимпиадата по Английски 8)

DaKid
10-12-2011, 20:59
По-скоро съм от кротките.....

Ама ти като си толкова приказлив-давай....
Ама искам да пишеш малко по-грамотно....
Най-вече със запетайките....Иначе ти губя мисълта.... 8)

ndirector
10-12-2011, 21:01
Утре специално ще отида в дирекцията да си снимам дипломата за моето 2ро национално място в олимпиадата по Английски 8)

и т'ва к'во общо има,тея олимпиади са елементарни .. (: ,въпроса е как го говориш,като идеш в Англия и ми говориш с фейлърския ти акцент,нищо няма да те разберат..и се пак си доста по -филмиран от мене,а тоя другия олигофрен Съкит къде се меси след 'секи коментар да се подмазва и да защитава :?

DaKid
10-12-2011, 21:03
Доживях да чуя(прочета).че съм олигофрен.....

ndirector
10-12-2011, 21:04
Доживях да чуя(прочета).че съм олигофрен.....

знам,се пак цял живот са те хвалили заради невероятната ти красота и прекрасен характер :)

Wax
10-12-2011, 21:04
Утре специално ще отида в дирекцията да си снимам дипломата за моето 2ро национално място в олимпиадата по Английски 8)

и т'ва к'во общо има,тея олимпиади са елементарни .. (: ,въпроса е как го говориш,като идеш в Англия и ми говориш с фейлърския ти акцент,нищо няма да те разберат..и се пак си доста по -филмиран от мене,а тоя другия олигофрен Съкит къде се меси след 'секи коментар да се подмазва и да защитава :?
Елементарни :lol: :lol:
Тези тестове са на ниво B1 или малко по трудно от един IELTS.
А знаеш ли, че малко американци изкарват над 5 пункта върху него???


с фейлърския ти акцент
Първо ме чуй пък и тогава 8)

ndirector
10-12-2011, 21:05
Утре специално ще отида в дирекцията да си снимам дипломата за моето 2ро национално място в олимпиадата по Английски 8)

и т'ва к'во общо има,тея олимпиади са елементарни .. (: ,въпроса е как го говориш,като идеш в Англия и ми говориш с фейлърския ти акцент,нищо няма да те разберат..и се пак си доста по -филмиран от мене,а тоя другия олигофрен Съкит къде се меси след 'секи коментар да се подмазва и да защитава :?
Елементарни :lol: :lol:
Тези тестове са на ниво B1 или малко по трудно от един IELTS.
А знаеш ли, че малко американци изкарват над 5 пункта върху него???


с фейлърския ти акцент
Първо ме чуй пък и тогава 8)

знам бе,ти си самороден талант,борец за свобода и освободител.Ти си нашата надежда,ще бъдеш невероятен.Още когато си се родил си бил приет в Хогуардс..такова де,Харвард.Направо си невероятен <3

Wax
10-12-2011, 21:08
Утре специално ще отида в дирекцията да си снимам дипломата за моето 2ро национално място в олимпиадата по Английски 8)

и т'ва к'во общо има,тея олимпиади са елементарни .. (: ,въпроса е как го говориш,като идеш в Англия и ми говориш с фейлърския ти акцент,нищо няма да те разберат..и се пак си доста по -филмиран от мене,а тоя другия олигофрен Съкит къде се меси след 'секи коментар да се подмазва и да защитава :?
Елементарни :lol: :lol:
Тези тестове са на ниво B1 или малко по трудно от един IELTS.
А знаеш ли, че малко американци изкарват над 5 пункта върху него???


с фейлърския ти акцент
Първо ме чуй пък и тогава 8)

знам бе,ти си самороден талант,борец за свобода и освободител.Ти си нашата надежда,ще бъдеш невероятен.Още когато си се родил си бил приет в Хогуардс..такова де,Харвард.Направо си невероятен <3

Стана ти неудобно да говориш за интелектуалните ми способности.
Ако си намеря Картата ми от Младшите МЕНСА, ще постна снимките и от резултатите.

ndirector
10-12-2011, 21:10
стана ми неудобно,че си толкова умен и невероятен,боец за свобода и носител на всички награди на земята,бъдещ възпитаник на Харвард,невероятен си просто :oops: ..знам,че можеш да ми пратиш снимки от пътешествията ти на 'сички олимпиади по цял свят.

Wax
10-12-2011, 21:13
стана ми неудобно,че си толкова умен и невероятен,боец за свобода и носител на всички награди на земята,бъдещ възпитаник на Харвард,невероятен си просто :oops: ..знам,че можеш да ми пратиш снимки от пътешествията ти на 'сички олимпиади по цял свят.

Спри се, самозатапваш се.
Покажи ми ти какво си постигнал...
С интерес ще гледам филма ти, ако има въобще такъв...

DespicableMe
10-12-2011, 21:38
защо ли си мисля,че инструментала на тази песен е от
http://www.youtube.com/watch?v=Vr8yzM7-B9Y

RedArmy
10-13-2011, 22:06
добре бе, може ли да има толкова фейл в една тема, ахахахаххахаа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cweeet
10-14-2011, 04:43
добре бе, може ли да има толкова фейл в една тема, ахахахаххахаа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
очевидно..
скреам,много си зле брат.Много.

Ashenvale
10-14-2011, 05:10
http://www.youtube.com/watch?v=M4INeFG5ZVw

SAD YOURSELF !