PDA

View Full Version : Няма любов...



BlueGirl
10-12-2011, 20:15
Добра вечер на всички.За пръв път се осмелявам да пусна тема точно в този раздел,защото принципно за мен любовта е много деликатна тема,която не обичам да обсъждам,но от скука ли,от какво ли реших,че вече й е дошло времето.Зная,че не можете да ми помогнете,но имам нужда да споделя проблема си.Не мога да се влюбя и това е!Излизам насам-натам с момчета,лафим си,но стане ли дума за нещо повече,бягам като дявол от тамян.Винаги търся някакъв недостатък,все някое камъче обръща каручката.Или ще е свестен като характер и нещо във външността му ще куца,или ще е супер симпатичен,но несериозен и лековат.Нещо в мен ли е сбъркано,прекалено критична ли съм,или просто ме е страх от обвързване?Може би последната ми връзка ми нанесе травма,която не мога още да преодолея,макар на съзнателно ниво да съм я забравила отдавна.Става въпрос за това,че приятелят ми беше много ревнив и ми нанасяше голям психически тормоз.Сигурно сега се стремя да не се случи пак същото,знам ли.Просто не мога да си се представя емоционално обвързана с някого.Казвам си,че ми е супер готино да не завися от никого и никой да не ми държи сметка за нищо,а в следващия момент се връщам и виждам празната стая и осъзнавам колко много прилича на сърцето ми в момента.Хем искам да обичам и да бъда обичана,хем се дърпам.Като че ли не знам какво всъщност искам и не мога да намеря баланс.Как и да е.Не знам защо ви занимавам с моите среднощни размисли.Ако някой реши да драсне коментарче,ще се радвам да го прочета.

ledenakrasota
10-12-2011, 20:32
И аз съм минала през нещо подобно. :) Нормално е да се дърпаш. Страх те е да не се повтори същото и не си го преодоляла. Не трябва да се плашиш. Като те тресне любовната треска ще забравиш предишния. 8-) Не насилвай нещата. Няма да стане ей, сега, веднага. :D

И аз искам. :( Но! Винаги това "но". :) Не съжалявам. Не съм от хората, които сменят до седмица партньорите си. :) Всичко е един опит, през който трябва да се мине. :)

Mi6inka
10-12-2011, 21:09
около 2 години се възстановявах от такава тежка връзка. Дай си време, продължавай да си излизаш и да се забавляваш. То каквото има да става - ще стане :)

valdesbg
10-12-2011, 21:25
Язе да ви питам - като ги видите че са таквиз ревнивковци от рано .... оти ги търпите толкоз? Че и психически тормоз имало.

Кажеш един път че не ти е приятно, втория път еднопосочен биУет за Танзания даваш и толкоз.

Инак по темата - авторке щото се срещаш с разни мамини синчета. Иначе няма да ти се налага да се чудиш кой какво и що.

peeinthesinkful
10-13-2011, 10:39
Една приятелка усеща, че може би й трябва връзка, но упорито не иска. Ти май пък упорито усещаш, че ти трябва. Обичай се и бъди индивидуална, ще се намери кой да хареса това, няма защо да се бърза.

BlueGirl
10-13-2011, 18:49
Язе да ви питам - като ги видите че са таквиз ревнивковци от рано .... оти ги търпите толкоз? Че и психически тормоз имало.

Кажеш един път че не ти е приятно, втория път еднопосочен биУет за Танзания даваш и толкоз.

Инак по темата - авторке щото се срещаш с разни мамини синчета. Иначе няма да ти се налага да се чудиш кой какво и що.

В интерес на истината не го търпях много,но за прекараното време заедно ми съсипа нервичките.
Сигурно си прав за мамините синчета,но донякъде.Имаше и свестни измежду момчетата,но все нещо не им достигаше в представите ми.Просто никога,ама никога в живота ми не ми се е случвало да хлътна до такава степен,че да си глътна граматиката,не съм изпитвала и прословутите пеперуди в стомаха и не ми е минавал ток по цялото тяло,та се питах дали е нормално,или нещо много сериозно не ми е както трябва.Всички покрай мен говорят как не могат да живеят без гаджетата си,а аз така и не мога да се привържа трайно към някого.Няма и няма тръпка.

elysunny
10-13-2011, 19:00
всеки може да се влюби.

BlueGirl
10-13-2011, 19:22
всеки може да се влюби.

Явно аз съм изключение от правилото.

SisiStrange
10-13-2011, 19:30
Не се тревожи. Рано или късно всичко става. След някоя тежка връзка всеки се влюбва по-трудно. Просто не се е появил някой, който наистина да ти запали фитила. Това да са свястни понякога не е достатъчно. Трябва и истинска химия. Ще ти се случи и на теб. Просто си по-трудна.

Sh@d0w
10-13-2011, 19:31
Не се тревожи. Рано или късно всичко става. След някоя тежка връзка всеки се влюбва по-трудно. Просто не се е появил някой, който наистина да ти запали фитила. Това да са свястни понякога не е достатъчно. Трябва и истинска химия. Ще ти се случи и на теб. Просто си по-трудна.

+1 8-)

kzteam
10-13-2011, 20:32
нема та мислиш ли че си имал лубов омгг !! тъпир

SmilezZz
10-14-2011, 08:15
Аз в момента изживявам същото. Пробвала съм да тръгна с някой , но просто след бившия ми някак не мога да продължа. Макар да съм го забравила вече , нещо е останало в мен , което не ми позволява.

elysunny
10-14-2011, 08:46
всеки може да се влюби.

Явно аз съм изключение от правилото.

няма изключения и това не е правило. явно не ти е дошло времето как се вика

abvd
10-14-2011, 09:33
По написаното съдя че ти май незнаеш кфо искаш.. :-o :-o :-o

GOODNESS
10-14-2011, 09:57
No love lost, no love found

ForzaFelipe
10-14-2011, 11:14
...,а в следващия момент се връщам и виждам празната стая и осъзнавам колко много прилича на сърцето ми в момента.Хем искам да обичам и да бъда обичана,хем се дърпам.Като че ли не знам какво всъщност искам и не мога да намеря баланс...

Колко ми е познато...уцелвах все неподходящи момичета и все си сърбах попарата..а от една още ми се налага да и слушам пискливия глас с "искам,искам,искам" все едно всички и са задължени.Ама все тая и аз вече се чувствам все едно не мога да се влюбя,просто...просто привличането вече е чисто физически...не усещам никакво трепване в сърцето,но прибера ли се и аз изпитвам същото като си видя празната стая...
Трябва да има надежда,все някога ще се оправят нещата,просто трябва да гледаш напред и за да не изпуснеш своя шанс :)