PDA

View Full Version : намерих си много хубав



galaxy29
10-12-2011, 23:29
фиилм
от клипа на black acres на elysian fields :smt007
orangelove (http://zamunda.net/details.php?id=161777&hit=1)
страхотно резюме :oops:
нямам тъпение да го гледаам, ама сиг ще е чак през почивните дни ;/

macromicro
10-12-2011, 23:33
И някой го интересува това защото.....

LambOfGod
10-12-2011, 23:34
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, педераст.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:

galaxy29
10-12-2011, 23:36
точно щях да напиша, защото си гей :lol:
а пък дааммм, джеси :oops:
може да го гледаме заедно :oops: :oops:

macromicro
10-12-2011, 23:37
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

galaxy29
10-12-2011, 23:38
ох, актьора е много сексии 8-)

LambOfGod
10-12-2011, 23:39
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :с

macromicro
10-12-2011, 23:40
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

LambOfGod
10-12-2011, 23:41
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.

galaxy29
10-12-2011, 23:41
аз ще ти сритам твоя, бе
майко
ще ми заплашва джеси тоя
:o

macromicro
10-12-2011, 23:43
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

LambOfGod
10-12-2011, 23:45
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?

RedArmy
10-12-2011, 23:46
Неска спечелих 30 кинта от еврофутбол, козирувайте, боклуци

galaxy29
10-12-2011, 23:47
и кво, аз пък си намерих 20 стотинки на улицата

macromicro
10-12-2011, 23:49
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

LambOfGod
10-12-2011, 23:51
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.

macromicro
10-12-2011, 23:54
И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.Мила не ме познаваш,аз не се правя на жена,аз съм си момче и се харесвам.Съжелявам,че ще те разочаровам.

Perchem
10-12-2011, 23:54
hurr

LambOfGod
10-12-2011, 23:59
[quote:203dfc98fc="macromicro"]И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.Мила не ме познаваш,аз не се правя на жена,аз съм си момче и се харесвам.Съжелявам,че ще те разочаровам.[/quote:203dfc98fc]

Направо ме фрустрира...С правописа си.

macromicro
10-13-2011, 00:01
[quote:dfe34da403="LambOfGod"][quote:dfe34da403="macromicro"]И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.Мила не ме познаваш,аз не се правя на жена,аз съм си момче и се харесвам.Съжелявам,че ще те разочаровам.[/quote:dfe34da403]

Направо ме фрустрира...С правописа си.[/quote:dfe34da403]Фрустрира-такава дума няма в българския език госпожице правилен правопис.

LambOfGod
10-13-2011, 00:06
[quote:cf5c844ca1="macromicro"][quote:cf5c844ca1="LambOfGod"][quote:cf5c844ca1="macromicro"]И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.Мила не ме познаваш,аз не се правя на жена,аз съм си момче и се харесвам.Съжелявам,че ще те разочаровам.[/quote:cf5c844ca1]

Направо ме фрустрира...С правописа си.[/quote:cf5c844ca1]Фрустрира-такава дума няма в българския език госпожице правилен правопис.[/quote:cf5c844ca1]

Каква връзка има с правописа използването на психологически термини?

macromicro
10-13-2011, 00:10
[quote:0ffa5b3cf5="LambOfGod"][quote:0ffa5b3cf5="macromicro"][quote:0ffa5b3cf5="LambOfGod"][quote:0ffa5b3cf5="macromicro"]И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.Мила не ме познаваш,аз не се правя на жена,аз съм си момче и се харесвам.Съжелявам,че ще те разочаровам.[/quote:0ffa5b3cf5]

Направо ме фрустрира...С правописа си.[/quote:0ffa5b3cf5]Фрустрира-такава дума няма в българския език госпожице правилен правопис.[/quote:0ffa5b3cf5]

Каква връзка има с правописа използването на психологически термини?[/quote:0ffa5b3cf5]Кой е казал,че има 8-) И това не е психологически израз.Ти си по виновна за упадъка на бг езика от мен,ама иначе тръгнала да се заяжда.Смешна си.

LambOfGod
10-13-2011, 00:13
[quote:774976e062="macromicro"][quote:774976e062="LambOfGod"][quote:774976e062="macromicro"][quote:774976e062="LambOfGod"][quote:774976e062="macromicro"]И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.Мила не ме познаваш,аз не се правя на жена,аз съм си момче и се харесвам.Съжелявам,че ще те разочаровам.[/quote:774976e062]

Направо ме фрустрира...С правописа си.[/quote:774976e062]Фрустрира-такава дума няма в българския език госпожице правилен правопис.[/quote:774976e062]

Каква връзка има с правописа използването на психологически термини?[/quote:774976e062]Кой е казал,че има 8-) И това не е психологически израз.Ти си по виновна за упадъка на бг езика от мен,ама иначе тръгнала да се заяжда.Смешна си.[/quote:774976e062]

А, какво е, бе, Шерлок? Виновен си ти за упадъка на хетеросексуалните.

macromicro
10-13-2011, 00:18
[quote:d564e54746="LambOfGod"][quote:d564e54746="macromicro"][quote:d564e54746="LambOfGod"][quote:d564e54746="macromicro"][quote:d564e54746="LambOfGod"][quote:d564e54746="macromicro"]И някой го интересува това защото.....

Изчезни,бе, гей.

/Пааав, разкошно резюме, ще се гледа... :oops:
Изпъди ме де.

Не бих 'изпъдила' дама. :сПоласкан съм.На бас,че ако се срещнем на живо тази дама ще ти срита задника 8)

Значи ще набиеш момиче? Браво на теб.Нали бях дама,дамите не се ли бият помежду си.

Нали искаш да ми докажеш чрез бой какъв алфа мъжкар си, за да не те наричам дама?Помислих,че си мъж извинявай.Но първо твърдиш,че съм дама после се възмущаваш,че бих те набил.Объркано хлапе.

Обърканото хлапе си ти, защото си момче, което се прави на жена.Мила не ме познаваш,аз не се правя на жена,аз съм си момче и се харесвам.Съжелявам,че ще те разочаровам.[/quote:d564e54746]

Направо ме фрустрира...С правописа си.[/quote:d564e54746]Фрустрира-такава дума няма в българския език госпожице правилен правопис.[/quote:d564e54746]

Каква връзка има с правописа използването на психологически термини?[/quote:d564e54746]Кой е казал,че има 8-) И това не е психологически израз.Ти си по виновна за упадъка на бг езика от мен,ама иначе тръгнала да се заяжда.Смешна си.[/quote:d564e54746]

А, какво е, бе, Шерлок? Виновен си ти за упадъка на хетеросексуалните.[/quote:d564e54746]Как ще съм виновен за упадъка им след като никога не съм бил такъв.Не можа ли да измислиш нещо по интелигентно за да ме обидиш.Забавно ми е да споря с хора,но само когато са интелигентни.Извинявай,но ти допринасяш за упадъка на всички умни хора,о чакай нищо не допринасяш защото ти никога не си била една от нас.Скучна си ми хайде чао.

LambOfGod
10-13-2011, 00:25
Видя какво е "фрустрация" в уикипедия и колко се излагаш след, което реши да ми кажеш чао?
Жалко, щеше ми се да се позабавлявам с теб още. :с

macromicro
10-13-2011, 00:33
Видя какво е "фрустрация" в уикипедия и колко се излагаш след, което реши да ми кажеш чао?
Жалко, щеше ми се да се позабавлявам с теб още. :сТук съм,а думата фрустрация откъде идва мила.Как ще се позабавляваш след като не можеш да измислиш нищо оригинално.Гей съм бил,ами аз не се срамувам от себе си,измисли друго.Чакам напъните ти.

LambOfGod
10-13-2011, 00:36
Отивам да се напъна в тоалетната в твоя чест.

macromicro
10-13-2011, 00:38
Отивам да се напъна в тоалетната в твоя чест.Не се й съмнявах.Силно съм убеден,че там ти е силата.Остави мисленето за интелигентните хора.

LambOfGod
10-13-2011, 00:40
Пед.ерасите не могат да мислят, научно доказано е.

macromicro
10-13-2011, 00:45
Пед.ерасите не могат да мислят, научно доказано е.Доказано от някой хомофоб като теб.Мислех си,че можем да спорим интелигентно,но си много просто момиче,не си ми на нивото съжалявам.

LambOfGod
10-13-2011, 00:50
Не се чувствай унижена.Аналния секс е нещо много хубаво.Бих ти препоръчал преди анален секс да се изходиш подобаващо(аз така правя)за да не се притесняваш за евентуални нежелани последици.Болката до ден ще отшуми.Като започнеш да го правиш с гаджето всеки ден ще ти става все по приятно.

Да, ве...Не съм ти на нивото, не съм ти и на аналните приключения.

Хайде, сега тичкай да ти порят дупенцето, както всеки ден.

macromicro
10-13-2011, 00:51
Бедната ти майка която те е родила толкова слабоумна :P .По важно е дали имаш нещо там в тиквата,а не с кой си лягаш.

LambOfGod
10-13-2011, 00:54
Бедната ти майка която те е родила толкова слабоумна :P .По важно е дали имаш нещо там в тиквата,а не с кой си лягаш.

Бедната ти майка отгледала пе.дераст. И точно, защото "тиквата" ти е празна парадираш с кой си лягаш...
Покажи ми няколко шестици, които си изкарал в училище (без да си духал на учителят), вместо да ми разказваш за златният си анал и тогава ще ти повярвам, че си умен (колкото един пе'ераст може да е умен,де).

LambOfGod
10-13-2011, 00:56
Здравей, мачок, ако гледаш тази тема, то не е това, което си мислиш и аз много те обичам.

macromicro
10-13-2011, 01:03
Бедната ти майка която те е родила толкова слабоумна :P .По важно е дали имаш нещо там в тиквата,а не с кой си лягаш.

Бедната ти майка отгледала пе.дераст. И точно, защото "тиквата" ти е празна парадираш с кой си лягаш...
Покажи ми няколко шестици, които си изкарал в училище (без да си духал на учителят), вместо да ми разказваш за златният си анал и тогава ще ти повярвам, че си умен (колкото един пе'ераст може да е умен,де).Куха лейчице през такова учение съм минал,че твоят празен тикваник даже не може да го възприеме.Ако в България си лягате с даскалите,то в чужбина ти трябва малко мозък.Родителите ми се гордеят с мен защото осъзнават,че човекът е повече от една сексуална ориентация.Живея сам от 18 годишен и си изкарвам сам паричките и даже и нета си го плащам сам.Ако ти бях родител щеше да ме е срам да имам такава проста дъщеря.

whiteterror
10-13-2011, 01:06
Бедната ти майка която те е родила толкова слабоумна :P .По важно е дали имаш нещо там в тиквата,а не с кой си лягаш.

Бедната ти майка отгледала пе.дераст. И точно, защото "тиквата" ти е празна парадираш с кой си лягаш...
Покажи ми няколко шестици, които си изкарал в училище (без да си духал на учителят), вместо да ми разказваш за златният си анал и тогава ще ти повярвам, че си умен (колкото един пе'ераст може да е умен,де).Куха лейчице през такова учение съм минал,че твоят празен тикваник даже не може да го възприеме.Ако в България си лягате с даскалите,то в чужбина ти трябва малко мозък.Родителите ми се гордеят с мен защото осъзнават,че човекът е повече от една сексуална ориентация.Живея сам от 18 годишен и си изкарвам сам паричките и даже и нета си го плащам сам.Ако ти бях родител щеше да ме е срам да имам такава проста дъщеря.

Бе да ти кажа, ако аз ти бях баща, и бях видял тази снимка на профила ти, директно другия път щях да се изпразня в тоалетната... 8-)

LambOfGod
10-13-2011, 01:21
Бедната ти майка която те е родила толкова слабоумна :P .По важно е дали имаш нещо там в тиквата,а не с кой си лягаш.

Бедната ти майка отгледала пе.дераст. И точно, защото "тиквата" ти е празна парадираш с кой си лягаш...
Покажи ми няколко шестици, които си изкарал в училище (без да си духал на учителят), вместо да ми разказваш за златният си анал и тогава ще ти повярвам, че си умен (колкото един пе'ераст може да е умен,де).Куха лейчице през такова учение съм минал,че твоят празен тикваник даже не може да го възприеме.Ако в България си лягате с даскалите,то в чужбина ти трябва малко мозък.Родителите ми се гордеят с мен защото осъзнават,че човекът е повече от една сексуална ориентация.Живея сам от 18 годишен и си изкарвам сам паричките и даже и нета си го плащам сам.Ако ти бях родител щеше да ме е срам да имам такава проста дъщеря.


Всички си изкарват парите сами от 18 годишна възраст нататък и ДАЖЕ (!!!) сами си плащат интернета. Аз далеч по-малка си плащам сама интернета и съм лишена от финансова подкрепа.
А, ако беше на мястото на майка ми последната ти грижа щях да съм аз.
Намали си малко самочувствието... Това, че си учил в Турция, че си плащаш интернета или че ти порят гъза не ме прави по-тъпа от теб.
А относно това, че не ти харесва България - бих те посъветвала да не я доближаваш, защото съм сигурна, че и тя няма да те хареса.

Сега отивам да гледам хубавият филм за любовта между мъж и жена, а ти отивай да ти порят гъзът, за да докажеш за пореден път колко си умен.

macromicro
10-13-2011, 01:30
Бедната ти майка която те е родила толкова слабоумна :P .По важно е дали имаш нещо там в тиквата,а не с кой си лягаш.

Бедната ти майка отгледала пе.дераст. И точно, защото "тиквата" ти е празна парадираш с кой си лягаш...
Покажи ми няколко шестици, които си изкарал в училище (без да си духал на учителят), вместо да ми разказваш за златният си анал и тогава ще ти повярвам, че си умен (колкото един пе'ераст може да е умен,де).Куха лейчице през такова учение съм минал,че твоят празен тикваник даже не може да го възприеме.Ако в България си лягате с даскалите,то в чужбина ти трябва малко мозък.Родителите ми се гордеят с мен защото осъзнават,че човекът е повече от една сексуална ориентация.Живея сам от 18 годишен и си изкарвам сам паричките и даже и нета си го плащам сам.Ако ти бях родител щеше да ме е срам да имам такава проста дъщеря.


Всички си изкарват парите сами от 18 годишна възраст нататък и ДАЖЕ (!!!) сами си плащат интернета. Аз далеч по-малка си плащам сама интернета и съм лишена от финансова подкрепа.
А, ако беше на мястото на майка ми последната ти грижа щях да съм аз.
Намали си малко самочувствието... Това, че си учил в Турция, че си плащаш интернета или че ти порят гъза не ме прави по-тъпа от теб.
А относно това, че не ти харесва България - бих те посъветвала да не я доближаваш, защото съм сигурна, че и тя няма да те хареса.

Сега отивам да гледам хубавият филм за любовта между мъж и жена, а ти отивай да ти порят гъзът, за да докажеш за пореден път колко си умен.Каква Турция те гони пък тебе.Значи докато ти гледаш поредната романтична боза,аз да правя секс това ли предлагаш.О ужас колко неизгодно.Естествено,че няма да припаря до България докато умните хора не се завърнат.Сега там са останали само простите селянки фолкпевици като теб и wannabe мутри.Да не казвам заплащането какво е жалко.Коя пък си ти,че ще ми казваш какво ще намалявам :-P .

NqkfaNikakva21
10-13-2011, 08:53
то/ая поразително ми навява за адвоката :lol:

StringTheoryPracticist
10-13-2011, 09:05
Пед.ерасите не могат да мислят, научно доказано е.Доказано от някой хомофоб като теб.Мислех си,че можем да спорим интелигентно,но си много просто момиче,не си ми на нивото съжалявам.
АВЕ ЕЙ ХОМОФОБ
ОМГ ТИ СИ ХОМОФОБ

Ама той е сексист, защото напада момиче. Освен това е брилиантен логик.

Ако съдя по агресивния ти подход си активен. Прав ли съм?

LightningMcQueen
10-13-2011, 23:37
А, какво е, бе, Шерлок? Виновен си ти за упадъка на хетеросексуалните.


Как ще съм виновен за упадъка им след като никога не съм бил такъв.

Ибахти жив педерас.

Sofff
10-13-2011, 23:41
руското аудио дразни, не мога да гледам филми с руско аудио

domain
10-13-2011, 23:42
чак сега я отварям тази тема... не съжалявам :lol: :lol: :lol:

RedArmy
10-13-2011, 23:47
тоя филм не беше ли за мъж и жена, които уж бяха заразени от спин, а се оказа, че мъжа е лъгал или нещо такова, не помня точно, гледах го преди 4 години
голяма простотия ми се стори, може и да не съм го разбрал