PDA

View Full Version : Гей браковете



macromicro
10-12-2011, 23:30
Дано скоро ги разрешът в България.Ще гласувам на следващите избори за тези които обещаят равни права за всички.Искам България да стане като Испания.И да ме напсувате едно хубаво пак не ми пука 8) .

ateto
10-13-2011, 02:00
Да! Екстра ще стане. Писле ще им позволим да отглеждат и деца. И ептен ще пропаднем на дъното (не че не сме близо де). Седни и помисли защо наистина трябва да гласуваш и за кого. А не да си разхождаш разкашкания задник до секцията понеже искаш само едно конкретно нещо да се случи. Дори и да има партия която ще го обяви, дори и случайно тя да спечели, пак 99% от хората ще ви гледат на криво или ако не на криво ще се правят че ви няма. България е такава държава, че хората просто няма да го одобрят(И ПО-ДОБРЕ)
Гейовете имали правото да сключват брак, били хора били незнам си кво.. Абе я се стегни. Те са като хммм ГМО-то. Уж са еднакви с другите ама никой не ги иска.
Разбирам желанието ви да се правите на интересни и различни, но просто сте гнусни и болни(физически и психически). Вие не трябва да изисквате право да се жените. Вие трябва да настоявате да ВИ лекуват.

amk933
10-13-2011, 14:14
Не съм хомофоб.
Нямаше да заключа тази тема, ако:
1. не беше с цел показност и натякване;
2. имаше въпрос/смисъл.

Уви, няма нито едното. Съответно получава ключ. ;)