PDA

View Full Version : Татус на ръката , предложения ?



krasiww
10-13-2011, 06:35
Здравейте !

Понеже от 2 седмици преживявам доста ТЕЖКА първа любов , ми се иска да се татуирам за пореден път. Имам 2 татуировки , разбирасе означават нещо за мене. Тази обаче смятам да е по специална . Искам да е нещо като девиз , някакво изречение , което когато погледна да се сещам какво съм приживял , и как съм се изправил , и въпреки всичко съм продължил напред. Проблема обаче е че незнам какво точно искам да пише на ръката ми , и искам съвети. Да е нещо свързано с вече болезнената любов ! ..

Благодаря :-D

antifashionshit
10-13-2011, 06:51
'не се филмирай' как ти звучи? :lol:

krasiww
10-13-2011, 06:52
'не се филмирай' как ти звучи? :lol:

звучи ми като сутрешен ПЕТЪЧЕН СПАМ , само че не сме петък :D

Сериозен съм ... Искам да пише нещо , което да ми напомня че мога да бъда силен ..

MaLkaTa_LaDy
10-13-2011, 06:55
"only god can judge me" Много е модерно!

LadyDi
10-13-2011, 06:55
'не се филмирай' как ти звучи? :lol:

звучи ми като сутрешен ПЕТЪЧЕН СПАМ , само че не сме петък :D

Сериозен съм ... Искам да пише нещо , което да ми напомня че мога да бъда силен ..
На мен цялата тема ми звучи като спам. Това е раздел "Любов".
Освен това, за да означава за теб татуировката нещо, не би трябвало някой друг да ти избира девиза, с който ще се жигосаш за цял живот.

antifashionshit
10-13-2011, 06:56
^ и аз съм сериозен 8-)
аз и без татуировка си напомням, че мога да се оправям в няква степен.

krasiww
10-13-2011, 06:59
^ и аз съм сериозен 8-)
аз и без татуировка си напомням, че мога да се оправям в няква степен.

Ясно..
За по горният коментар , мисля че тук е правилният раздел. Казах че ще има нещо общо с тема Любов , затова и я пуснах тук. Ако смятате че не е правилният раздел , я преместете. А по темата , искам съвети за това какво да напиша. От там вече аз ще си избера най-правилното.

LadyDi
10-13-2011, 07:02
^ и аз съм сериозен 8-)
аз и без татуировка си напомням, че мога да се оправям в няква степен.

Ясно..
За по горният коментар , мисля че тук е правилният раздел. Казах че ще има нещо общо с тема Любов , затова и я пуснах тук. Ако смятате че не е правилният раздел , я преместете. А по темата , искам съвети за това какво да напиша. От там вече аз ще си избера най-правилното.
Моето момче, подобен род татуировки са изключително индивидуални. Помисли си с какво свързваш тоя труден период и това си нацапай. НИЕ няма как да знаем. Нито ще получиш някакви разумни предложения.
Толкова ли сте зависими от тоя форум и чуждото мнение. Имам чувството, че вече и гащите не можете да си обуете, освен ако другите не ви го кажат.

elysunny
10-13-2011, 07:04
krasiww

krasiww
10-13-2011, 07:06
krasiww
? хаха


Моето момиче , сигурно не съм ти на годините .. и не смятам да се държа като нещо повече от когото и да е . Дали си обувам гащите със помоща на тийнпроблем или не , си е моя работа. Щом съм искал съвети , който може да даде нещо. Не мисля че трябва да обръщаме темата във спам..
А до това дали ще се нацапам , също си избирам аз 8)

Evie
10-13-2011, 07:07
Мда, съгласна съм с LadyDi
Ако толкова не можеш да измислиш нещо, потърси текстовете на някои любовни песни и си избери цитат от там.. Все ще попаднеш на нещо, което да описва как се чувстваш(а ние няма как да знаем това..)

LadyDi
10-13-2011, 07:09
Ма аз не съм казала да не се цапаш.
Казах да си напрегнеш сивото вещество и сам да си избереш текста.

krasiww
10-13-2011, 07:12
Ма аз не съм казала да не се цапаш.
Казах да си напрегнеш сивото вещество и сам да си избереш текста.

Не мисля че имам какво повече да ти напиша ! Благодаря за това , че не се заяждаш 8-)

Това за цитата от песен , е добра идея. Не се бях сетил.. Мерси :grin:

elysunny
10-13-2011, 08:02
би трябвало да знаеш, че е хубаво татуса да е символичен, а не просто така да го има. не мисля, че ако аз ти кажа текста или нещо от сорта ще е символично. ти сам трябва да си го измислиш и по-важното да го почувстваш. иначе е безмислено, да си правиш нещо за ццял живот, което 'elysunny' от тийна ти е казала да си направиш. някакси тъпо ми се вижда. мда

ccdesigns
10-13-2011, 09:01
krasiww
? хаха


Моето момиче , сигурно не съм ти на годините .. и не смятам да се държа като нещо повече от когото и да е . Дали си обувам гащите със помоща на тийнпроблем или не , си е моя работа. Щом съм искал съвети , който може да даде нещо. Не мисля че трябва да обръщаме темата във спам..
А до това дали ще се нацапам , също си избирам аз 8)

Щом не ти идва на секундата какво искаш, а искаш съвет, значи не трябва все още да си правиш татуировка. Просто изчакай. Ще съжаляваш, ако някой ти каже какво да си татуираш, сигурен съм.

Oldschool
10-13-2011, 09:16
Татуирай си някоя мъдра мисъл, която си прочел в тийнпроблем, а после помоли да ти я преведат на хинду...

gabsit000
10-13-2011, 10:14
Татуирай си някоя мъдра мисъл, която си прочел в тийнпроблем, а после помоли да ти я преведат на хинду...



:lol: :lol: :lol: :lol:

magita
10-13-2011, 12:47
Ох, ако ще си правиш някъв надпис е мн по-яко да е на др език и само ти да си знаеш кво значи...

Marietchety
10-13-2011, 19:14
Ако искаш да има смисъл и значение за теб,трябва сам да си измислиш какъв да е надписа,според мен. :)