PDA

View Full Version : И РЗС да кажат нещо вярно.



Wax
10-13-2011, 07:13
по повод дискусията в БТВ с тяхния кандидат за президент сутринта, които повдигна отново въпроса за черния печат на Цветанов.
2008-09 също го имаше тоя диспут, ама пак в БТВ случайно се затулиха нещата, макар по ТВ7 да имаше някви стойностни разкрития.
Тогава май АТАКА ли беше искаше да използва тези доказателства срещу него, но съдът ги прие за неоснователни...
А уж закона е един за всички... :-o

ledenakrasota
10-14-2011, 15:21
Писнало ми е с тези спорове. Само се обясняват. Трябвало така, онака... Дойде Бойко и започнаха да го обвиняват за предишните си грешки и едва ли не той ни е набутал през последните 20 години в кьопа. :)
Не е цвете за мирисане, но поне нещо прави. По-добре е от ДПС или БСП, когато държаха хората в страх и всички ги беше страх да си кажат мнението. :)

Patriot
10-14-2011, 16:26
Писнало ми е с тези спорове. Само се обясняват. Трябвало така, онака... Дойде Бойко и започнаха да го обвиняват за предишните си грешки и едва ли не той ни е набутал през последните 20 години в кьопа. :)
Не е цвете за мирисане, но поне нещо прави. По-добре е от ДПС или БСП, когато държаха хората в страх и всички ги беше страх да си кажат мнението. :)
Хайде стига с това "прави нещо". Изброй конкретни неща, които той "прави" и които директно допринасят за увеличаване на стандарта на живот и духовния просперитет на нацията.

ledenakrasota
10-14-2011, 21:07
Писнало ми е с тези спорове. Само се обясняват. Трябвало така, онака... Дойде Бойко и започнаха да го обвиняват за предишните си грешки и едва ли не той ни е набутал през последните 20 години в кьопа. :)
Не е цвете за мирисане, но поне нещо прави. По-добре е от ДПС или БСП, когато държаха хората в страх и всички ги беше страх да си кажат мнението. :)
Хайде стига с това "прави нещо". Изброй конкретни неща, които той "прави" и които директно допринасят за увеличаване на стандарта на живот и духовния просперитет на нацията.

Дърпа се на Путинката. И защитава интереса ни за по-ниска цена на природния газ. Тези са пълни обирджии. :D

Lelouch
10-14-2011, 22:52
^ И как по-точно се 'дърпа' на Путин и защитава икономическите ни интереси. И аз съм крайно любопитен да разбера.

От първа ръка обаче знам ,че държавата в момента прави всичко възможно да смаже дребния бизнес с всевъзможни такси. От моя гледна точка Бойко съсипва държавата ,не противното.

ledenakrasota
10-14-2011, 22:59
^ И как по-точно се 'дърпа' на Путин и защитава икономическите ни интереси. И аз съм крайно любопитен да разбера.

От първа ръка обаче знам ,че държавата в момента прави всичко възможно да смаже дребния бизнес с всевъзможни такси. От моя гледна точка Бойко съсипва държавата ,не противното.


Държавата е съсипана от 20 години. Той е поредната брънка от веригата. :)

Lelouch
10-14-2011, 23:06
Колко много букви ,а колко малко смисъл.

MojoJojo88
10-15-2011, 08:03
Колко много букви ,а колко малко смисъл.
Ти очакваш нещо различно да прочетеш ли?
Ми много ясно, че като липсват доводи за нещо, винаги тезата е "държавата е съсипана от 20 години, не е виновен Бойко"...
То и Серго не беше виновен, и Костов не беше виновен, Жан Виденов да не говорим-той е най-невинния в цялата ситуация, а бай Тошо-Бог да го прости-едно цвете направо...
Няма да прочетеш нищо интелигентно, защото повечето нямат идея какво искат да кажат и какво е направил ББ освен да реже ленти и да "строи" магистрали и метро...

Patriot
10-15-2011, 10:21
Писнало ми е с тези спорове. Само се обясняват. Трябвало така, онака... Дойде Бойко и започнаха да го обвиняват за предишните си грешки и едва ли не той ни е набутал през последните 20 години в кьопа. :)
Не е цвете за мирисане, но поне нещо прави. По-добре е от ДПС или БСП, когато държаха хората в страх и всички ги беше страх да си кажат мнението. :)
Хайде стига с това "прави нещо". Изброй конкретни неща, които той "прави" и които директно допринасят за увеличаване на стандарта на живот и духовния просперитет на нацията.

Дърпа се на Путинката. И защитава интереса ни за по-ниска цена на природния газ. Тези са пълни обирджии. :D
Русия не е и никога не е била проблем за България. Това са измислици на скъпо платени медийни клакьори. Ако ще се дърпа на някой, да се дърпа на Турция за 10 милиарда които ни дължи още от 1925, когато е подписан Ангорския договор, да се дърпа на щатите да си махнат военните бази, всеки пак не сме им васали или ако не поне да плащат някакъв наем и да изтегли контигентите от тяхната мръсна империалистическа война в Афганистан., да се дърпа на Сърбия и Македония за отвратителното отношение към българите там и за кражбата на историята.

Wax
10-15-2011, 16:43
Писнало ми е с тези спорове. Само се обясняват. Трябвало така, онака... Дойде Бойко и започнаха да го обвиняват за предишните си грешки и едва ли не той ни е набутал през последните 20 години в кьопа. :)
Не е цвете за мирисане, но поне нещо прави. По-добре е от ДПС или БСП, когато държаха хората в страх и всички ги беше страх да си кажат мнението. :)
Хайде стига с това "прави нещо". Изброй конкретни неща, които той "прави" и които директно допринасят за увеличаване на стандарта на живот и духовния просперитет на нацията.

Дърпа се на Путинката. И защитава интереса ни за по-ниска цена на природния газ. Тези са пълни обирджии. :D
Русия не е и никога не е била проблем за България. Това са измислици на скъпо платени медийни клакьори. Ако ще се дърпа на някой, да се дърпа на Турция за 10 милиарда които ни дължи още от 1925, когато е подписан Ангорския договор, да се дърпа на щатите да си махнат военните бази, всеки пак не сме им васали или ако не поне да плащат някакъв наем и да изтегли контигентите от тяхната мръсна империалистическа война в Афганистан., да се дърпа на Сърбия и Македония за отвратителното отношение към българите там и за кражбата на историята.

Напълно подкрепям Патриота.
Днес ще се види какво ще кажат " ТОП 3" възможните за президент за РЗС.
А защо Сидеров и Семов няма да ги има там. Като че ли само те вадят мръсните чорапи на опозицията.

Patriot
10-15-2011, 19:49
Защото БТВ не обича хора които говорят истината. Тя обича захаросани дискусийки, в които липсва конкретика и се говорят празни приказки.
Не знам какъв малоумник трябва да си, за да задаваш въпроси от типа на "С колко отслабнахте по време на кампанията", "От какво ви е страх" и
"Какво ще направите с вълчицата на Първанов".

MojoJojo88
10-15-2011, 20:38
Защото БТВ не обича хора които говорят истината. Тя обича захаросани дискусийки, в които липсва конкретика и се говорят празни приказки.
Не знам какъв малоумник трябва да си, за да задаваш въпроси от типа на "С колко отслабнахте по време на кампанията", "От какво ви е страх" и
"Какво ще направите с вълчицата на Първанов".
А и е публична тайна, че БТВ е на Ахмед Доган...да не са луди да поканят Волен Сидеров...маймуняци с резани пишки
:x

Lucho
10-15-2011, 21:54
Защото БТВ не обича хора които говорят истината. Тя обича захаросани дискусийки, в които липсва конкретика и се говорят празни приказки.
Не знам какъв малоумник трябва да си, за да задаваш въпроси от типа на "С колко отслабнахте по време на кампанията", "От какво ви е страх" и
"Какво ще направите с вълчицата на Първанов".

Тук си много прав. На мен също ми хареса изказването на Волен Сидеров по Nova миналата седмица, където платената психоложка Ани Владимирова правеше портрети на всеки кандидат за президент, при което той попита защо зрителите трябва да бъдат занимавани с подобни глупости. Наистина не е редно да правиш дебати само с "първите" трима (които незнайно защо са определени като "първи" от платени социологически агенции). Липсваше също така и Р. Христов от СК.

А на цялата работа, вместо да се задават конкретни въпроси и да се коментира нещо съществено, ефирното време беше заемано от някакви клипове или фотоси, на които се виждаше как кандидатите прекарват свободното си време - Калфин бил ходил едикъде си, Плевнелиев си върти колелото в частният комплекс, понеже на Калфин му било много мъка за жена му, тя напуснала работа в София и хоп... някой я уредил на работа в Брюксел... да си е близо до мъжа...

LadyDaisy
11-17-2011, 05:58
Хора, пишете за Сидеров без изобщо да знаете за какво иде реч и каква мижитурка нещастна е това ла*но!
Жал ми е за всеки тъп и прост псевдо-националист, който се врзва на тоя манипулатор смотан.
Искам да ви кажа, че ако не беше вашия любим Воленчо нямаше в политиката да се намеси и една друга личност на име Цветелин Кънчев. Тези от вас, които се интересуват от проблемите и причините за проблеми с мангалите знаят кой е Кънчев.
Та, Кънчев беше в затвора, но благодарение на лъжливите показания и връзки на Волен присъдата на този цигански лидер от 30 години се стопи на 3! Самия Кънчев казва, че колкото и Волен да се прави, че е против циганизацията на България, с негова помощ партия ЕВРОРОМА усвоява милиони евро за уж интеграция на циганите. Така че моля ви се само се осъзнайте и спрете да вярвате на това поредно лайняно създание Волен!