PDA

View Full Version : Защо момичетата правят това???



NewMessage
10-13-2011, 09:34
Защо си слагат изкуствени коси? Нямат ли си техни? По - хубави няма да станат... Ако на едно магаре му сложиш по - хубави подкови, то пак си остава магаре. С рехави и къси косички и като сложат косата и си личи от 200км., а на тези, на които не би им личало си имат дълги и гъсти коси... Не го разбирам, как слагат това на главата си, което е било и е растяло на чужда.. блякс!!!!!!

NomNomNom
10-13-2011, 09:35
ее, на някои руси мацки много добре им стои.
В смисъл, виждала съм хубаво направена коса.

fUcKsMiLe
10-13-2011, 09:39
Примерно една приятелка си слага, защото е подстригала своята по нежелание, заради многократно боядисване и изтощаване и защото си иска старата дълга коса.
Иначе зависи от човека и начина на оправяне на косата.. някои умеят да я слагат и да не се рабира, че не е тяхната, а на други им личи от километри..
Много зависи.

HellOfaHottie
10-13-2011, 09:42
Е, има смешни изцепки, но има и доста добре сложени коси. Например, имам една съученичка с дълга до дупето коса, права, сложила си е само една треса за още обем и гъстота и изобщо не личи, понеже всички косми са еднакво дълги. :)

Nithael
10-13-2011, 09:55
аз пък наскоро момиче с хубава коса не съм виждал (не че не съм, ама са малко).пресите и сумати простотии дето уж я правят по-яка не прощават

NewMessage
10-13-2011, 09:58
аз пък наскоро момиче с хубава коса не съм виждал (не че не съм, ама са малко).пресите и сумати простотии дето уж я правят по-яка не прощават

Най - много вреди боята. Като се омажат с тази руса боя... после нямат коси... Иначе има много чернокоски с дълги коси, обожавам ги!

nepowtorima
10-13-2011, 10:18
Това не е толкова зле /зависи от много неща .. има и зле и добре/
Ама не е ли по-гадно, че си правят - сини, лилави, оранжави, зелени, червени кичури.. И пиърсинг на устата.. и на носа.. и то 14-16 .. тва е повече от бруталното според мен!

Nithael
10-13-2011, 10:23
или флешове(тука не важи само за момичетата)...направо ми дразни очите като видя такива.

Oldschool
10-13-2011, 10:27
Не съдете, за да не бъдете съдени!

ledenakrasota
10-13-2011, 10:31
И на мен не ми допадат някои странности. :) Възприемам за нормално модните течения и всеки има правото да се прави на каквото иска.
Изкуствените мигли и удължените коси са само от полза за някои момичета. :) Пиърсингите не ми допадат, но и аз някога исках татуировка. 8-)
Телевизията ни промива мозъците. :)

Evie
10-13-2011, 10:56
И на мен не ми харесва. :?
Въпреки че и аз имах един период, в който често си изправях косата и се бях навила да си купя изкуствена коса(но нямаха моя цвят) 8-) а сега съм си я оставила напълно естествена..
Иначе наистина има момичета, които знаят как да си я слагат и да изглежда добре, но има и такива изцепки.. И все пак изтощава косата и няма смисъл според мен..

marin4itu
10-13-2011, 10:58
Изобщо не харесвам тези удължения и винаги забелязвам, много е грозно.. Както и изкуствените мигли не харесвам. Пък за ноктопластиката да не ви казвам какво ми е мнението.. :D

Shturrrche88
10-13-2011, 11:00
Бях си взела треси за бала, защото се подстригах значително малко преди него, но така и не ги ползвах.
А косата ми е доста обемна, сега е и дълга. Спрях да я боядисвам, защото това наистина я унищожава, а ползвам преса само по повод(не повече от 2-3 пъти годишно)...
Но, наистина има момичета, на които грам не им личи, че имат удължители в косите си, а има и някои, на които им личи от километри, защото са прекалено изкуствени...

Brooklyn
10-13-2011, 11:15
вид естетика е , лично аз съм от процента на които му се радва окото на всякви импровизации с изкуственото , голям е и процента хора които го одобряват .. :D

Concussion
10-13-2011, 11:30
Еб**ти кретените, к'во само обсъждате хората. Като искат ще си слагат, има много хубаво направени коси, стига сте обобщавали.

Nithael
10-13-2011, 11:37
Еб**ти кретените, к'во само обсъждате хората. Като искат ще си слагат, има много хубаво оредели коси, стига сте обобщавали.
фикст

Sofff
10-13-2011, 11:56
Имат пари, дават ги за глупости и смятат, че така ще изглеждат в пъти по - добре, а всъщност са си същите .

FuCKkK13
10-13-2011, 12:01
както при всяко едно нещо има много различи мнения.. и аз съм на мнение,че изкуствени мигли,изкуствена коса,лещи и т.н. е глупаво нещо... ако имаш средно хубава коса можеш да си я поддържаш и пак да изглежда добре, но от друга страна като видя момиче с удължение,което си е сложило хубаво косата и е направена хубаво евала му правя,защото и това е доста трудно.. нещо,което не е от теб да изглежда като част от теб и да е хубаво..и все пак.. нито съм против нито съм за... всеки да прави каквото иска.. айде \/

Brooklyn
10-13-2011, 12:03
Имат пари, дават ги за глупости и смятат, че така ще изглеждат в пъти по - добре, а всъщност са си същите .глупости

от 100 километра си личи на едно момиче когато използва евтини гримове и прически и се облича полвинчато :)

Sofff
10-13-2011, 12:04
Имат пари, дават ги за глупости и смятат, че така ще изглеждат в пъти по - добре, а всъщност са си същите .глупости

от 100 километра си личи на едно момиче когато използва евтини гримове и прически и се облича полвинчато :)
ми това имах предвид и аз едни удължения не променят цялостната визия на човек

WaterLilly
10-13-2011, 13:52
Ако мисля, че имам гадна коса, защо пък да си не сложа?

LovEsIckk
10-13-2011, 14:45
Аз вече 2 пъти съм си удължавала косата. По Коледа ще го направя още веднъж.
Винаги съм искала дълга и гъста коса, но за жалост моята расте доста бавно и цъфти бързо, дори и да не я третирам.
Парите, които съм давала до сега за коса са може би едни от най-добрите, които съм вложила по себе си. Косъма е абсолютно естествен и качествен. Дори и с лупа да ме гледаш, не можеш да разбереш,че ми е удължена.Никой до сега не е забелязвал, напротив, потоянно ме питат "Мале каква дълга,хубава коса.Какво и правиш за да расте толкова". Така се харесвам повече и един вид това "разкрасяване" ми вдъхва повече увереност.

bittersweeteffect
10-13-2011, 14:56
на мене ще ми стане смотано, ако кажа : ами не, удължена е .

цялата магия ще изчезне : |

LovEsIckk
10-13-2011, 14:58
Не обичам и не мога да лъжа.
Казвам си го.След като не си личи, няма от кво да се срамувам.
Не е нищо престъпно, нито срамно, нито нередно.