PDA

View Full Version : лично



Brooklyn
10-13-2011, 11:06
пред компа ако не пуша кво да правя ?

ако пия кафе и не пуша , кво да правя - бисквити ли да ям ?

и още 3278348348 подобни ситуации в които ако не пуша не знам какво да правя

как да спра цигарите , тва се превърна в огромен проблем започнал от модерния седмокласник правещ се на големия мъж с цигара по-голяма от патката му :D

не съм знаел дейб , ся нама спиране

marin4itu
10-13-2011, 11:16
Аз като се опитвах да спра цигарите по едно време (после ги почнах, защото по време на работа иначе нямаше да почивам по 10 мин :D) като отивах на кафе все с нещо трябваше да си играя, например с бъркалката от кафето или да въртя кутията с цигари на някой друг. Майка ми пък ги отказа много странно. Като имаше кутия примерно с 3-4 цигари в чантата си беше спокойна и не пушеше. Иначе като нямаше й се пушеше, ама вече не пуши от повече от година, а пушеше много. Пробвай с дъвки или пий повече вода, де да знам.. :D

machoka
10-13-2011, 11:18
Вземи си електронна, помага да ги откажеш, ако го искаш разбира се.

mrazqkindergarten
10-13-2011, 11:25
Трябва да имаш наистина силна воля и някакъв стимул да ги спреш. :) Не да си казваш "е да, не трябва да пуша ама като не мога да ги спра...", а да си го поставиш за цел и да се стараеш да я постигнеш.Аз мисля, че първо трябва да ги намалиш, а не да тръгнеш от веднъж да ги спираш, защото няма да стане номера.Не знам де, има и такива хора, все пак не познавам човек, който да ги е отказал и да е съжалявал за избора си. 8-)

fUcKsMiLe
10-13-2011, 11:28
Отведнъж не става, особено ако си пушил повече от година-две.
Постепенно цигара по цигара става номера. Аз така ги отказах.