PDA

View Full Version : Помогнетее ако можете : )



Dream11
10-13-2011, 12:02
Момичета и момчета имамм да пиша за домашна по литература ;дд ЕСЕ на тема ''Музиката ,която обичам '' трябва ми за утре ако може помогнетее : } есетоо да е максимум 1 страница и половина :))))

karitybieber
10-13-2011, 12:20
:shock: неможеш да напишеш есе :shock: на толкова лесни предмети :shock:

musS
10-16-2011, 08:56
всъщност на толква лесна тема.. омг .. мене кви есета ми карат да пиша .. :( :( :(

someonerandom
10-16-2011, 10:42
Темата е лесна,а обемът-смешен.Стегни се.Само от разтягане на локуми за това как музиката ни кара да се чувстваме по-добре и да избягаме от проблемите си ще докараш половин страница.

Wwwooow
10-16-2011, 15:36
лошо нещо е мързела..ние дори не знаем каква музика слушаш

Музиката е заела много важна част в живота на хората.Тя е навсякъде.Някой лягат и стават с нея.Всеки човек има различен вкус и слуша различен стил .... Аз обичам .....(стил)музика,той ме изпълва,успокоява,кара ме да се чувствам щастлива . и така нататъка разтягай локуми все ще измислиш нещо

karitybieber
10-18-2011, 09:41
лошо нещо е мързела..ние дори не знаем каква музика слушаш

Музиката е заела много важна част в живота на хората.Тя е навсякъде.Някой лягат и стават с нея.Всеки човек има различен вкус и слуша различен стил .... Аз обичам .....(стил)музика,той ме изпълва,успокоява,кара ме да се чувствам щастлива . и така нататъка разтягай локуми все ще измислиш нещо


to4no