PDA

View Full Version : помощ ..



khm6
10-13-2011, 12:16
Моят проблем е такъв никак не ми въври в любовта както и да е :) но това започва да ми пречи и на прителството имам още две приятелки който стане ли въпрос за любов са големи късметлиики винаги когато харесат момче и то ги хареса ....а мен колкото и да се ипотвам не се получава .... таа проблема ми е, че те си имат повече теми говорят си за момчета кой с коя ще излиза кой с коя си е писал или кой какви смс е получил а аз седя отсрани и мълчаа..просто няма какво да кажааа.. :( :( те започнаха да се отдрапват от мен бавно по-бавно и не знам какво да правя едва ли го правят нарочно но през половината време си обсъждат любовният живот а аз седя и гледам тъпо ... даите ми съвет какво да правя .. не но проблемът ми е , че никога не ми върви ... и това ужасно започва да ми пречи и да ме дразни а ако стане на въпрос за някое момче което ме е харесало те дори не обръщат внимание гледат си тяхния живот аз им помагам а те на мен не...винаги аз съм прецаканта знам че не го правят нарочно но ми писна само да ми повтарят , че избирам неподходящ или , че този няма да ме огрее искам веднъж да им натрия носовете за да млъкнат .... по дяволите какво да правяя ;( .... :|

Ducati
10-13-2011, 12:27
Ми излизай повече с тях по барчета, дискотеки етц... Може и да срещнеш някое момче. Недей да си стоиш у вас.

khm6
10-13-2011, 12:32
охх бе кой ти говори за барчета и дискотеки ...хахх ... просто ти казвам, че на тях им върви няма нищо общо с барчетата :)

Ducati
10-13-2011, 12:35
Ми почни да се ебеш като тях, епа може и да стане

bebeemalko
10-13-2011, 12:46
според мен трябва да имаш търпение :) само не спирай да вярваш че един ден и на теб ще ти потръгне ;)

Chacho
10-13-2011, 19:43
Може да си грозна.

ledenakrasota
10-13-2011, 19:50
Може да си грозна.


Ти си грозен! :-x



Виж, миличка! Не ти знам годините, но на 11-13 бях доста несигурна в себе си. Гоних оценки и да се доказвам на този и онзи. За момчета много не ме е е*ало. :) Но като станеше въпрос за такива, обикновено ми се лепваха и като заговоря за нещо, което не им допада или покажа страничен интерес към история, астрономия или музика няма какво да си кажем. Просто мълчат, гледат тъпо и отиват при моята позната. Тя кокетничи и се държи като "дама". Ако говорим за визия, не е била по-хубава от мен. Беше пълничка, но самочувствието й и нейната увереност я правеха желана компания. :)

Спри да си ближеш раните и се стегни. Фръцкай се! Усмихвай се! Не си нищо по-долу от останалите и им покажи коя си. Не позволявай да се отнасят с теб така. :)