PDA

View Full Version : Приятелката ми е безчувственна,докога?



exc300
10-13-2011, 13:20
Здравейте,аз съм на 19,а приятелката ми е на 18,от доста време сме заедно,аз съм и първия,проблема идва от там че тя е някак си..безчувственна?
Аз имам доста опит,така че вероятноста в мен да е проблема е по малка,докъто тя е спала само с мен,самата тя при първия път нямаше кръв,бил съм с други 3 момичета девствени,и винаги е имало кръв,а я болеше - просто личи си,девствена си беше,знам че в началото има един кратък период на безчувственност,но колко продължава?
Говорил съм с нея няколко пъти,казва че усеща как влизам,усеща въздуха,дори когато влеза докрай я боли корема?! (последното не винаги)
От мои приятелки знам че при всяко момиче е така първите 5-6-7 пъти,но вече сме правили секс над 10-12 пъти,грубо,не броя...проблема не е толкова че не усеща,просто нещата са скучни,ляга по гръб и гледа в тавана,говорихме казва че й е едвали не все тая,усеща че влизам но дотам ...сменяли сме пози,когато се качи отгоре доста добре се движи,не е някое дърво но знам че го прави само заради мен,опитвал съм различни неща,пози,френски почти всичко...
казва ми че не се притеснява от нищо....
надявам се повече на мненията на момичета,тъй като те знаят по-добре кога реално е запознало ''да им харесва'',защото когато момичето го прави просто ей така,заради мен,и на мен не ми е хубаво ...

dirtyyy
10-13-2011, 13:22
Ами не знам точно какво да ти кажа..
Предлагам ти да й направиш една изненада, отдели й една вечер само на нея.. без да правите секс / или поне ако тя не поиска.
Слез долу и си поиграй с нея, нека види хубавото на тоя спорт.

Sh@d0w
10-13-2011, 13:25
ЦЪК (http://www.icp-bg.com/frig.php)

exc300
10-13-2011, 13:35
Опитах няколко пъти без секс,тя се чувства длъжна едва ли не и иска,а в същото време виждам че не изпитва удоволствие...
Прочетох за фригидноста,какво да направя по въпроса? Имаме си доверие,казваме си всичко,тя не се притеснява да ми сподели нещо което повечето мъже биха сметнали за ''женски глупости'' (цитат от статията)
душевно сме ОК,други идеи?

dream1707
10-13-2011, 13:43
И аз бях така :-o
Нито секс... нито нещо друго... от нищо. И то даже бяха минали бая пъти ... И не знаех на какво се дължи .... Но някак с времето се оправих, отпуснах се повече и така... сега с новия ми приятел нямам такива проблеми, поне с някой неща.. за други не знам..

Sh@d0w
10-13-2011, 13:44
Лечението на фригидността зависи от породилите я причини.

Може да не я привличаш сексуално.Може да ти е твърде голям/малък и затова да не изпитва удоволствие.

Причините са много,но можем само да гадаем.Казваш,че сте говорили на тази тема-явно не е достатъчно.

dirtyyy
10-13-2011, 13:50
Мисля ,че с времето ще й мине.
Дано, успех 8-)

exc300
10-13-2011, 13:50
Как да съм сигурен че е фригидна?
Според мен не е,защото сега е малко по различно от началото,проявява малко повече инициатива,надявах се да ми кажете и при вас ли е имало такъв период в началото,за колко време/пъти мина,след колко време спряхте да се притеснявате и се отпуснахте напълно?

anonymous708973
10-13-2011, 13:53
Първо, нормално е да я свие коремът за секунда, като влезеш докрай. Особено ако е отгоре - така се "оползотворява" всеки милиметър.

Принципно е нормално да се притесняваш при нов партньор (или при първи) и минава време, докато се напаснете.

DragonLady
10-13-2011, 14:04
Първо, нормално е да я свие коремът за секунда, като влезеш докрай. Особено ако е отгоре - така се "оползотворява" всеки милиметър.

Принципно е нормално да се притесняваш при нов партньор (или при първи) и минава време, докато се напаснете.

+1
Няма как с ново гадже и от първият път всичко да е перфектно.

exc300
10-13-2011, 14:09
Гаджето не е ново,познаваме се от доста време,първо бяхме много добри приятели,след това се задълбочиха нещата,няма нищо ново,просто е неопитна и е правила секс 10тина пъти през живота си,въпроса беше нормално ли е,и при вас ли беше така?

DragonLady
10-13-2011, 14:14
Гаджето не е ново,познаваме се от доста време,първо бяхме много добри приятели,след това се задълбочиха нещата,няма нищо ново,просто е неопитна и е правила секс 10тина пъти през живота си,въпроса беше нормално ли е,и при вас ли беше така?

При мен първите 5 пъти, защото мъжа с който го правих беше меко казано идиот и хал хабер си нямаше какво и как се прави. После вече 6тият път и нататък винаги си е било супер ( е имало е 1 - 2 изцепки от страна на момчетата с които съм била ).

exc300
10-13-2011, 14:22
Това беше добър отговор от опит...
Ще пробвам пак с разговори и ще видим,други предложения,други да споделят колко време са били така?
попитах приятелки,всички казват първите 5-6 пъти и за това се притесних..

macromicro
10-13-2011, 14:30
Фригидна е милата,намери си нова хубави жени дал дедо господ много(ако съществува).Или ако не е проблем за теб си остани с нея,тъкмо ще знаеш,че няма да ти изневери.

exc300
10-13-2011, 14:46
Фригидноста често срещана ли е?
Аз едва днес научих за нея?

anonymous708973
10-13-2011, 14:49
Не, не е. :)

shadow4e
10-18-2011, 13:30
Момичето е правило секс само с едно момче и то няколко пъти, за каква фригидност въобще говорите?!

Това, че имаш опит не значи, че успяваш да я възбудиш. И възбуждането не идва от това да й търкаш половите органи, трябва да те пожелае истински, всичко е в главата. Тя все още не познава достатъчно тялото си, така че не знае кое я възбужда и ще трябва заедно да разберете.

NoMore
10-18-2011, 16:39
Ами при всяко момиче е различно, може при нея този "период на безчувственост" да продължава по-дълго. Ами правил ли си й орална любов? Или с пръсти поне задоволявал ли си я? Тогава усеща ли нещо?

marilyn
10-18-2011, 20:28
Ами според мен просто не може да се отпусне или се притеснява от нещо. Щом питаш за личен опит, първите няколко пъти когато правих секс не успях да изпитам оргазъм, болеше ме, а и не можех да се отпусна докрай. Но това бяха първите 4-5 пъти, после вече свършването не ми беше проблем... :)

YyoOnNiItTyY
10-19-2011, 06:55
Моля ви не говорете глупости! Авторе, аз не изпитвах нищо около 3-4 месеца след първия ми път, като имате предвид, че никога не съм отказвала на човека до мен секс. Бях точно като нея. Осещах проникването..и после НИЩО! Даже ме наболяваше корема като бях отгоре..не се притеснявай! Не е фригидна, спокойно!

Hesinka
10-19-2011, 11:42
Виж сега .. не може да се каже,че всяко момиче започва да изпитва истинското удоволствие след 5-6-7 път.Всичко е индивидуално.При някои става от първия път,при други са нужни години .. Аз например все още не изпитвам удоволствие както си трябва,а сме го правили към 30тина пъти сигурно.Намери друг начин да я задоволяваш.Бъркането със сигурност ще го усети повече от секса,също така лизането и играта с клитора ще и се понравят
Другия вариант е с мноооого любовна игра да подходиш.Да изчакаш момента в който тя ще тръпне да започне същинската част и със сигурност ще и хареса повече :)

Rebirthing
10-19-2011, 11:49
Никога не съм разбирала момичетата които просто лягат по гръб и гледат в тавана. Тя трябва да се опита да бъде страстна и да даде нещо от себе си...

YyoOnNiItTyY
10-20-2011, 05:28
Никога не съм разбирала момичетата които просто лягат по гръб и гледат в тавана. Тя трябва да се опита да бъде страстна и да даде нещо от себе си...
Тя трябва да бъде страстна и да даде всичко от себе си?! Мила, айде да видиме как ще бъдеш толкова страстна щом нищо не усещаш! Ама, нищо ..нали сме всички философи тука йок дай да не пропуснеме да си напишеме мнението ;)

Rebirthing
10-20-2011, 07:20
Извинявай, но ти четеш ли ?! Момичето седи и гледа в тавана и нищо ! Няма целувки поне, ала бала, тя явно седи като дърво...Ако НИЩО не усеща, това ок ли ти се струва ?


Към автора: пич, намери и G точката и ако отново НИЩО не усеща, да знаеш тогава, че Sh@d0w е прав ;д !

cigarettekisses
10-20-2011, 07:47
Най-вероятно се притеснява.
С времето ще й мине според мен.

lubovvv
10-20-2011, 08:21
Странна ситуация, аз нямам опит в това, но мисля, че трябва да я възбудиш, да я накараш да потръпне, трябва да има привличане между вас, очевидно тя не изпитва такова :) Не мисля, че е фригидна, просто не успяваш да й доставиш удоволствие

Bozichko
10-20-2011, 12:22
Странна ситуация, аз нямам опит в това, но мисля, че трябва да я възбудиш, да я накараш да потръпне, трябва да има привличане между вас, очевидно тя не изпитва такова :) Не мисля, че е фригидна, просто не успяваш да й доставиш удоволствие

Като нямаш опит, що даваш съвети, които ти самата не разбираш? :-o

kiki1991
10-20-2011, 12:49
Честно да ти кажа когато бях на 18 и се запознах със сегашния ми приятел и аз бях така в началото първите 6 месеца,не ми беше хубаво както сега.Вече сме 2 години заено и секса е ...страхотен,но го правим и по рядно по 2-3 пъти седмично,докато 1-вата една година всеки ден..и с това си го обеснявам че кат стоиш малко повече време без секс и по ти е хубаво.Ще свикне с теб.Ти гледай да я презразполагаш..не да и го наби*ш веднага ..малко пипане,любовна игра,докосване целувки..казвам ти на мен кой неща ме възбуждат като ми ги прави,вярвам че и на нея ще и хареса:)

thefreak
10-20-2011, 12:59
Намери клитора приятел...

imamkrasivouho
10-20-2011, 19:57
Странна ситуация, аз нямам опит в това, но мисля, че трябва да я възбудиш, да я накараш да потръпне, трябва да има привличане между вас, очевидно тя не изпитва такова :) Не мисля, че е фригидна, просто не успяваш да й доставиш удоволствие
Ти тоя потник можеш и по-нагоре да го вдигнеш :-x
Дрънкаш глупости.
Дървото си е дърво. Точка.

lubovvv
10-21-2011, 07:59
Странна ситуация, аз нямам опит в това, но мисля, че трябва да я възбудиш, да я накараш да потръпне, трябва да има привличане между вас, очевидно тя не изпитва такова :) Не мисля, че е фригидна, просто не успяваш да й доставиш удоволствие
Ти тоя потник можеш и по-нагоре да го вдигнеш :-x
Дрънкаш глупости.
Дървото си е дърво. Точка.
Я не ми нареждай кво да правя ако обичаш! Не мисля че ти влиза в работата кога, къде какво ще правя

lubovvv
10-21-2011, 08:00
Странна ситуация, аз нямам опит в това, но мисля, че трябва да я възбудиш, да я накараш да потръпне, трябва да има привличане между вас, очевидно тя не изпитва такова :) Не мисля, че е фригидна, просто не успяваш да й доставиш удоволствие

Като нямаш опит, що даваш съвети, които ти самата не разбираш? :-o
Не бих казала, че не разбирам. Просто си дадох мнението, ако иска да го взема под внимание...

YyoOnNiItTyY
10-21-2011, 08:05
Странна ситуация, аз нямам опит в това, но мисля, че трябва да я възбудиш, да я накараш да потръпне, трябва да има привличане между вас, очевидно тя не изпитва такова :) Не мисля, че е фригидна, просто не успяваш да й доставиш удоволствие

Като нямаш опит, що даваш съвети, които ти самата не разбираш? :-o
Не бих казала, че не разбирам. Просто си дадох мнението, ако иска да го взема под внимание...
И двамцата да ви питам нещо! Какво означава дърво бе?! Нали като не усецащ нищо няма как да си много страстен чуствен или каквото искате го наречете! Боже че сте .. а ти хем не разбираш хем малка хем си вдигнала потника до носа! Поне пък да имаше какво да покажеш..

lubovvv
10-21-2011, 08:10
О боже, изобщо не съм малка, като не знаеш на колко съм по добре си мълчи, аман от завистливи хора, Аман!

TheGuardian01
10-21-2011, 09:26
О боже, изобщо не съм малка, като не знаеш на колко съм по добре си мълчи, аман от завистливи хора, Аман!
Ми така , като те гледам, повече от 10-12 не ти давам?! :lol: .
И един съвет от мен : Когато двама си мерят *уровете, не си навирай г*за.
Този раздел не е за теб, отивай в "любов" .
Относно ситуацията- батко, ако и при френска любов, хубава любовна игра и много старание от твоя страна не усеща нищо, работата е ясна- махай я много бързо и си намери нормално момиче. Освен , ако не я обичаш де...тогава нещата стоят по малко по-различен начин. Т'ва да седи и да ми гледа в тавана, докато аз правя всичко за нея... хахХѝАХаХАХахаХХАХА ... така ще я изритам от къщата... точно като мръсно миришещо коте :x :x 8-)

SpOrTs_GiRl
10-21-2011, 12:50
Луди ли сте, каква фригидност?! .. Правили сте секс десетина пъти, какво очакваш, да й е хубаво веднага ли? .. Нужно е време , нищо й няма на момичето.

Rebirthing
10-21-2011, 14:12
Ако момичето не се възбужда тогава акта би трябвало да е болезнен. Да не достига до оргазъм не е причина да лежи просната с поглед забит в тавана. Много жени не винаги получават оргазъм това не пречи да бъдат страстни и да им бъде хубаво.
Ако момичето продължава така явно си е дърво по природа.

lubovvv
10-21-2011, 15:17
О боже, изобщо не съм малка, като не знаеш на колко съм по добре си мълчи, аман от завистливи хора, Аман!
Ми така , като те гледам, повече от 10-12 не ти давам?! :lol: .
И един съвет от мен : Когато двама си мерят *уровете, не си навирай г*за.
Този раздел не е за теб, отивай в "любов" .
Относно ситуацията- батко, ако и при френска любов, хубава любовна игра и много старание от твоя страна не усеща нищо, работата е ясна- махай я много бързо и си намери нормално момиче. Освен , ако не я обичаш де...тогава нещата стоят по малко по-различен начин. Т'ва да седи и да ми гледа в тавана, докато аз правя всичко за нея... хахХѝАХаХАХахаХХАХА ... така ще я изритам от къщата... точно като мръсно миришещо коте :x :x 8-)
A ти преди да даваш съвети на мен и на който и да било първо се виж на какво ниво си и колко слабоумно се изказваш мили мой. А и не ми дреме колко години ми даваш, ясно?

imamkrasivouho
10-21-2011, 18:55
О боже, изобщо не съм малка, като не знаеш на колко съм по добре си мълчи, аман от завистливи хора, Аман!
Ми така , като те гледам, повече от 10-12 не ти давам?! :lol: .
И един съвет от мен : Когато двама си мерят *уровете, не си навирай г*за.
Този раздел не е за теб, отивай в "любов" .
Относно ситуацията- батко, ако и при френска любов, хубава любовна игра и много старание от твоя страна не усеща нищо, работата е ясна- махай я много бързо и си намери нормално момиче. Освен , ако не я обичаш де...тогава нещата стоят по малко по-различен начин. Т'ва да седи и да ми гледа в тавана, докато аз правя всичко за нея... хахХѝАХаХАХахаХХАХА ... така ще я изритам от къщата... точно като мръсно миришещо коте :x :x 8-)
A ти преди да даваш съвети на мен и на който и да било първо се виж на какво ниво си и колко слабоумно се изказваш мили мой. А и не ми дреме колко години ми даваш, ясно?
И какво му е на съвета? Нещо погрешно да видя в него? Или в начина на изказване? Акъл давай на съученичките си от 3ти клас, не на тези, които определено имат повече опит от тебе.

n3ri7ka
10-21-2011, 19:13
не се притеснявай, аз бях така няколко месеца.. първо усещах само болка около 1-2 месеца, после още 2-3 месеца нищо не усещах (правили сме го по 2-3 пъти в седмицата). Общо взето, много се бяхме отчаяли, но и аз го правех, защото исках поне на приятелят ми да му е хубаво.. но и той се чувстваше гадно заради мен и спряхме за около 2-3 месеца- само орална сме правили- просто не искахме пак да се разочароваме. Иии една вечер (25 декември :D - на Коледа стават чудеса) просто стана... решихме пак да пробваме ии усетих якото чувство най-сетне :grin: от тогава всеки път ми е яко и рядко се случва да не свърша :oops:
Дано и при вас се оправи и да ви е хубаво и на двамата! :P

imamkrasivouho
10-21-2011, 19:16
Нормално като го прави за да му е на "приятеля" готино или за да се изфука пред дружките да не и е приятно..
Ако го правеше заради себе си, нещата щяха да са напълно различни. И така е с всяко друго нещо в живота!

TheGuardian01
10-21-2011, 20:42
О боже, изобщо не съм малка, като не знаеш на колко съм по добре си мълчи, аман от завистливи хора, Аман!
Ми така , като те гледам, повече от 10-12 не ти давам?! :lol: .
И един съвет от мен : Когато двама си мерят *уровете, не си навирай г*за.
Този раздел не е за теб, отивай в "любов" .
Относно ситуацията- батко, ако и при френска любов, хубава любовна игра и много старание от твоя страна не усеща нищо, работата е ясна- махай я много бързо и си намери нормално момиче. Освен , ако не я обичаш де...тогава нещата стоят по малко по-различен начин. Т'ва да седи и да ми гледа в тавана, докато аз правя всичко за нея... хахХѝАХаХАХахаХХАХА ... така ще я изритам от къщата... точно като мръсно миришещо коте :x :x 8-)
A ти преди да даваш съвети на мен и на който и да било първо се виж на какво ниво си и колко слабоумно се изказваш мили мой. А и не ми дреме колко години ми даваш, ясно?
Добре, како.
П.С. : Ако искаш , мога да те закарам до Мак Доналдс, за детско меню? :razz: :razz: :razz: :razz:

exc300
10-26-2011, 05:44
Малко бях офф,поради причината че нямам какво да пиша защото доста хора дават съвет да и дам малко време без секс,и това и правя,съвсем скоро ще станат почти 3 седмици без,да видим...
Чувал съм че куики-то било доста възбуждащо - при мен е,много ми е готино така за на бързо че някой ни чака или нещо друго,но май пак не действаше при нея,а момичето не е точно да гледа в тавана,гледа в мен нали,когато се наклоня малко веднага ме целува,полага усилия,качва се отгоре ...да пробвам ли на 3 седмици,или да изчакам да стане месец,защото все отлагам заради нещо друго пред нея и става подозрително
Благодаря на всички отговорили :)

badsector
10-26-2011, 09:24
Чукай си го детето. Може или просто организмът й да не е готов, или да е по-безчувствена вагинално. Пробвай да й стимулираш клитора, докато я чукаш. Но трябва самата тя да знае как да си доставя удоволствието.

sapphire5
10-26-2011, 12:03
Просто момичето е неопитно още...кви глупости говорите за фригидност??!
Както казаха по-горе- нужно и е време, да свикне с всичко... :-o

imamkrasivouho
10-26-2011, 18:16
^Ми аз доколкото си спомням не бях много опитна като получих първия си оргазъм.