PDA

View Full Version : Казус: Любовта или секса



DragonLady
10-13-2011, 14:16
Привет :) Искам да направя нещо като мини проучване, чиито въпрос е:
Ако във вашата връзка всичко върви перфектно, но секса куца бихте ли останали с въпросният човек?

Sh@d0w
10-13-2011, 14:22
Най-лесното е да зарежеш някой,ако не ти пука особено за него.Ако го обичаш,аз лично бих опитал първо да оправя това,което "куца".

Пък и хората се напасват след време.

Така че не.

SisiStrange
10-13-2011, 14:32
Съгласна с Sh@d0w. Няма нещо, на което човек да не може да се научи, ако наистина много иска. Особено пък в секса.

dream1707
10-13-2011, 14:34
Не... Ако наистина обичам този човек, едва ли това ще ме накара да се разделя с него ... все пак сексът винаги може да се оправи ... може да се пробва нещо ново и прочие... и да стане хубаво :: )))

Bozichko
10-13-2011, 14:35
Ако чувствата са истински винаги може да се оправи това, което куца. Ако трябва да правя избор то със сигурност е така:
Секс без чувства <<< секс с чувства
По-яко нещо от това да делиш леглото с човекът, който обичаш - няма !!! :)

bebchoOoOoOo
10-13-2011, 14:57
Съгласна съм с горните мнения :)

anonymous708973
10-13-2011, 15:24
Аз пък не съм съгласна. Случвало ми се е, не се напаснахме, а не е като да не направихме достатъчно опити. В последствие освен че се нервихме на ежедневието, се нервихме и един на друг за глупости, точно защото във връзката ни липсваше тая форма на близост.

YoUcANNOtiMaGiNe
10-13-2011, 15:59
Щом харесвам човека, какъвто е, не бих прекратила връзката заради единия секс. Предпочитам платонична връзка, отколкото такава, която се основава само на секс. :?

BlindedAngel
10-13-2011, 16:38
Аз пък не съм съгласна. Случвало ми се е, не се напаснахме, а не е като да не направихме достатъчно опити. В последствие освен че се нервихме на ежедневието, се нервихме и един на друг за глупости, точно защото във връзката ни липсваше тая форма на близост.
Най - накрая един откровен отговор. Като нещо не ви стига го търсите от друг - ВИНАГИ !!!

anonymous708973
10-13-2011, 16:52
Факт е.
Пък и не виждам защо трябва да избирам, след като мога да имам и двете.
Или пък само секс, ако се намирам на такъв етап от живота си и искам това.

valdesbg
10-13-2011, 17:07
Ъф корс - за да не върви секса значи нещо повече от самия секс куца. И секса е просто проявление. В случая дали ще е секса или ще е общуване, или ще е споделеност или ще е взаимност - все тая. Каквото и да куца от всичките е показател че нещо на доста по дълбоко ниво куца във връзката ви.

Що не се опитам да го оправя? Щото усилията ще струват повече от крайния резултат. Любовта към някого е необходимо но не и достатъчно условие за конкретния случай.

Просто живеем в различни светове. Описано по друг начин това е да искаш да сипеш една бутилка бира в чаша за кафе. Или да пълниш басей с маркуч от чешмата. Не е като да е невъзможно....

А и както Ина казва - винаги има опция да не се налага да избираш :)

Shturrrche88
10-13-2011, 17:28
Привет :) Искам да направя нещо като мини проучване, чиито въпрос е:
Ако във вашата връзка всичко върви перфектно, но секса куца бихте ли останали с въпросният човек?
Не може да върви перфектно, ако нещо куца.
В случая, секса е отражение на цялата връзка, колкото и да не им се вярва на някои хора и си мислят, че една връзка може да бъде пълноценна и дълга без секс.

NambyPamby
10-13-2011, 17:31
Не мога да дам конкретен отговор, честно казано. От една страна съм на мнение, че мъжът трябва да е силният, да е водещият, както във всичко друго, така и в секса, та една такава сексуална недодяланост най-вероятно би ми разбила образа, който съм си изградила, който съм очаквала, бих спряла да виждам мъжкото в него един вид.
"Сексът куца" е странен израз като цяло. Нормално е невинаги сексът да е зашеметяващ и разбиващ, случва се да имаш проблеми, да си уморен и прочее битовизми, обаче ако говорим за някакъв абсолютен нескопосник, който хал хабер си няма от женската анатомия... не, мерси. :smt078
Пък, ако под "сексът куца" се разбира, че няма химия и затова не се получава, значи просто съм си намерила добър приятел и нищо повече(друг е въпросът къде съм бляла и за чий изобщо съм тръгнала с човек, който не ме привлича сексуално).
Ако обаче е нещо свързано с техниката - нещата са поправими(отново, ако не е някой абсолютен дебил, който пита кое къде се вкарва). Както каза Sh@dow, има си един период на напасване, отделно човекът може да си има някакви проблеми напоследък, пък и няма нищо чак толкова страшно, ако е по-неопитен. Разговори, насочване и практика са вярната рецепта.

anonymous708973
10-13-2011, 17:34
та една такава сексуална недодяланост най-вероятно би ми разбила образа, който съм си изградила, който съм очаквала, бих спряла да виждам мъжкото в него един вид.
Абсолютно вярно.


Ако обаче е нещо свързано с техниката - нещата са поправими(отново, ако не е някой абсолютен дебил, който пита кое къде се вкарва). Както каза Sh@dow, има си един период на напасване, отделно човекът може да си има някакви проблеми напоследък, пък и няма нищо чак толкова страшно, ако е по-неопитен. Разговори, насочване и практика са вярната рецепта.
Мисля, че си пропуснала нещо важно, а именно, че това ще проработи при хора със сходен сексуален апетит - с една дума, хора, за които сексът стои на еднакво място по важност във връзката.

Sh@d0w
10-13-2011, 17:39
Ако обаче е нещо свързано с техниката - нещата са поправими(отново, ако не е някой абсолютен дебил, който пита кое къде се вкарва). Както каза Sh@dow, има си един период на напасване, отделно човекът може да си има някакви проблеми напоследък, пък и няма нищо чак толкова страшно, ако е по-неопитен. Разговори, насочване и практика са вярната рецепта.
Мисля, че си пропуснала нещо важно, а именно, че това ще проработи при хора със сходен сексуален апетит - с една дума, хора, за които сексът стои на еднакво място по важност във връзката.

QFT

anonymous708973
10-13-2011, 18:07
Извинявай, кво?? 8-)

Sh@d0w
10-13-2011, 18:08
Извинявай, кво?? 8-)

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=QFT

SisiStrange
10-14-2011, 05:32
IDGTL.

gabsit000
10-14-2011, 05:49
ако ми се наложи да го превъзпитавам сексуално надали ще се занимавам с него..просто мисля сега така..не знам ако имам сериозна връзка с него и много го обичам как ще постъпя сигурно коренно различно...

Sh@d0w
10-14-2011, 05:50
IDGTL.

Сиси такива самоделни не вървят 8-)

MaLkaTa_LaDy
10-14-2011, 06:05
Аз съм човек, който много лесно решава да постави край при най-малкия проблем, но осъснавам, че не е правилно. Има някаква граница на "лош секс", който бих изтърпяла с идеята, че ще намерим причината и решението. [както каза Валдес има някаква причина на по-дълбоко ниво] Ако това продължи прекалено дълго, от една страна аз ще съм незадоволена, а в такива периоди ставам много раздразнителна, от друга страна - не сме могли да се справим заедно с това, значи ще има и още проблеми.

NomNomNom
10-14-2011, 07:27
Лош секс е когато човека няма желание да ме задоволи , т.е. , той ако искаше, щеше да го прави с пишка, без пишка и т.н.
А щом човека не иска да ми е хубаво - не става така .
Също , винаги съм си казвала какво искам и какво ми харесва, та не затруднявам положението.