PDA

View Full Version : Моята приказка ..



sweetpunk
10-13-2011, 15:19
Здравейте всички! Тук виждам само истории за кавги, разбити сърца, фалш, материализъм, истерии и т.н., а аз искам да разкажа за моята красива приказка (поне да си спомня за нея)!
Преди точно година ... в един мрачен, студен, дъждовен ден като днешния се запознах с моя принц :). Беше любов от "пръв поглед", макар да не бяхме типичната двойка! Беше различно, вълнуващо, красиво изживяване! Всяка среща беше изпълнена с много страст, химия, смях и усмивки! Всяко докосване беше различно от предишното, всяка целувка беше неповторима ... всяко чувство беше нереално :). Всичко беше толкова ново за мен, колкото и за него и изживяхме всичко заедно. Спомням си първите срещи, дългите безсънни нощи прекарани в разговори! Спомням си как от двама неуверени, страхуващи се да разкрият душата си пред друг, хора се превърнахме в едно - една душа в две тела! Спомням си как ме обгръщаше с ръце сутрин, притискайки ме към себе си с разтуптяно сърце и шепнейки ми едно и също нещо: "Хайде принцесо, трябва да целунеш жабока, за да се превърне в принц!" :) Спомням си допира не нежните му пръсти, топлата му кожа и меките му устни, всяка една малка подробност!
Вече минаха почти 6 месеца от както си казахме сбогом, но имам чувството, че вчера се вглеждах в очите му, скривах се на най - сигурното място на земята - в прегръдките му, целувах кадифените му устни и бях най - щастливата просто, защото той беше до мен!
Макар, че съдбата ни раздели по - особено гаден начин, съм благодарна - за всяка минута прекарана с него, за всяка целувка, за всеки трепет, за всяка усмивка, за всеки красив спомен, които съм запазила на специално място в сърцето си! Въпреки, че мина толкова време и всички ми повтарят, че вече е време да спра да живея в миналото и да продължа на пред, не мога да забравя единствения човек, които се опита да ме опознае така каквато съм и ме обикна със всичките ми недостатъци :)! А сега ли?! - сега просто се надявам да е щастлив там къде е и да се усмихва през сълзи, като мен, спомняйки си за всяка малка незначителна подробност от нашата малка, красива приказка!
P.S.: Един съвет: не превръщайте любовта в омраза, раздялата не означава "край", краят идва тогава, когато сърцето ти спре да се свива при вида на любимия, не превръщайте красивите, топли спомени в оръжие за съсипване на другия! Обичайте истински и прощавайте повече, за да можете един ден да видите света в най - красивите цветове на дъгата

Sh@d0w
10-13-2011, 15:23
А защо сте се разделили,след като всичко е било толкова прекрасно?

leiisy01
10-13-2011, 15:25
уауу ... толкова красиво :) надявам се и аз да изпитам това което ти си изпитала :) Радвам се за теб .... : ) дано намериш нов принц :-)

sweetpunk
10-13-2011, 15:32
Sh@d0w разделихме се, защото бившата му му направи изненада! И понеже той беше достатъчно съвестен и отговорен - решихи, че бъдещето на едно дете е по - важно от нашето щастие и го подкрепям изцяло за това :)

elle9524
10-13-2011, 15:52
...;(

marin4itu
10-14-2011, 11:54
Трогна ме с историята си. Тука пишат небивали простотии и се тръшкат и реват, а ти с това, което си преживяла и си така оптимистично настроена. Евала!

sweetpunk
10-14-2011, 14:09
marin4itu, аз винаги се опитвам да извлека положителните неща, дори и от лошото! Вярвам, че като гледаш през "розови очила", правиш добро и се усмихваш дори и да боли, все някога това ще се отплати и вече няма да са ти нужни очила! Винаги съм казвала на приятелите и на познатите си нещо, което знам от дете: "Дори и най - мрачната нощ е обречена от изгрева!", това е един вид моята максима, нещото към което се стремя, надявам се, че след всичко, което преживяхме и ще преживеем ще дойде време когато "слънцето ще изгрее" и тогава всичко това ще изглежда просто като сън и ще сме щастливи .. а и един мъдър човек ми каза: "Само онзи, които е познал безграничната болка, може да оцени безграничното щастие" ;)

sadsad
10-14-2011, 19:44
Евала наистина. :)

Rebirthing
10-14-2011, 19:49
Оле, ти направо ме разплака...
Дано и двамата бъдете по щастливи...

SisiStrange
10-14-2011, 19:53
Ама, че глупаво постъпва приятеля ти. Той, ако не я обича тая жена, а ходи с нея само заради детето, няма да постигне нищо. Треснала му го е от нищото, предполагам. Грозен начин да задържиш някого е това. Той като не я трае, няма да просъществуват тези отношения. По-добре да заведе едно сериозно дело и да спечели негови си дни да бъде с малкото, да плаща издръжка и да показва всячески, че го обича. Детето би било по-щастливо така, отколкото с двама родители, които не се понасят.

sweetpunk
10-15-2011, 13:52
SisiStrange това, което казваш е така, но това си е между тях и аз няма да се бъркам! Както казах отдавна си казахме сбогом и всеки от нас се опитва да продължи напред

make_me_love_you
10-16-2011, 06:16
Браво, много хубави думи !
Аз ще се опитам да се вслушам в тях, защото и аз изживях същата приказка..1 година и 3 месеца и накрая без даже да се скараме се разделихме по неясни за мен причини, доста ми е трудно, но се опитвам да се справя :-o

Bozichko
10-16-2011, 10:29
Докато четях, просто знаех каква ще е следващата дума преди да стигна до нея..... Боже, имам чувството, че това съм го писал аз...Прочетох го сигурно 10 пъти, поне една минута си поплаках и се посмях. Толкова много напомня бившата ми приятелка ;( Още в началото "в един мрачен, студен, дъждовен ден" и направо :cry: :cry: :cry: С такава благородна завист завиждам на оптимизма ти :) Съжалявам за раздялата, но ти благодаря за историята, толкова много спомени се съживиха за тези вълшебни 3 години.... Желая ти, с цялото си сърце, да намериш щастието заслужаваш го!
http://it-team.eu/wp-content/uploads/2011/01/wpid-HugsKisses-1.jpg

Wwwooow
10-16-2011, 10:50
Евала !!! за силата, за оптимизма, дано има повече хора като теб !Пожелавам ти бъдеш МНОГО ЩАСТЛИВА !!! :)






хубава приказка.. :smt007

Bomber
10-16-2011, 11:04
Страхотна история,чиста и неподправена пълна с оптимизъм и позитивни емоций :) ще ми се и аз да изпитам нещо подобно със момиче

abvd
10-16-2011, 11:28
Леле тази изстория :-# трогна ме чак се разплакахх..

Presley
10-16-2011, 11:32
Много ме изкефи написаното. Красива история. Докосна ме отвътре,сви ми се душицата на няколко пъти докато четях. И това ме радва, защото четейки осмислях собствената си болка. Думите ти ме накараха съвсем непринудено ,ей така ,както си четях - да се замисля. Хубаво ми стана и се радвам,че попаднах на историята ти. Желая ти много емоции - хубави или лоши - те са най-важното.

sweetpunk
10-16-2011, 14:05
Bozichko не съжалявай за нещо, което се е случило! Радвай се, че си го изпитал, защото са малко хората, които обичат истински и безусловно! Оптимизма ми идва точно от това, защото не съм изпълнена с омраза, съжаление и подобни мисли, искрено се радвам, че все пак съм имала възможността да се докосна до нещо толкова красиво и чисто! Все още го обичам, все още мисля за него, но не със злоба, виждам снимки със сина му и .. да признавам си потичат сълзи, болезнени ... но се радвам, защото той изглежда щастлив! А не е ли точно това любовта - душата ти да се стопля гледайки любимия/ата си щастлив/а :)
Обичай те се :-)!

JimBeamFan
10-16-2011, 14:13
Ужасно ! :shock:

sweetpunk
10-16-2011, 14:13
Много ме изкефи написаното. Красива история. Докосна ме отвътре,сви ми се душицата на няколко пъти докато четях. И това ме радва, защото четейки осмислях собствената си болка. Думите ти ме накараха съвсем непринудено ,ей така ,както си четях - да се замисля. Хубаво ми стана и се радвам,че попаднах на историята ти. Желая ти много емоции - хубави или лоши - те са най-важното.
Може да се каже, че заради това го написах! Както казах напоследък виждам само въздухарски историйки без почти никаква истина в тях! Исках да има поне нещо истинско тук и написах това, което чувствам с надеждата да накарам поне 1-2 да се замислят за стойностните неща в живота, за красотата на света и най - вече за начина, по който повечето гледат на всичко :) Благодаря ти за пожеланиято, надявам се и на теб да ти се случат много хубави неща :-)
JimBeamFan кое е ужасно!?

Azoria
10-16-2011, 15:50
Трогателна история ,наистина. :smt007 Това ,което си преживяла е невероятно и се възхищавам на смелостта ти да продължиш с високо вдигната глава след загубата. Все пак щом той не е този,с който ще прекараш живота си,значи те чака нещо още по-добро. :) Искрено ти го желая! :) :) :)

sweetpunk
10-16-2011, 20:27
Трогателна история ,наистина. :smt007 Това ,което си преживяла е невероятно и се възхищавам на смелостта ти да продължиш с високо вдигната глава след загубата. Все пак щом той не е този,с който ще прекараш живота си,значи те чака нещо още по-добро. :) Искрено ти го желая! :) :) :)
Благодаря ти! И аз точно на това се надявам, на светло бъдеще :)