PDA

View Full Version : ПОМОЩ МОЛЯ :)



Eviex
10-13-2011, 15:20
Здравейте , искам да ви попитам понеже сега много филми започнаха да се заснемат във България (Expandables ) И много други световно известни филми , незнам но нещо ме влече , към актьорството или програмистиката , та искам да ви попитам примерно искам да стана актьор , да имам кариера за вбъдеще и да имам много успехи не само в Българското кино а и в чуждестранните , какво трябва да запиша да уча и кое е най доброто решение , моля ви напътствайте ме

anonymous708973
10-13-2011, 15:30
Актьорство или програмиране?! Ти сериозно ли?

Eviex
10-13-2011, 15:34
да .... по принцип се интересувам от компютри , но нещо започна да ме влече актьорското майсторство след като днес видях Jason Statham , си казах искам да стана прочут актьор но знам че не става така лесно , незнам дори какво да уча за да стана актьор със добра кариера и бъдеще

SunT
10-13-2011, 15:37
Ъм.. някой казвал ли ти е че ставаш за актьор или нещо от сорта?Не всеки (примерно аз) може да се вживява толкова добре като "големите клечки" в киното.

Eviex
10-13-2011, 15:41
Да преди година или малко повече много разсмивах всички нали така не за майтап да стане , И баба ми каза от тебе ще стане актьор ( комик ) и аз и казах бабо не мисля , но сега нещо незнам едно чувство изведнъж взе да ме дърпа натам , искам да стана актьор със добра кариера и да играя във филми като " СТЪКЛЕН ДОМ" поне хД а защо не и Expanables 4 xD а и по принцип във ежедневието във училище съм много весел човек и винаги се забавляват другите със мен ( да не се изхвърлям много , но... )

Phonique
10-13-2011, 15:48
Ъм.. някой казвал ли ти е че ставаш за актьор или нещо от сорта?Не всеки (примерно аз) може да се вживява толкова добре като "големите клечки" в киното.

Оххх аз много се вживявам пред мама и татко :razz: Иначе се сещам само за Натфиз-филмово изкуство.