PDA

View Full Version : за каките и малките момчета



tuzaro
10-13-2011, 15:34
значи ясно е защо малките момичета харесват батковците, а защо каките харесват и ходят с по-малки??

Sh@d0w
10-13-2011, 15:38
Аз такива не съм виждал,ако има са рядкост.

Може би,щото лесно могат да ги контролират.

GVG
10-13-2011, 15:42
Ми много са вариантите...
-защото ги подмладяват младите момчета, жените..
-защото за любовта възрастова граница няма...
-заради секса... може да е по възрастна и да иска нещо младо и кипящо с енергия добиче :D
-защото може да е богато малко 'пишлеме', което тя (каката) като по голяма и обиграна (макар ,че годините не са критерии че си по умен или хитър) си го хваща за шаранче..
За са това ми дойде на ум... 8-)

DragonLady
10-13-2011, 15:45
Нека разкажа накратко нещо от личен опит ( последица от опита близо 2 годишна връзка ).
Запознахме се от една онлайн игра, после се видяхме на живо и страшно много ми допадна това момче. Изглеждаше на по голям, беше с доста атлетично тяло, разсъждения на по зрял и като цяло ми допадана и като визия и като характер. При второто ни кафе, той си ме награби най-нахално :D иначе казано целуна ме. Хареса ми, че не се притесни от това, че бях почти 3 години по голяма от него, а пое инициативата както си му е реда да прави мъжа. През цялата ни връзка нито един път възрастовата разлика не се е оказала проблем :)

tuzaro
10-13-2011, 15:48
Нека разкажа накратко нещо от личен опит ( последица от опита близо 2 годишна връзка ).
Запознахме се от една онлайн игра, после се видяхме на живо и страшно много ми допадна това момче. Изглеждаше на по голям, беше с доста атлетично тяло, разсъждения на по зрял и като цяло ми допадана и като визия и като характер. При второто ни кафе, той си ме награби най-нахално :D иначе казано целуна ме. Хареса ми, че не се притесни от това, че бях почти 3 години по голяма от него, а пое инициативата както си му е реда да прави мъжа. През цялата ни връзка нито един път възрастовата разлика не се е оказала проблем :)ти на колко си?

sapphire5
10-13-2011, 16:13
каките с по-малки? айде бе?...

elysunny
10-13-2011, 16:26
например 12класничка да ходи с 9класник, странно ама факт

anonymous708973
10-13-2011, 17:00
Една съученичка разказва оня ден... "Седя си в автобуса и до мен някъв сууупер як пич, ама мега якото лице... и по едно време извади един речник и само гледам дума 161 ... "
Пичът бил осмокласник :lol:

sapphire5
10-13-2011, 17:04
например 12класничка да ходи с 9класник, странно ама факт

хохо една позната е завършила вече и си ходи дълго време с един деветокласник....ама тя си е такава...........все с по-малки......... :lol:

valdesbg
10-13-2011, 17:27
Щото каките могат а малките искат?

NambyPamby
10-13-2011, 17:44
например 12класничка да ходи с 9класник, странно ама факт

И аз имам такъв пример в обкръжението си, много са готини и искрено им симпатизирам.
Странно ми беше в началото, 'щото го знам пича кой набор е, ако бях страничен наблюдател, надали щях да разбера. Умно момче е, 1.90, атлетично тяло, тя пък е една мъничка, около 1.65, нежна, красива, страхотни са и адски си подхождат.
Общо-взето, по-малките набори бая бързо се развиват. Не е като да не ми се е случвало да се заглеждам по някакви високи, симпатични момчета, и после да разбирам, че били дечица на по 14-15. Оня ден примерно пак ми се случи, възхищавах се на яко оформената брада на някакъв, докато не разбрах, че е от класа на една позната, която е 8 клас. :shock: Нали, шах и мат, по 1.75+ високи, стройни, чаровни и с по-гъсти бради от на '91 набор примерно... Как да не го избие човек на педофилия? 8-)

Hilary_
10-13-2011, 17:49
.. защото не могат да си хванат нещо на тяхната възраст?!

SheDevil
10-13-2011, 18:20
heheh И аз съм така... винаги до сега съм ходила с по-малък...ами да уточня защо ми харесват :

+защото имат нежна кожа и нямат брадааа фък гадуст...
+че аз изобщо не си изглеждам на моите 27 год.... може би и това е причината ....
+ПЛЮССС обичамммм малки сладкиии момченца...хъх педофилка! :)мдааа
+ забелязах, че малките са по-умни от тъй наречените БАТКОВЦИ...

Seattle
10-13-2011, 19:31
+ забелязах, че малките са по-умни от тъй наречените БАТКОВЦИ...

Може ли по-подробно да обясниш, че нещо не ми се връзва.

По темата:
- Щото малките не си приличат на годините
- Щото малките се правят на батки (ходи разбери кои на колко е) :x
- Щото някой жени просто не обръщат внимание на годините
- Щото някой жени са педофилкии 8-)
- Щото жената си търси играчка, а не мъж.

SisiStrange
10-13-2011, 19:36
Защото им е скучно и убиват време с някой, в когото не могат да се влюбят, защото няма как да имат бъдеще с него.
А, ако разликата е около 1-2 години си е съвсем нормално и не го приемам баш за какички.

ledenakrasota
10-13-2011, 19:39
На позната приятеля е с 3 години по-малък от нея и е доста дълъг и слаб. :) Тя е дребничка. Ходят вече 4 години и са много сладка двойка. :)


И аз това съм се чудила. Явно каката подготвя малчото за бъдещ батко. :oops:

SheDevil
10-13-2011, 19:42
[quote=SheDevil]
+ забелязах, че малките са по-умни от тъй наречените БАТКОВЦИ...

Може ли по-подробно да обясниш, че нещо не ми се връзва.



--------- отговарям: ами по-малки някак си се стараят да мислят, за разлика от по-големите от мен, които освен секс в кухата си глава не носят нищо интересно , за съжаление.

NomNomNom
10-13-2011, 20:27
мацка, съзнаваш ли колко е стряскащо да си на 27 и да си падаш по момченца без брада, т.е. под 19г. о.о

tuzaro
10-13-2011, 20:44
добри отговори има

a7sv
10-13-2011, 21:03
мацка, съзнаваш ли колко е стряскащо да си на 27 и да си падаш по момченца без брада, т.е. под 19г. о.о

Не че нещо, бръсна се от 13 годишен..

gabsit000
10-14-2011, 06:10
аз съм ходила с по-малки да не кажа,че половината са ми били по-малки .. и затова е било за кратко,защото малките си мислят,че могат да въртят мацката на пръста си,но не забелязват,че тя е голяма и има други цели и искания за тази връзка и просто се плашат и бягат..прекалено сериозно им станало и куп куп простотиии които може да им роди главицата .. :) добре че спрях да се занимавам с такива,нерви не ми останаха ... :D :D

NomNomNom
10-14-2011, 07:00
мацка, съзнаваш ли колко е стряскащо да си на 27 и да си падаш по момченца без брада, т.е. под 19г. о.о

Не че нещо, бръсна се от 13 годишен..
Значи си пада и по по-малки от теб.
Имам съученици на 18 , които не се бръснат о.о

Sh@d0w
10-14-2011, 07:03
мацка, съзнаваш ли колко е стряскащо да си на 27 и да си падаш по момченца без брада, т.е. под 19г. о.о

Не че нещо, бръсна се от 13 годишен..
Значи си пада и по по-малки от теб.
Имам съученици на 18 , които не се бръснат о.о

Virgins.

NomNomNom
10-14-2011, 07:22
мацка, съзнаваш ли колко е стряскащо да си на 27 и да си падаш по момченца без брада, т.е. под 19г. о.о

Не че нещо, бръсна се от 13 годишен..
Значи си пада и по по-малки от теб.
Имам съученици на 18 , които не се бръснат о.о

Virgins.
Единият е бившият ми :lol:
Бая секс падаше 8-)

gabsit000
10-14-2011, 07:26
мацка, съзнаваш ли колко е стряскащо да си на 27 и да си падаш по момченца без брада, т.е. под 19г. о.о

Не че нещо, бръсна се от 13 годишен..
Значи си пада и по по-малки от теб.
Имам съученици на 18 , които не се бръснат о.о

Virgins.
Единият е бившият ми :lol:
Бая секс падаше 8-)


хормоните у тях яко бушуват :D :D :D

SuperBadSuperFresh
10-14-2011, 09:43
Тук говорите за разлики по 1-2 години.Това си е в реда на нещата,не виждам чак каква разлика в мисленето може да има.Познавам момчета на 20-22 години,които не знаят какво искат,даже не могат да мислят сами.Познавам също и 14 годишно момче,което може по супер интригуващ начин да говори за неща,които не съм подозирала,че може да са ми интересни.
Пример от моя клас.Един съученик ходи с приятелката му (година по-голяма) вече 4 години.
Аз пък съм ходила с момче 4 години по-голямо от мен,а не знаеше е*е ли му се,пикае ли му се....

Е,разбира се и аз се чудя на 19 годишни мацки с 14 годишни деца,ама нека се обичат,като искат :D

marin4itu
10-14-2011, 12:17
Вчера се запознах с момче на 17, чиято приятелка е на 23. Заедно да от година и само по начина, по който говореше за нея, си личеше колко много я обича.

tuzaro
10-15-2011, 20:30
аз се чудя кво може да намери едно момиче на 22-3-6 години в мен, което някой на нейните години не може да и даде...

umri
10-15-2011, 21:07
аз се чудя кво може да намери едно момиче на 22-3-6 години в мен, което някой на нейните години не може да и даде...
Щом го мислиш и си го приел така, значи най-вероятно е така.

Единственото нещо, с което може да ме превъзхожда някой по-голям са повечето пари, което не е малко, де..

В някои случаи, когато жената търси нещо определено, тогава в нейната глава по-добрият избор може да не съм аз, но превъзходство.. тва е невъзможно. Поне за мен.

reni7o0o
10-15-2011, 21:11
аз харесах сегашния си приятел без да знам на колко години е, а се оказа, че е с една година по-малък. За някой е проблем за мен... никакъв. Даже един негов приятел ходи с момиче което е +10години. И пак нищо не им пречи. Както казаха за любовта години няма :)