PDA

View Full Version : Човекът



RoCkSpOt
10-13-2011, 17:41
Мислите ли че човек среща само веднъж любовта ? И трябва да направи всичко възможно,или мислите че всеки има по 2-3 шанса ? :-o

Sh@d0w
10-13-2011, 17:46
Когато я намериш по-добре се бори за нея,а не да се успокояваш,че ще имаш и други шансове.

Защото после ще е късно ;)

elysunny
10-13-2011, 17:49
любовта я има под много различни форми. определено не я срещаш само веднъж. Всеки има една несподелена, както и споделена. Не знам, може би има определен човек, който винаги ще обичаш. Но за любовта според мен няма точно определена бройка, така да се каже.

anonymous708973
10-13-2011, 18:15
Не срещаш любовта само веднъж.

sapphire5
10-13-2011, 18:17
Не срещаш любовта само веднъж.

cigarettekisses
10-13-2011, 20:19
любовта я има под много различни форми. определено не я срещаш само веднъж.

nepowtorima
10-13-2011, 20:24
Определено не я срещаш веднъж. Няма такава бройка за любовта. Всеки си има определена бройка - начертана за живота си.

Goddess
10-13-2011, 20:27
"Eдин ден ще се появи човек в живота ти .. и чак тогава ще разбереш защо не се е получавало с предишните!"
Проба-грешка общо взето. Всеки човек разбира и усеща любовта по различен начин, така че е субективно. Вероятно повечето хора се влюбват и обикват по няколко пъти, но според мен винаги има един човек, който си остава специален, независимо дали имаш друг до себе си и го наричаш "голямата любов".

ledenakrasota
10-13-2011, 20:29
Влюбвания много и различни!



1.Първото влюбване:
Когато обичаш... си непобедим и летиш в облаците. Всичко ти е розово. Защото си дете и с все още неопетнената си душа и сърце влагаш чисти и силни чувства. Защото всичко е за първи път.

2. Когато дойде страстта и влечението:
Когато обичаш... не можеш да дишаш без този човек и всичко е на бързи обороти. Когато се изчерпа остава една голяма и празна дупка. не познаваш човека отсреща.

3. Истинската обич:
Когато обичаш...сърцата и душите са ви в пълна хармония. Вече сте зрели хора. Няма ревност. Няма дребнавост. Само поток от искрена преданост и обич.

всичко останало е пътят към №3. Някои нямат нужда от такъв. Други и цял живот да го вървят, така и не го изминават. :)


Също така не казваш любя някой си, а обичам някой си :) Важна е и употребата на самите думи. :)

gabsit000
10-14-2011, 06:19
любовта я има под много различни форми. определено не я срещаш само веднъж. Всеки има една несподелена, както и споделена. Не знам, може би има определен човек, който винаги ще обичаш. Но за любовта според мен няма точно определена бройка, така да се каже.

antifashionshit
10-14-2011, 07:04
Мислите ли че човек среща само веднъж любовта ? И трябва да направи всичко възможно,или мислите че всеки има по 2-3 шанса ? :-o
всеки ден човек подминава достатъчно шансове.

RoCkSpOt
10-14-2011, 11:15
Благодаря за отговорите ! Ако е така както казвате,че има човек който винаги ще обичаш и ти остава за цял живот ! Бихте ли дали всичко от себе си и да се борите до край или в даден момент ще се откажете ?(в случай,че има пречки между вас)