PDA

View Full Version : Какво означава да се влюбиш?



Stan0033
10-13-2011, 17:42
има ли разлика между това да харесваш някого и да си влюбен в него/нея?Дали да харесваш някой означава да симпатизираш на външния му вид и походката дори без да си чул гласа му или да си имал някакъв контакт с него? Ами влюбването?това задължително ли е свързано само с характера на човека или можеш да се влюбиш само във външния му вид?не говоря за това как е облечен, а физическите му черти?(тоест и да го желаеш)
каква е разликата между това да се влюбиш и да харесваш някой? много ми е интересно какво вие мислите, защото аз не знам как да приемам двете неща.тоест каква е приликата и разликата между двете.

и още нещо - според вас има ли разлика между това как се влюбва мъжа и жената?

:) :grin: :-)

Sh@d0w
10-13-2011, 17:46
Не можеш да се влюбиш във външния вид или физическите му черти.Може да ги харесаш,да ти допаднат,което поражда по-нататъшното желание да го опознаеш.Не само външно,но и вътрешно.А когато това стане и харесаш човека и отвътре се влюбваш.Именно това е да се влюбиш.Не може да се опише с думи,но като цяло да го харесваш такъв какъвто е,а не само отделни черти,било то външни или вътрешни.

А за последния въпрос-не мога да ти отговоря.Не съм мислил по тази тема,но мисля че би трябвало да е еднакво.

ledenakrasota
10-13-2011, 22:04
Дай ми определение за "жълто" и "червено" ? Или просто си отвори учебника по философия или етика и право. :)

macromicro
10-13-2011, 22:35
Няма обяснение,това е просто магия.Аз например когато съм влюбен започвам по ясно да чувам как птичките пеят навън и да се захласвам,като видя хора да се усмихват започвам да се кикотя,като видя любимия човек ми се надигат адските пеперуди в корема,като ми се усмихне изпитвам висша форма на душевен оргазъм,а като ме докосне просто полудявам от възбуда и нежни чувства.

Lelouch
10-13-2011, 22:50
^ Es #1 Troll. LOL'd :razz:

Любов = желание да чукаш една жена повече от веднъж.

Simple ,тъй като не виждам какво друго приложение биха могли да имат жените.

macromicro
10-13-2011, 23:04
^ Es #1 Troll. LOL'd :razz:

Любов = желание да чукаш една жена повече от веднъж.

Simple ,тъй като не виждам какво друго приложение биха могли да имат жените.Да разбирам,че чукаш и майка си тогава?

ledenakrasota
10-13-2011, 23:05
^ Es #1 Troll. LOL'd :razz:

Любов = желание да чукаш една жена повече от веднъж.

Simple ,тъй като не виждам какво друго приложение биха могли да имат жените.


лелелеле, кухи лейки всякакви. Дупки всякакви. :lol: :razz:


Добре, че има кой да те пере и храни. :?

Lelouch
10-13-2011, 23:06
^Добре че изкарвам повече от родителите си.

gabsit000
10-14-2011, 05:59
..за мен разликата е единствено в това,че в любовта вече се наместват и чувствата..аз мога да харесвам много неща,но не и да ги обичам ... и разбира се че има разлика при влюбването при мъжете и жените .. не съм запозната много с мъжката природа и как стоят там нещата в истинската им същност...но при нас жените когато някой ни влече,преследваме докрай..

SmilezZz
10-14-2011, 06:50
има ли разлика между това да харесваш някого и да си влюбен в него/нея? Естествено , че има. Дали да харесваш някой означава да симпатизираш на външния му вид и походката дори без да си чул гласа му или да си имал някакъв контакт с него? Да'м. Не можеш да си влюбен само във външността , защото понякога тя лъже адски много. Ами влюбването?това задължително ли е свързано само с характера на човека или можеш да се влюбиш само във външния му вид?не говоря за това как е облечен, а физическите му черти?(тоест и да го желаеш) Възможно е , но най - често двете са на едно място.
каква е разликата между това да се влюбиш и да харесваш някой? много ми е интересно какво вие мислите, защото аз не знам как да приемам двете неща.тоест каква е приликата и разликата между двете.
Разликата е , че при едното има чувства-при другото няма. Ти можеш да харесваш 50 момчета наведнъж , но обичаш само един.
и още нещо - според вас има ли разлика между това как се влюбва мъжа и жената? Може би само в началото , не знам.

antifashionshit
10-14-2011, 07:36
аз едното го виждам като по-висша степен на другото
влюбването ми мяза малко като самовнушение и според мен преспокойно можеш да се влюбиш в някой без да знаеш почти нищо за него
има разлики според мен

nepowtorima
10-14-2011, 09:32
Не можеш да се влюбиш във външния вид или физическите му черти.Може да ги харесаш,да ти допаднат,което поражда по-нататъшното желание да го опознаеш.Не само външно,но и вътрешно.А когато това стане и харесаш човека и отвътре се влюбваш.Именно това е да се влюбиш.Не може да се опише с думи,но като цяло да го харесваш такъв какъвто е,а не само отделни черти,било то външни или вътрешни.

А за последния въпрос-не мога да ти отговоря.Не съм мислил по тази тема,но мисля че би трябвало да е еднакво.

Напълно съгласна съм!

pakmebannaha
10-14-2011, 13:37
Не можеш да се влюбиш във външния вид или физическите му черти.Може да ги харесаш,да ти допаднат,което поражда по-нататъшното желание да го опознаеш.Не само външно,но и вътрешно.А когато това стане и харесаш човека и отвътре се влюбваш.Именно това е да се влюбиш.Не може да се опише с думи,но като цяло да го харесваш такъв какъвто е,а не само отделни черти,било то външни или вътрешни.

А за последния въпрос-не мога да ти отговоря.Не съм мислил по тази тема,но мисля че би трябвало да е еднакво.

Напълно съгласна съм!

Напълно съм НЕсъгласен - лично съм ставал свидетел как хора се влюбват в пари, във власт и в какво ли още не.

anonymous708973
10-14-2011, 13:57
^ Es #1 Troll. LOL'd :razz:

Любов = желание да чукаш една жена повече от веднъж.

Simple ,тъй като не виждам какво друго приложение биха могли да имат жените.

Хах. Дано да го откриеш някой ден.

Изкарвай ги и си харчи с кеф тогава, но далеч не си единственият. :wink: