PDA

View Full Version : NightGuardian



Scre4m
10-13-2011, 18:39
За него Scream е най-великия хорор , не чакай най-великия филм. :lol: :lol: :lol:


Не съм казвал,че е най-великия хорор,най-добрия е за мен,щото си ме кефи и съм му фен,и за мене тоя черния не може да пее и не ме кефи нито една песен от него,но нищо не казвам (: .. така че не говори глупости без да знаеш ..
Ти като си фен на някой футболен отбор ,задължително ли си фен на най-добрия или на тоя дето харесваш ти?И оборваш ли тея,дето са фенове на другия отбор,че твоя е по-добър ,а техния е по-тъпия..
големи си злетак,вървиш с племето идиоти,дето си плюят рофл .. глупости говориш ,подминавам ти безсмислените коментари ,но като пиша не отговаряш,за т'ва ти посвещавам тема.

NightGuardian
10-13-2011, 18:42
не съм фен на футбола , но все пак. И най-малко ме боли за твоето мнение.

http://store.picbg.net/pubpic/2B/00/dcb689691dfd2b00.jpg

BrainDamage
10-13-2011, 18:42
Естествено, че като си фен на нещо ще опиташ да накараш и другите да ти станат съмишленици.. къф фен си иначе.

хахах

ledenakrasota
10-13-2011, 18:44
Той не е страшен. :( The Ring е по-страшно. ;) От него не съм мигвала. :oops:

thegreenzombie
10-13-2011, 18:46
аз, не че да ви се меся, амм определено @NightGuardian е фен на най-добрия !! "тоя черния " :lol: .....

Scre4m
10-13-2011, 18:46
Не е страшен де,той е мистерия/трилър/ УЖАСИ ( заради клането и многото кръв ) .. аз не съм казвал,че е най-великия хорор,а тоя олигофрен пак се измъкна с няк'ва жалка картинка,а после с другите малоумници дето също не могат да изкажат един аргумент гледат да плюят rofl..

The ring не е страшен :О ,малко само.

Scre4m
10-13-2011, 18:48
аз, не че да ви се меся, амм определено @NightGuardian е фен на най-добрия !! "тоя черния " :lol: .....

най-добрия е за теб,ти как го реши,че е най-добрия?Щото ти си фенка ли ?

Grell
10-13-2011, 18:51
Не ти харесват песните на черния, щото не разбираш от изкуство... също така не знаеш и английски явно.

Scre4m
10-13-2011, 18:53
Не ти харесват песните на черния, щото не разбираш от изкуство... също така не знаеш и английски явно.


значи ако аз харесвам различен стил и не ме кефи това,което ти харесваш,не разбирам от изкуство,така ли ? лол .. Давайте де,сега ви е момента да натрупате точки пред Найт и да се мазните . .(: :lol:

NightGuardian
10-13-2011, 18:54
трябва да ме засегнеш за да ти дам приличен аргумент , имам много да кажа , ама ти не си ми набарал болно място. :)

FeelMyPain
10-13-2011, 18:55
2пак е идиот и не може да пее

Scre4m
10-13-2011, 18:56
трябва да ме засегнеш за да ти дам приличен аргумент , имам много да кажа , ама ти не си ми набарал болно място. :)


защо ми е да ти засягам болно място?И аз виждам как давате аргументи тука,с wikipedia и google отворени и с някви философски романи ,дето и Платон не ги пише.

Ти обвиняваш,че аз не разбирам от нещо,само щото ти не харесваш това..'се едно за пример,да не съм те чул как пееш и да ти кажа,че не можеш да пееш,само щото слушаш 2 пак,а не Еминем ..колко си зле само.. :О

Grell
10-13-2011, 18:58
Не ти харесват песните на черния, щото не разбираш от изкуство... също така не знаеш и английски явно.


значи ако аз харесвам различен стил и не ме кефи това,което ти харесваш,не разбирам от изкуство,така ли ? лол .. Давайте де,сега ви е момента да натрупате точки пред Найт и да се мазните . .(: :lol: За какво да му се мазня? :razz: :razz: :lol: лолололо
Ти си много зле бе
:razz:
ох, не мога :lol:
И междудругото не знам защо се правиш на велик и пренасяш спора във свяка тема. Сигурно скоро ще го пренесеш и във всеки един от разделите. :lol:

xJawz
10-13-2011, 19:00
Само ще кажа че ТъПак съкс

NightGuardian
10-13-2011, 19:01
За теб 2Pac не бива , за мен Scream не бива. Къде е проблема? :)

Scre4m
10-13-2011, 19:01
не пренасям спора никъде,отворих нова тема специално заради това,за да не спамя в темата за снимките .
И аз имам въпрос към теб,що промени темата без да кажеш нищо,заплеска нещата с много емотиконки..също и никъде не съм се правил на велик,стига си говорил глупости..

FuckedUp
10-13-2011, 19:02
Чудно ми е как изглеждаш, сериозно. Кой знае какъв боклук си в реалния живот.

Не, не те хейтвам. Изказвам мнение.

BrainDamage
10-13-2011, 19:02
Ти обвиняваш,че аз не разбирам от нещо,само щото ти не харесваш това..'се едно за пример,да не съм те чул как пееш и да ти кажа,че не можеш да пееш,само щото слушаш 2 пак,а не Еминем ..колко си зле само.. :О[/color]

Еминем и 2пак не пеят, те рапират ! Не че нещо, ама има разлика.. 8-)

NightGuardian
10-13-2011, 19:04
Да първо в рапа/хип-хоп не ти трябва глас ,трябва да имаш добър flow. :)

Grell
10-13-2011, 19:05
не пренасям спора никъде,отворих нова тема специално заради това,за да не спамя в темата за снимките .
И аз имам въпрос към теб,що промени темата без да кажеш нищо,заплеска нещата с много емотиконки..също и никъде не съм се правил на велик,стига си говорил глупости.. Съжалявам шефе, стана ми интересно за какво по- точно се мазня на найтгардиан :(
И съм момиче ако нямаш нищо против.

Scre4m
10-13-2011, 19:06
За теб 2Pac не бива , за мен Scream не бива. Къде е проблема? :)


проблема е там,че реши да се включиш в хейта като написа изключителна глупост.Ти не каза,че Scream не бива,а изказа мнение за филма ,който ще правя ( който между другото е 100% аматьорски и да,сигурно няма да се получи почти нищо интересно ) ,че няма да е добър,не заради това,че ще е аматьорски,а защото аз съм фен на Писък и заради това и филма щял да бил тъп..което е невероятна глупост и си няма нищо общо с другото,чисто безпочвено хейтване.
И не,аз не мисля,че 2Pac не бива,той е легенда,явно има защо,но това ти да говориш нЕкви пълни глупости ,които си нямат нищо общо едно с друго е толкова глупаво ,че нямам думи.
FuckedUp ,ти си комплексар за мене,спамиш ми във всяка тема с глупости,се ми е тая к'во говориш ..Не,ти не хейтваш,ти си изливаш компексите (: ..

FuckedUp
10-13-2011, 19:08
100% съм комплексар, защото така ти си решил, нали?
а.к.а това, че не те харесвам ме прави комплексар = гг.

NightGuardian
10-13-2011, 19:10
Брат първо изобщо не знаех , че ти си ndirector. Второ нормално да съм скиптичен ,защото да очаквам нещо от дете да се направи с акъла си и то в БГ е едно на милион. Пожелавам да се сбъднат мечтите и наистина да направиш нещо добро. Трето направи го и тогава ще ти кажа евала. :)

Scre4m
10-13-2011, 19:14
Брат първо изобщо не знаех , че ти си ndirector. Второ нормално да съм скиптичен ,защото да очаквам нещо от дете да се направи с акъла си и то в БГ е едно на милион. Пожелавам да се сбъднат мечтите и наистина да направиш нещо добро. Трето направи го и тогава ще ти кажа евала. :)

Е й?Tarantino,Spielberg и т.н също са почнали от никъде и първите им филми са били още с камери от сорта на Super 8 ,снимали са точно като teenagers и дори и да са им били fail филмите са стигнали далече.
Се тая,не ми се спори ,просто исках да ми отговориш на отговора ми на твоя комнетар.
FuckedUp,не ,не съм решил аз така,просто гледам как като изкочи каквото и да е мнение свързано с мен използваш думата 'филмар' и само това приказваш,нещо друго няма ли да кажеш?Не казваш нищо смислено,просто се шмугваш в споровете ,които водя като го напишеш това..да,комплексар си.

FuckedUp
10-13-2011, 19:16
Пука ми за мнението ти. Пак си оставаш филмар.

NightGuardian
10-13-2011, 19:16
Колко е хубаво да си ученик , имаш мечти , имаш всичко. :) И все пак пожелавам ти го , не спирай да мечтаеш , но все пак направи своята продукция или покажи нещо аматьорско , да добием представа. На думи всеки е богат , как очакваш да те вземем на сериозно , като не си ни показал нищо? :-o

BadAss
10-13-2011, 19:17
подминаваш му мненията
и за това правиш цяла тема за да му го кажеш ?
превъзходна логика

thegreenzombie
10-13-2011, 19:18
може ли само някой да ми обясни общото между рапа и "Писък" 8-) .... и защо се хейтвате бе хора... обичайте се!! живота е прекрасен и трябва да си го живеем без излишни проблеми :) и аз не харесвам хоръри и амм какво от това :D яя се ухилете и да не ви пука 8-)

Scre4m
10-13-2011, 19:21
Колко е хубаво да си ученик , имаш мечти , имаш всичко. :) И все пак пожелавам ти го , не спирай да мечтаеш , но все пак направи своята продукция или покажи нещо аматьорско , да добием представа. На думи всеки е богат , как очакваш да те вземем на сериозно , като не си ни показал нищо? :-o

казвам го за 4ти път..темите ,които пускам не са сериозни,можеш да видиш,че се самоиронизирам в тях,дори аз не мисля,че ще стане кой знае какво,'сичко е така,за бъзик,за фън..не съм искал да ме 'приемат на сериозно ' лол ..

ohluv
10-13-2011, 19:26
Не ти харесват песните на черния, щото не разбираш от изкуство... също така не знаеш и английски явно.
слушам рапец ама не ме кефи 2paс,що трябва да го храесвам точно него ?

NightGuardian
10-13-2011, 19:29
ок , разбрах те , нещо друго да кажеш? :)

ohluv
10-13-2011, 19:32
Има аддблокър след като нещо ви е неприятно по аватара или подписа.

Perchem
10-13-2011, 19:34
Естествено, че като си фен на нещо ще опиташ да накараш и другите да ти станат съмишленици.. къф фен си иначе?
истински

cweeet
10-13-2011, 19:36
Мнооооооого зле.
Само не разбрах защо фъкдъп е комплексар?

Scre4m
10-13-2011, 19:46
Мнооооооого зле.
Само не разбрах защо фъкдъп е комплексар?

като няма какво да кажеш,по-добре не казвай нищо *..

BrainDamage
10-13-2011, 19:50
Естествено, че като си фен на нещо ще опиташ да накараш и другите да ти станат съмишленици.. къф фен си иначе?
истински
наистина ли не ми разбра иронията и дори като цитира не забеляза написаното отдолу, което си махнал ;д

Както и да е, колкото до 2пак и аз не бих казала, че съм му фенка, но го уважавам малко или много. Не случайно е всепризнат и това, че на някой не му харесва не го прави по-малко велик.
Сравнението на нещо всепризнато [в случея някой] и някво филмче с десетки пъти по-малко фенове е смешно.

LadyDi
10-13-2011, 19:52
шшш, ало, автора
земеш да се спреш с тия новите никове
ти си кат жена в цикъл, ебахти... на 2 седмици - нов ник

Scre4m
10-13-2011, 19:54
шшш, ало, автора
земеш да се спреш с тия новите никове
ти си кат жена в цикъл, ебахти... на 2 седмици - нов ник

шшш ало, модераторката.
имам около 6 акаунта,3 от които не мога да логна,по необясними причини..останалите ти обясних вече,че не са мои,това че не ми вярваш,си е твой проблем.

LadyDi
10-13-2011, 19:56
човек, броя 26 акаунта от тва айпи
не знам колко души живеете в тая твойта "къща", ама имай предвид, че тревата я пуша, не я паса
стига си ме пращал за зелен хайвер, щото ей ся ще ги изтрия всичките и ще ти оставя само този
и следващия път като не можеш да влезеш, ще ме намериш по някакъв начин, няма да ми се регистрирваш на нова сметка

FeelMyPain
10-13-2011, 19:58
човек, броя 26 акаунта от тва айпи
не знам колко души живеете в тая твойта "къща", ама имай предвид, че тревата я пуша, не я паса
стига си ме пращал за зелен хайвер, щото ей ся ще ги изтрия всичките и ще ти оставя само този
и следващия път като не можеш да влезеш, ще ме намериш по някакъв начин, няма да ми се регистрирваш на нова сметка
лошо момиче

LadyDi
10-13-2011, 19:59
човек, броя 26 акаунта от тва айпи
не знам колко души живеете в тая твойта "къща", ама имай предвид, че тревата я пуша, не я паса
стига си ме пращал за зелен хайвер, щото ей ся ще ги изтрия всичките и ще ти оставя само този
и следващия път като не можеш да влезеш, ще ме намериш по някакъв начин, няма да ми се регистрирваш на нова сметка
лошо момиче
в лошо настроение

FeelMyPain
10-13-2011, 20:00
след малко ще ти обърна внимание ^ ^

LadyDi
10-13-2011, 20:00
добре

NightGuardian
10-13-2011, 20:01
човек, броя 26 акаунта от тва айпи
не знам колко души живеете в тая твойта "къща", ама имай предвид, че тревата я пуша, не я паса
стига си ме пращал за зелен хайвер, щото ей ся ще ги изтрия всичките и ще ти оставя само този
и следващия път като не можеш да влезеш, ще ме намериш по някакъв начин, няма да ми се регистрирваш на нова сметка
лошо момиче
в лошо настроение

scary movie :X

cweeet
10-13-2011, 20:01
Мнооооооого зле.
Само не разбрах защо фъкдъп е комплексар?

като няма какво да кажеш,по-добре не казвай нищо *..
това беше въпрос?
като не можеш да дадеш валидни аргументи, по-добре игнорирай
:)

horacio
10-13-2011, 20:05
избийте се изтрепете се искам да гледам сеир

Scre4m
10-13-2011, 20:36
човек, броя 26 акаунта от тва айпи
не знам колко души живеете в тая твойта "къща", ама имай предвид, че тревата я пуша, не я паса
стига си ме пращал за зелен хайвер, щото ей ся ще ги изтрия всичките и ще ти оставя само този
и следващия път като не можеш да влезеш, ще ме намериш по някакъв начин, няма да ми се регистрирваш на нова сметка

трий ги тея 26 акаунта и ми остави само този..'се ми е тая като ти казвам..другите акаунти не ме бъркат.