PDA

View Full Version : Гаджета



vqra
10-13-2011, 18:41
Имам едно въпроаче към момичетата. Момчета ама и вие пишете.
Та значи изскам да попитам колко горе долу гаджета сте сменили до към 14 годишна възраст. Знам че има още ужасно много време и съм още малка :oops: , но просто питам защото някой от съученичките ми ги сменят като носни кърпички. Ацки ми е странно някой да си сменя гаджето едва ли не през седмица. Знам още съм малка и има време за мноо гажета но просто ми е интересно как стоят нещата при вас. Знам детската градина но.....
Благодаря ви предварително

pofek
10-13-2011, 18:49
Да си сменяш гаджетата през 1-2 седмици не е постижение,дори според мен си е меко казано глупаво.Не бързай....

thegreenzombie
10-13-2011, 18:57
Да си сменяш гаджетата през 1-2 седмици не е постижение,дори според мен си е меко казано глупаво.


aмм мноого меко казано :D повярвай ми, не искаш да ставаш като хората, които го правят.... пък камоли на 14 :)

elysunny
10-13-2011, 18:57
аДски
АД! не АЦ

IlovEmyPuffYToY
10-13-2011, 19:06
0 гаджета досега-13 години...Уж зарибявки, това, онова (и към мен) и нищо...Явно ми е исано да си умра сама xD Споко, не си единствена...Аз не знам как да се държа с момчета и това ми е проблемът - освен да се обиждаме (и като бях по-малка - бием :D) друго не знам... Тоест аз ги обиждам, защото честно казано никога няма да разбера мъжкия пол.....

elysunny
10-13-2011, 19:10
0 гаджета досега-13 години...Уж зарибявки, това, онова (и към мен) и нищо...Явно ми е исано да си умра сама

на тринайсе си мислиш, че ти е писано да умреш сама ? представям си след някоя тежка връзка ще се самоубиеш.
'зарибявки, това онова' - преведи, ако може

SisiStrange
10-13-2011, 19:14
Докъм 14...? Истински гаджета = 0. Нещо като детска любов с държане на ръчички е имало 1-2.

IlovEmyPuffYToY
10-13-2011, 19:17
0 гаджета досега-13 години...Уж зарибявки, това, онова (и към мен) и нищо...Явно ми е исано да си умра сама

на тринайсе си мислиш, че ти е писано да умреш сама ? представям си след някоя тежка връзка ще се самоубиеш.
'зарибявки, това онова' - преведи, ако може То целият ми пост е безумен, а ти си се хванала само за това?? Дам и ти си тролче като мен... Няма нужда да превеждам, тя авторката ме е разбрала..................

ledenakrasota
10-13-2011, 19:17
До 14 съм имала само трепети. Виж до 10 съм била бая любовчийка. От 10 до 14 съм кротнала :oops:

againstyou
10-13-2011, 19:29
0 гаджета досега-13 години...Уж зарибявки, това, онова (и към мен) и нищо...Явно ми е исано да си умра сама xD Споко, не си единствена...Аз не знам как да се държа с момчета и това ми е проблемът - освен да се обиждаме (и като бях по-малка - бием :D) друго не знам... Тоест аз ги обиждам, защото честно казано никога няма да разбера мъжкия пол.....
Уоу.Искам да си изтриеш акаунта,серозно. ;д

IlovEmyPuffYToY
10-13-2011, 19:34
0 гаджета досега-13 години...Уж зарибявки, това, онова (и към мен) и нищо...Явно ми е исано да си умра сама xD Споко, не си единствена...Аз не знам как да се държа с момчета и това ми е проблемът - освен да се обиждаме (и като бях по-малка - бием :D) друго не знам... Тоест аз ги обиждам, защото честно казано никога няма да разбера мъжкия пол.....
Уоу.Искам да си изтриеш акаунта,серозно. ;д Споко, понякога и на мен ми се иска... 8-) Сега е такъв случай 8-)

Salom
10-13-2011, 19:52
Нека първо научим правописа.... Има време за гаджета 8)

gabsit000
10-14-2011, 06:20
до 14?? мен на 14-15 ми беше първото гадже .. :)

NomNomNom
10-14-2011, 07:24
Преди навършени 14 ( демек 13 ) - 6 гаджета , с единия си бяхме заедно после над 2г.
И забивки имах някакви .

nepowtorima
10-14-2011, 09:28
До сега 1 гадже, което беше на 10 о.О и се зачита за детска любов. От тогава до сега .. не, че съм се кротнала.. просто все несподелена любов или някой прецаква всичко :neutral:

ccdesigns
10-14-2011, 09:31
Aз може да се каже, че не съм имал гаджета до сега. А това, че ги сменят през седмица не е постижение. Постижение е да задържиш един с месеци :)

gabsit000
10-14-2011, 09:40
Aз може да се каже, че не съм имал гаджета до сега. А това, че ги сменят през седмица не е постижение. Постижение е да задържиш един с месеци :)


ама ако си непосилен/непосилна и той си отива без да искаш ..

amalita
10-14-2011, 11:52
В тъкъв случай значи той иска .

leiisy01
10-14-2011, 14:28
ощее е раноо да бъдеш нараняванаа :) найстина .. един мой учител ми каза : Недейте се връзва на момчетата .. те още не знаят какво искат само си играят с вас : )) .. !! Найстина е така ... (( мое мнениие )) :)

WhereAreYouNow
10-14-2011, 17:25
Аз съм на 14 и досега гаджета съм имала 2, имах и още 2ма, но единия се базикаше с мене, а другия като тръгнахме осъзнах, че не го харесвам :D Общо взето не смятам, че е някакво престъпление на моята възраст да си нямаш гадже, даже смятам, че е по-добре, защото яко ме тресат хормоните и не знам въобще какво искам :D

Azoria
10-14-2011, 17:41
Нека първо научим правописа.... Има време за гаджета 8)

;-)

Заглавието сигурно не можеш да си напишеш без правописни грешки. Не мисли за това колко гаджета са сменили приятелките ти или пък ти самата,а за това дали изобщо има с какво да привлечеш вниманието на някого. И да знаеш - само с красота не става. (Именно това е причината за двуседмичните връзки.)

l0litta
10-14-2011, 21:34
Уааауу.. :lol: 14 годишна си ! К`фи гаджетар к`фи пет леа !?

Chacho
10-14-2011, 21:56
Уааауу.. :lol: 14 годишна си ! К`фи гаджетар к`фи пет леа !?

Направо ужаст

YeahItsMe
10-14-2011, 22:10
стой си на г*за, научи се да пишеш и тогава искай гаджета.
грубо, но факт.

heartlesandfreaky
10-14-2011, 22:36
Истински гаджета - 0 :lol: Иначе разни детски любови.. 3-4 някъде, нз ;д

DragonLady
10-14-2011, 23:28
На тази възраст нищо сериозно не би могло да има.
Иначе преди 14 годишна възраст съм имала само 1 гадже и то не бяхме точно гаджета, всичко без целувките ( ходенето на разходки, кафета, държането за ръчички, закачките и тн ), бяхме на по 13 и двамата. Вече първото ми истинско гадже беше на 14.

MissStyle
10-15-2011, 02:07
Здравей :) , честно да ти кажа твоите връсници сега са все още с напълно детинско поведение и си нямат и на идея как трябва да се държат с момичето, което харесват... :? ! За съжаление момичетата биват доста наранявани по този начин :( . Та затова сега дали ще си имаш гадже или не, не мисля че е от голямо значение ;) , защото когато пораснеш още малко и си хванеш гадже по-голямо на години от теб, ще видиш, че той ще си заслужава наистина много и естествено няма да се държи хлапашки и да се прави на интересен. :? :P Момчетата изостават с развитието си 2 години след момичетата ! - това е причината момичетата да си търсят по големи на възраст момчета ;) .
Така че не се притеснявай и не обръщай внимание на кой колко гаджета има, защото по-нататъка, нещата могат да се променят и ти да станеш тази която момчетата ще предпочитат пред онази която е ходила с половината град !!! :-P Както е казано - за всичко си има точно определено време и когато е решено да се случи, ще се случи ! ;) :)

KissOfTheSun
10-15-2011, 04:25
Ами до 14 съм имала 1-2-3 гаджета , но нищо сериозно...просто държене за ръчички :D

Missmarch
10-15-2011, 08:14
То че е странно, странно е...
Ама ти първо вземи се научи да пишеш пък тогава му мисли за гаджета.... :)

IlovEmyPuffYToY
10-15-2011, 08:14
Здравей :) , честно да ти кажа твоите връсници сега са все още с напълно детинско поведение и си нямат и на идея как трябва да се държат с момичето, което харесват... :? ! За съжаление момичетата биват доста наранявани по този начин :( . Та затова сега дали ще си имаш гадже или не, не мисля че е от голямо значение ;) , защото когато пораснеш още малко и си хванеш гадже по-голямо на години от теб, ще видиш, че той ще си заслужава наистина много и естествено няма да се държи хлапашки и да се прави на интересен. :? :P Момчетата изостават с развитието си 2 години след момичетата ! - това е причината момичетата да си търсят по големи на възраст момчета ;) .
Така че не се притеснявай и не обръщай внимание на кой колко гаджета има, защото по-нататъка, нещата могат да се променят и ти да станеш тази която момчетата ще предпочитат пред онази която е ходила с половината град !!! :-P Както е казано - за всичко си има точно определено време и когато е решено да се случи, ще се случи ! ;) :) Така е и давам +1, защото знам за какво става въпрос :wink:

sweet_bunny
10-15-2011, 08:14
Аз съм на 16 с 0 гаджета до тук и не се срамувам 8) Има мнооого време за това :wink:

Missmarch
10-15-2011, 08:21
То че е странно, странно е...
Ама ти първо вземи се научи да пишеш пък тогава му мисли за гаджета.... :) И кое му е странното???...Аз имах една съученичка, която до ВТОРИ клас ги беше изредила 20-ина, но искам само да ти кажа, че тя в ума е като....Да не казвам какво - демек само външно е красива :lol: Важното е да си умна!

Странно е щото ВТОРИ клас за каква красота и умствени способности говорим... "гадженцата" дето уж е имала не са нищо повече от вдигане на его. Та тая твойта бивша съученичка (или квато е там) нищо чудно да я срещнеш някъде по магистралата ако е продължила започнатото начинание с бройките ..

IlovEmyPuffYToY
10-15-2011, 08:29
То че е странно, странно е...
Ама ти първо вземи се научи да пишеш пък тогава му мисли за гаджета.... :) И кое му е странното???...Аз имах една съученичка, която до ВТОРИ клас ги беше изредила 20-ина, но искам само да ти кажа, че тя в ума е като....Да не казвам какво - демек само външно е красива :lol: Важното е да си умна!

Странно е щото ВТОРИ клас за каква красота и умствени способности говорим... "гадженцата" дето уж е имала не са нищо повече от вдигане на его. Та тая твойта бивша съученичка (или квато е там) нищо чудно да я срещнеш някъде по магистралата ако е продължила започнатото начинание с бройките .. Не, аз момичето го познавах до 5 клас, но дотогава още си ги редеше и си стоеше на ума от втори клас (ако ме разбираш) :lol: Така че това се опитвам да обесня на авторката - мисли за бъдещата си работа или там квот ще е - умственото развитие, не за гаджета, защото като стане време да завършваш, няма да можеш да се върнеш обратно в даскало и така само да преговориш каквото си пропуснал заради гаджетата и заради което ще търсят дза те вземат на работа, но пък тогава - гаджета бол....Ние в моето училище сичките се занимаваме сериозно със специализираната си дейност и не ни остава време да спим - ти за какви гаджета ми говориш :lol: ИИгатИ, чу лекция от една година по - малка от теб :lol:

unikum
10-15-2011, 08:33
Всички гаджета преди 18 годишна възраст са лапетишки истории :).Докато човек не "узрее" помъдрее с течение на годините колкото и да се обичате рано или късно ще се разделите.Особенно на 13-14 години нали ги гледам фащат се за няколко дни и се разделят.Но с течение на времето тези раздели ще стават все по тежки и все по тежки защото ще осъзнават ,че наистина губят нещо повече от едно момче или момиче :).Просто човек колкото по голям става толкова повече започва да развива чувството си за любов и започва да се влюбва.Когато човек се влюби и след това се раздели тогава най-много боли и няма връщане назад!Тъй като за сериозни връзки на 13-14 въобще да не става дума.Няма такова нещо.Човек докато не започне да живее с морала и разсъдъка си не може да има истинска и сериозна връзка :).Да не говоря ,че то зависи и от човека тъй като аз съм наблюдавал и подобни случай и при големите хора :).

IlovEmyPuffYToY
10-15-2011, 08:36
Всички гаджета преди 18 годишна възраст са лапетишки истории :).Докато човек не "узрее" помъдрее с течение на годините колкото и да се обичате рано или късно ще се разделите.Особенно на 13-14 години нали ги гледам фащат се за няколко дни и се разделят.Но с течение на времето тези раздели ще стават все по тежки и все по тежки защото ще осъзнават ,че наистина губят нещо повече от едно момче или момиче :).Просто човек колкото по голям става толкова повече започва да развива чувството си за любов и започва да се влюбва.Когато човек се влюби и след това се раздели тогава най-много боли и няма връщане назад!Тъй като за сериозни връзки на 13-14 въобще да не става дума.Няма такова нещо.Човек докато не започне да живее с морала и разсъдъка си не може да има истинска и сериозна връзка :).Да не говоря ,че то зависи и от човека тъй като аз съм наблюдавал и подобни случай и при големите хора :). Имаш правописни грешки и второ - ти да не си на 18, че знаеш какво правят големите???!!! :lol:

unikum
10-15-2011, 08:46
Всички гаджета преди 18 годишна възраст са лапетишки истории :).Докато човек не "узрее" помъдрее с течение на годините колкото и да се обичате рано или късно ще се разделите.Особенно на 13-14 години нали ги гледам фащат се за няколко дни и се разделят.Но с течение на времето тези раздели ще стават все по тежки и все по тежки защото ще осъзнават ,че наистина губят нещо повече от едно момче или момиче :).Просто човек колкото по голям става толкова повече започва да развива чувството си за любов и започва да се влюбва.Когато човек се влюби и след това се раздели тогава най-много боли и няма връщане назад!Тъй като за сериозни връзки на 13-14 въобще да не става дума.Няма такова нещо.Човек докато не започне да живее с морала и разсъдъка си не може да има истинска и сериозна връзка :).Да не говоря ,че то зависи и от човека тъй като аз съм наблюдавал и подобни случай и при големите хора :). Имаш правописни грешки и второ - ти да не си на 18, че знаеш какво правят големите???!!! :lol:
Не на 19 съм :).

IlovEmyPuffYToY
10-15-2011, 08:48
Всички гаджета преди 18 годишна възраст са лапетишки истории :).Докато човек не "узрее" помъдрее с течение на годините колкото и да се обичате рано или късно ще се разделите.Особенно на 13-14 години нали ги гледам фащат се за няколко дни и се разделят.Но с течение на времето тези раздели ще стават все по тежки и все по тежки защото ще осъзнават ,че наистина губят нещо повече от едно момче или момиче :).Просто човек колкото по голям става толкова повече започва да развива чувството си за любов и започва да се влюбва.Когато човек се влюби и след това се раздели тогава най-много боли и няма връщане назад!Тъй като за сериозни връзки на 13-14 въобще да не става дума.Няма такова нещо.Човек докато не започне да живее с морала и разсъдъка си не може да има истинска и сериозна връзка :).Да не говоря ,че то зависи и от човека тъй като аз съм наблюдавал и подобни случай и при големите хора :). Имаш правописни грешки и второ - ти да не си на 18, че знаеш какво правят големите???!!! :lol:
Не на 19 съм :). Затапи ме - признавам те 8)

cigarettekisses
10-15-2011, 08:49
На 14 ми беше първото гадже.
И аз преди ги сменях много,защото никой не ми харесваше достатъчно..Иначе целта не трябва да ти е да ги сменяш,а да намериш някой стойностен.

sapphire5
10-15-2011, 08:53
1 :)

vqra
10-15-2011, 13:56
Целта не ми е да ги сменям. това да се знае :P
и просто ми беше интересно да ли е нормално.
и имам още едно въпросче според вас момиче на моята възраст може ли да има посериозна връзка с момче 2-3 години по-голямо от мен
благодаря ви предварително :D ;)

NoMore
10-15-2011, 14:33
Ахахаха може ли да ми споделиш какво правят с гаджетата си? За ръце ли се държат? :lol:

cigarettekisses
10-15-2011, 15:04
и имам още едно въпросче според вас момиче на моята възраст може ли да има посериозна връзка с момче 2-3 години по-голямо от мен
благодаря ви предварително :D ;)
Да.На 14 като бях,гаджето ми беше на 17 и не беше проблем.


Ахахаха може ли да ми споделиш какво правят с гаджетата си? За ръце ли се държат? :lol:
Е,на 14 не е толкова малка. :lol:

NoMore
10-15-2011, 15:39
А не са...? На 14 да ги сменят като носни кърпички си е за смях работа... пък недай си Боже да правят нещо друго въпреки, че на по 12 се про*бават вече :?

Delala
10-15-2011, 16:32
Връзки? Никакви. Има по-важни неща, за които да мисля на тази възраст. :)

maxVolume
11-01-2011, 13:51
момче съм на 15 от 12 годишен съм с 1 приятелка 8)

z1p0
11-01-2011, 13:58
ако сте нямали гадже на 14 годишна възраст или сте хипер грозни или хипер задръстрени или и двете

juni0r
11-01-2011, 14:16
до сега съм имал 6 гаджета от които едно истинско.. е се пак ми беше първото истинско момиче! :)

s0phie
11-01-2011, 14:18
До 13-14 годишна възраст съм имала...6-7 гаджета катоо се има на предвид, чее съм започнала с гаджетата на 13 :D и за една година си направих скромна бройка.. С всички късах бързо, но само с един се задържах 3 месеца, защото беше специялен! ; )) :-)

summerxtime
11-01-2011, 14:20
4 :D

fenkaaa
11-01-2011, 14:33
Докъм 14...? Истински гаджета = 0. Нещо като детска любов с държане на ръчички е имало 1-2.

Нещо такова и при мен и баш на 14 вече имаше няколко по сериозни 8-)

IseeDEADbodies
11-01-2011, 20:37
аЦки ... :lol: :lol: :lol: ама ти сериозно ли ? :lol:


колкото по въпроса ти - зависи какво търсиш, ама на вашите години определено не търсите "това", така че е глупаво xDDDDDDDDDDDDDD

eminem213
11-01-2011, 20:51
По-добре не се сръвнявай с приятелките си. Не мисля, че да сменяш гаЖета през 3 дена е постижение и като си се съберете в компанията да си казвате '' Оле днес скъсах с Мартин .. ама за сметка на това срещнах Иван и много се обичаме!'' Ацки тъпо е! Познавам много такива момичета и повярвай ми, не искам да общувам с тях.