PDA

View Full Version : Поздрав



xJawz
10-13-2011, 19:43
http://www.youtube.com/watch?v=Wo6Q14vBB1c


Ай кефети съ! :-({|=

xJawz
10-13-2011, 19:56
Ъп ве селянииии!!!!!

domain
10-13-2011, 20:00
цитирам си 1 тролололо към някакъв лешпер, дето беше писал на нещо с етническа тематика "какво ми пука аз съм асасин..." или нш от сорта:
"Ти си филмар, сине... "Асасините" дето ги познаваш само от игрите на които си бозаш детството са взети от т.н Кръвници със седалище замъкът Алмут - Иран. Знаеш ли какви са - рязани дервиши, събрани от кръвен данък... филмар :X"

xJawz
10-13-2011, 20:06
цитирам си 1 тролололо към някакъв лешпер, дето беше писал на нещо с етническа тематика "какво ми пука аз съм асасин..." или нш от сорта:
"Ти си филмар, сине... "Асасините" дето ги познаваш само от игрите на които си бозаш детството са взети от т.н Кръвници със седалище замъкът Алмут - Иран. Знаеш ли какви са - рязани дервиши, събрани от кръвен данък... филмар :X"
Пич корените на този клан са наречени Хашишини. Да наистина идват от Иран но тяхното тайнство е пушенето на древна билка която сега наричат марихуана и за това първото им име е Хахашини. Да те вярно са ислямисти но са истрадали пораженията в-у родните им домове нанесени от кръстоносните походи и точно за това не мога да кажа че са тъпи резаци.

domain
10-13-2011, 20:14
точно на мене ще ми обясняваш защо са хашишани, пфхахах...
Пушели са го почти насила, за да им е насадена върховна вярност към тогавашния владетел на Алмут. Родните си домове - не помнели, защото са КРЪВНИЦИ, а разпарцалените кръстоносци не са и предполагали че под онзи сипей камъни се намира замък... Влизало се е чрез вита стълба, изрязана в скалата, като с тибушон... сам стрелец с лък е могъл да защити целия замък... ПИЧ

xJawz
10-13-2011, 20:18
точно на мене ще ми обясняваш защо са хашишани, пфхахах...
Пушели са го почти насила, за да им е насадена върховна вярност към тогавашния владетел на Алмут. Родните си домове - не помнели, защото са КРЪВНИЦИ, а разпарцалените кръстоносци не са и предполагали че под онзи сипей камъни се намира замък... Влизало се е чрез вита стълба, изрязана в скалата, като с тибушон... сам стрелец с лък е могъл да защити целия замък... ПИЧ
Точно това доказва че благодарение на техните умения шепа хора са могли да направят големи неприятности на тези който са нахлули в земите им за да "защитят" правдата.

Perchem
10-13-2011, 20:21
wat

domain
10-13-2011, 20:21
wat

domain
10-13-2011, 20:22
ооо схванах, леле :lol: :lol:
дам така е 8-)

xJawz
10-13-2011, 20:32
С тези успехи група наркомани ли ти приличат
http://assassins-veluvian.blogspot.com/2010/04/blog-post_29.html

starburst
10-13-2011, 20:49
аве не е лоша
само мултито съм играл де
все пак бета...

domain
10-13-2011, 21:09
добра статия,
но крайно неизчерпателна откъм езотерика