PDA

View Full Version : Тежка връзка



unikum
10-13-2011, 19:05
Здравейте,
Искам да ви попитам къде е проблема.
Става въпрос ,че бях с едно момиче около 3 месеца.Запознахме се на училищен лагер на морето и просто още от първия ден се залюбихме много яко.Просто си допаднахме веднага.Беше невероятно.Постоянно бяхме заедно и не сме имали никакви проблеми.На първия месец и подарих един огромен букет и и се обясних в истинските си чувства към нея както и тя :).Ужасно много се обичахме.
И изведнъж тя идва и ми казва ,че не е сигурна какво изпитва към мен....всичко станало много прибързано и незнае какво да прави...не била сигурна дали иска да бъде с мен и искала да си останем само с приятели.
С на сълзи на очите го казва това и много ме кара да се съмнявам дали тя наистина го иска това или подари други странични фактори тя мисли така.Правих абсолютно всичко за нея и тя си призна ,че досега никое момче не е правило така за нея нещо и може и да не направи никога.Според вас какво може да има?Много искам да се съберем ,но тя ми каза,че иска да сме само приятели.Да натискам ли положение? Или да оставя това така.Много ме боли.Не ми е безразлично защото наистина си я обичах и все пак свикнах с нея дето се вика.Всички ни хресваха като двойка... :(
Какво да правя

elysunny
10-13-2011, 19:07
Всички са ви харесвали като двойка, това не знам дали имаше някво значение. Прекалено сте прибързали с 'залюбването'.

unikum
10-13-2011, 19:08
Всички са ви харесвали като двойка, това не знам дали имаше някво значение. Прекалено сте прибързали с 'залюбването'.
Като се има напредвид ужасния ти аватар ,които леко ми плаши ми е трудно да ти отговоря :-o .Но искам също така да поясня ,че тя искаше да тръгнем :).И я питах 1000 пъти дали иска това и дали е сигурна.И тя ми каза ДА!Е какво можех да направя?

ledenakrasota
10-13-2011, 19:09
Уплашила се е. Проблема е ясен. Помоли я да започнете отначало и бавно. Успокой я и бъди търпелив. :)

NomNomNom
10-13-2011, 19:10
бързо си се разкрил, бързо си й писнал, млади сте, тя иска да опитва още от живота.

elysunny
10-13-2011, 19:12
Като се има напредвид ужасния ти аватар ,които леко ми плаши ми е трудно да ти отговоря

какво общо имаше 'ужасния' ми аватар. няма лошо да се плашиш.
нищо, ние момичетата сме такива. няма кво да направиш

Sh@d0w
10-13-2011, 19:17
Според мен е заради теб,или по-скоро заради държанието ти.

Много си я задушавал.

unikum
10-13-2011, 19:54
Според мен е заради теб,или по-скоро заради държанието ти.

Много си я задушавал.
Възможно е
много искам да си я върна :-k

FuckedUp
10-13-2011, 20:00
Години?

unikum
10-13-2011, 20:02
Години?
18

FuckedUp
10-13-2011, 20:03
Слушай Sh@d0w, в повечето случаи е прав. :)

unikum
10-13-2011, 20:11
Слушай Sh@d0w, в повечето случаи е прав. :)
Да много ми помогна :-o

Goddess
10-13-2011, 20:20
Слушай Sh@d0w, в повечето случаи е прав. :)
Да много ми помогна :-o

Е ти какво искаш ? Не можеш да върнеш някого и да го задържиш насила. Ако тя иска - ще се върне при теб. Явно или не иска, или нещо я спира. И в двата случая няма какво да направиш....решението си е само нейно.

antifashionshit
10-13-2011, 20:57
дръж се по-мъжки, по-малко обяснения, повече интрига и действие (:

robles
10-13-2011, 23:40
Повярвай ми, че ако успееш да си я върнеш, тя ще е с теб от съжаление. Може би плаче, защото й е гадно за теб. Нещата за се развили много набързо и сигурно й е омръзнало. Може да се чувства "задушена" и т.н...

gabsit000
10-14-2011, 05:52
или е срещнала друг или наистина се е шашнала от "идеалната връзка" ..

unikum
10-14-2011, 11:05
Повярвай ми, че ако успееш да си я върнеш, тя ще е с теб от съжаление. Може би плаче, защото й е гадно за теб. Нещата за се развили много набързо и сигурно й е омръзнало. Може да се чувства "задушена" и т.н...
Незнам човек ,но почвам да се замислям дали няма някакви странични фактори като ги знам нейните приятелки и с колко момчета преди това е била (т.е преди мене де) и квито са злобари :( .Едва ли ако се съберем пак ще е от съжаление.Извинявай много ,но толкова пъти ме е гледала в очите и ми казвала обичам те ,че просто няма как да не разбереш ,че е истинско!Който квото ще да ми говори ,но очите никога не лъжат.А в очите и видях истина!И затова ме боли!Защото няколко дни по-късно ми пее друга история.

BlindedAngel
10-14-2011, 12:00
Ае малки сте още, ко се задълбочавате във връзки само да се тровите, карате и да си вдигате нервите излишно ?!? Напред със следващите и ще видиш как точно това момиче сама ще дотича при тебе и ще иска да се съберете.На такава възраст сте, че няма смисъл от сериозни връзки още.Гледайте си интересите, правете си кефа и толкова.Всички дето казвате че шадоу е прав, нищо лично спрямо момчето, но точно този тип хора са тези които най - често пускат теми тука.Един път не видях тема, в която да речем някой "гъзар" или там както искайте му викайте, да се оплаче... Лошо няма да имаш любим човек до себе си, но вашето вече е вманиачаване 8)

unikum
10-14-2011, 12:34
Ае малки сте още, ко се задълбочавате във връзки само да се тровите, карате и да си вдигате нервите излишно ?!? Напред със следващите и ще видиш как точно това момиче сама ще дотича при тебе и ще иска да се съберете.На такава възраст сте, че няма смисъл от сериозни връзки още.Гледайте си интересите, правете си кефа и толкова.Всички дето казвате че шадоу е прав, нищо лично спрямо момчето, но точно този тип хора са тези които най - често пускат теми тука.Един път не видях тема, в която да речем някой "гъзар" или там както искайте му викайте, да се оплаче... Лошо няма да имаш любим човек до себе си, но вашето вече е вманиачаване 8)
Задълбочавам се защото виждам ,че има смисъл :).И също така това не е нормално което се случи.Има нещо гнило :? .Просто всичко бих направил да разбера и да си я върна..

BlindedAngel
10-14-2011, 12:43
След време ще осъзнаеш, че това което ти се случва е наистина маловажно и че е нямало смисъл да се тормозиш толкова, помни ми думите 8-)

badsector
10-14-2011, 13:04
Много малка част от забивките на морето преминават в нещо по-сериозно. Повечето си остават забивки.

unikum
10-14-2011, 14:51
Е бахти хората :-o ю
Аз им обяснявам,че не е проста забивка.Имал съм много момичета и знам кое е само забивка и кое е истинско.Май не можете да ме разберете ,че това е истинско и поради незнайни причини всичко се провали изведнъж.Това не е НОРМАЛНО.И не не сте прави ,че след време съм щял да разбера ,че това е само загуба на време.Не аз съм сериозен човек :).Не пропускам добрите шансове.А това е повече от добър.Явно никой не може да ме разбере...

badsector
10-14-2011, 17:18
Ти може да подхождаш със сериозни чувства и мотиви, но за нея това е било просто забивка на морето.

unikum
10-14-2011, 22:03
Ти може да подхождаш със сериозни чувства и мотиви, но за нея това е било просто забивка на морето.
Ми ако не е ?Ако просто е объркана?Според мен и е нужно повече време :).Мисля да и дам 1 седмица да видим.

BlindedAngel
10-15-2011, 04:08
Само се тровиш излишно. Излез, забиий нещо, ама гледай така че и тя да разбере.Или сама ще се върне или ще се скарате жестоко и повече няма да имате никакви отношения ( евентуално )...

Priceless
10-15-2011, 06:50
Може да плаче от облекчение.

unikum
10-15-2011, 07:06
Може да плаче от облекчение.
Ех да ти имам и мисленото.
Днес реших да се видим.Квото ще да става пък да не е единствена :).Или ще се разберем кво става или това ще е :).Кво да се прави.Живота продължава.

make_me_love_you
10-16-2011, 06:31
Аз те разбирам НАПЪЛНО !
Моето положение не е кой знае колко по-различно от твоето, с тази разлика, че аз съм момиче и се разделих с приятеля си по същия начин. 1 година и 3 месеца бяхме заедно и накрая без да се скараме той през сълзи на очи направо ми каза, че иска да се разделим, защото може би вече ме чувствал повече като приятелка. 99 % съм сигурна, че има основателна причина за тва и се надявам да я разбера, когато не е прекалено късно ! И аз го обичах и още го обичам адски много и искам да си го върна,но..

P.S. Извинявай, че малко си разказах и моята история. Иии бъди силен, не и се моли, защото на сила хубост не става.Както казаха ако ти я молиш, тя ще се върне от съжаление и нищо няма да е същото. Аз съм на това мнение, че ако наистина ме обича пак ще ме потърси и ще ми се извини. :)

unikum
10-16-2011, 16:23
Аз те разбирам НАПЪЛНО !
Моето положение не е кой знае колко по-различно от твоето, с тази разлика, че аз съм момиче и се разделих с приятеля си по същия начин. 1 година и 3 месеца бяхме заедно и накрая без да се скараме той през сълзи на очи направо ми каза, че иска да се разделим, защото може би вече ме чувствал повече като приятелка. 99 % съм сигурна, че има основателна причина за тва и се надявам да я разбера, когато не е прекалено късно ! И аз го обичах и още го обичам адски много и искам да си го върна,но..

P.S. Извинявай, че малко си разказах и моята история. Иии бъди силен, не и се моли, защото на сила хубост не става.Както казаха ако ти я молиш, тя ще се върне от съжаление и нищо няма да е същото. Аз съм на това мнение, че ако наистина ме обича пак ще ме потърси и ще ми се извини. :)

Вече го направих.Вчера си говорихме за това 3 часа :).Каза ,че е объркана.Аз и дадох 1 седмица да помисли над нещата и да се сети за всички хубави моменти заедно :).Всички нощи на морето заедно...за всички работи които сме правили заедно...защото това беше ИСТИНСКО :).Разбира се не искам да бъда много наивен ,че ще се върне ,но все пак това пак си е надежда и шанс :).Мисля,че ако наистина това и за нея е било истинско ще се върне :).Чакам и се моля

GabrielleShayk
10-16-2011, 17:28
Чувала съм,че любовта от пръв поглед е много бурна и изгасва също така бързо,както е и пламнала...Може при вас така да се е получило.Имам наблюдения от личен опит.

unikum
10-16-2011, 17:43
Чувала съм,че любовта от пръв поглед е много бурна и изгасва също така бързо,както е и пламнала...Може при вас така да се е получило.Имам наблюдения от личен опит.
Е то не беше баш от пръв поглед.Не споделям някой подробности около запознаването ни щото ме е срам :D ама става въпрос ,че всичко след това беше много приятно и бях много щастлив :(