PDA

View Full Version : какво правите, когато ви се бъркат в живота?



bittersweeteffect
10-13-2011, 20:53
примерно :-o

Greennight
10-13-2011, 20:54
Зависи кой ми се бърка и какво точно разбираме под "бъркане" 8-)

NightGuardian
10-13-2011, 20:54
представяте на думи идеалите си за живот , а самите вие , не го живеете и млъкват. 8)

bittersweeteffect
10-13-2011, 20:54
клюкарства по твой адрес и все гледа да те скара с някого

Ewok
10-13-2011, 20:55
наричам го кифлен дебилизъм

избягвам да дружа с хора, които правят такива неща, така че нямам проблеми

domain
10-13-2011, 20:55
Елате ми в повече! = българското come at me bro :smt027

yakuza_
10-13-2011, 20:56
боли ме чепа, аз имам 2 живота

albi951
10-13-2011, 20:56
клюкарства по твой адрес и все гледа да те скара с някого
зависи или не им обръщам внимание(рядкост) или ги поставям на мястото им така да се каже 8-)

LadyDi
10-13-2011, 20:56
ми кой ще ми се набърка в живота, ако не го допусна?

NightGuardian
10-13-2011, 20:57
ми кой ще ми се набърка в живота, ако не го допусна?

не ти ли се е случвало приятели да ти изнасят лекции на кое е добро и кое е лошо за теб ?Описват идеален живот , но това са само думи и дори те не живеят така ? :-o

Greennight
10-13-2011, 20:58
клюкарства по твой адрес и все гледа да те скара с някогоО интригантите ги правя на 2 стотинки,ако се опитат да ме скарат с някой фр примерно :booooomb:

LadyDi
10-13-2011, 20:59
ми кой ще ми се набърка в живота, ако не го допусна?

не ти ли се е случвало приятели да ти изнасят лекции на кое е добро и кое е лошо за теб ?Описват идеален живот , но това са само думи и дори те не живеят така ? :-o
случвало ми се е, разбира се
заради такива приятели перфектно овладях функцията "ignore"
те са ми като радио - балалайкат си нещо на фона, пък аз си мисля за моите неща

Naive
10-13-2011, 21:01
не ми се бъркат в живота

ShtrudeL
10-13-2011, 21:01
Игнорвам ги и показвам, че мнението им е неважно.
Мама често обича да го прави. Айде до някъде има право, но в другото 'някъде' не може. На нея просто не й отвръщам, ако го прави пасивно. Ако е активно си споря ного защитническо.

NightGuardian
10-13-2011, 21:01
"I believe that everything that you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going to suffer from it. But in my mind, I believe what I'm doing is right." - 2Pac

WORD!

fear4o
10-13-2011, 21:02
Бързо и безвъзвратно показвам на човека каква грешка е направил и всичко продължава постарому

bittersweeteffect
10-13-2011, 21:03
ама тя не ми е фр, много е смотана овцата тъпа
и има гаден смях :(

psychopath
10-13-2011, 21:04
Не обичам да ми дават акъл, макар че съм склонен да приема съвети от определени хора по определени въпроси, но от разни рандъм съветници нямам нужда и те биват благословени.

FeelMyPain
10-13-2011, 21:05
95% от хората тук пускат теми дори и на коя страна да си бършат гъза, а после викат, че не допускали хора да им казват какво да правят
лол

ledenakrasota
10-13-2011, 21:07
Никой не може да ти се бърка в живота, ако ти не му позволиш. 8)

Понякога се случва да ми правят мръсно. Яла съм шамари и от приятелки. :D Винаги някой, който не може да си оправи проблемите или е без работа си вре носа, където не му е работата. Не им отвръщам. :) Поне на повечето.


"Убий простакът с мълчание! " 8)

FuckedUp
10-13-2011, 21:08
95% от хората тук пускат теми дори и на коя страна да си бършат гъза, а после викат, че не допускали хора да им казват какво да правят
лол

http://www.myfacewhen.net/uploads/680-true-story-guy.png

psychopath
10-13-2011, 21:10
95% от хората тук пускат теми дори и на коя страна да си бършат гъза, а после викат, че не допускали хора да им казват какво да правят
лолкви хора тука, бе? аахахха
95% от юзърите не са хора, ами мекотели

macromicro
10-13-2011, 21:20
О колко непознато чувство,да ти се бъркат в живота,никак не ми се случва всеки ден.Просто тегля една майна на хейтърите.

fear4o
10-13-2011, 21:22
О колко непознато чувство,да ти се бъркат в живота,никак не ми се случва всеки ден.Просто тегля една майна на хейтърите.
Уау какво оригинално и интелигентно изказване. Някои хора научиха думичката "хейтър" и я употребяват за щяло и нещяло.
Я философе сега си представи, че този който ти се бърка в живота ти е приятел и просто иска да ти помогне? Пак ли ще бъде хейтър?

macromicro
10-13-2011, 21:29
О колко непознато чувство,да ти се бъркат в живота,никак не ми се случва всеки ден.Просто тегля една майна на хейтърите.
Уау какво оригинално и интелигентно изказване. Някои хора научиха думичката "хейтър" и я употребяват за щяло и нещяло.
Я философе сега си представи, че този който ти се бърка в живота ти е приятел и просто иска да ти помогне? Пак ли ще бъде хейтър?
Приятелите не се бъркат,самата дума бъркат подсказва,че някой насочва нежелано от теб внимание върху собствения ти личен живот.Теб ще ти е приятно ли аз от утре да започна да ти нареждам с кого да се срещаш и какво да правиш с живота си.Не нали защото не знам нищо за теб.

fear4o
10-13-2011, 21:32
Боже колко си ограничен... вземи погледни малко по-далеч от носа си.
Някой да ти се бърка в живота не означава само да се опитва даден човек да ти казва какво да правиш и как. Да ти се бъркат означава и да любопитстват за проблеми свързани с теб и т.н.

macromicro
10-13-2011, 21:35
Боже колко си ограничен... вземи погледни малко по-далеч от носа си.
Някой да ти се бърка в живота не означава само да се опитва даден човек да ти казва какво да правиш и как. Да ти се бъркат означава и да любопитстват за проблеми свързани с теб и т.н.Разбирам като клюкарките пред блока нали.Ако някой се интересува от мен и от това какво правя може да дойде лично да ме попита.Аз ако реша ще отговоря,ако не никой няма право да се меша в личното ми пространство.

Perchem
10-13-2011, 21:37
нямам живот

fear4o
10-13-2011, 21:37
Абе ти тъп ли си? Това не е реторичен въпрос и да очаквам отговор.

А сега си представи следната случка.
Някой твой/я приятел/приятелка те пита какво ти се е случило. Ти отказваш да й споделиш, но тя продължава с въпросите? Това също е бъркане в живота, но това прави ли въпросния човек хейтър или може би не са те попитали лично. Велики мислителю моля те дай ми следващия ти високо интелектуален и неразбираем за простолюдието отговор.

ledenakrasota
10-13-2011, 21:39
Абе ти тъп ли си? Това не е реторичен въпрос и да очаквам отговор.

А сега си представи следната случка.
Някой твой/я приятел/приятелка те пита какво ти се е случило. Ти отказваш да й споделиш, но тя продължава с въпросите? Това също е бъркане в живота, но това прави ли въпросния човек хейтър или може би не са те попитали лично. Велики мислителю моля те дай ми следващия ти високо интелектуален и неразбираем за простолюдието отговор.


Искам да се оженим! :D

macromicro
10-13-2011, 21:42
Абе ти тъп ли си? Това не е реторичен въпрос и да очаквам отговор.

А сега си представи следната случка.
Някой твой/я приятел/приятелка те пита какво ти се е случило. Ти отказваш да й споделиш, но тя продължава с въпросите? Това също е бъркане в живота, но това прави ли въпросния човек хейтър или може би не са те попитали лично. Велики мислителю моля те дай ми следващия ти високо интелектуален и неразбираем за простолюдието отговор.
Не това ги прави мега досадни.Не съм казвал,че съм мега интелигентен,но от една личност с която си писах вчера определено съм едно ниво по напред.На теб лично какво съм ти направил,че си толкова зле настроен?

fear4o
10-13-2011, 21:42
Абе ти тъп ли си? Това не е реторичен въпрос и да очаквам отговор.

А сега си представи следната случка.
Някой твой/я приятел/приятелка те пита какво ти се е случило. Ти отказваш да й споделиш, но тя продължава с въпросите? Това също е бъркане в живота, но това прави ли въпросния човек хейтър или може би не са те попитали лично. Велики мислителю моля те дай ми следващия ти високо интелектуален и неразбираем за простолюдието отговор.


Искам да се оженим! :D
Ето такъв отговор най-малко очаквах. :lol:

fear4o
10-13-2011, 21:43
Не това ги прави мега досадни.Не съм казвал,че съм мега интелигентен,но от една личност с която си писах вчера определено съм едно ниво по напред.На теб лично какво съм ти направил,че си толкова зле настроен?
Пишеш простотии това си направил.
Ахам щом са досадни, тогава тезата ти, че всеки, който ти се бърка в живота е хейтър е невалидна и сам доказа твърдението ми.

RedArmy
10-13-2011, 21:44
мразя някой да ми дава акъл, освен определени хора и то за определени неща. повечето грешки в живота ми са станали, защото съм слушал чужди мнения.

NightGuardian
10-13-2011, 21:46
мразя някой да ми дава акъл, освен определени хора и то за определени неща. повечето грешки в живота ми са станали, защото съм слушал чужди мнения.

real talk and very true

yakuza_
10-13-2011, 21:47
честно казано не помня някога да съм слушал мнението на някой авер :lol: просто обсъждам със себе си най - добрите варианти за дадена ситуация и това е :lol:

macromicro
10-13-2011, 21:48
Не това ги прави мега досадни.Не съм казвал,че съм мега интелигентен,но от една личност с която си писах вчера определено съм едно ниво по напред.На теб лично какво съм ти направил,че си толкова зле настроен?
Пишеш простотии това си направил.
Ахам щом са досадни, тогава тезата ти, че всеки, който ти се бърка в живота е хейтър е невалидна и сам доказа твърдението ми.
О аз съм единственият които пише простотий в този форум.Чувствам се толкова специален.Още по интересно ми е,че толкова специално си ми следил всички постове,аз не бих го направил за теб не си ми интересен :-P .

RedArmy
10-13-2011, 21:51
ей педеpаc мазен, завирай се там, откъдето изпълзя

BrainDamage
10-13-2011, 21:51
ми кой ще ми се набърка в живота, ако не го допусна?

не ти ли се е случвало приятели да ти изнасят лекции на кое е добро и кое е лошо за теб ?Описват идеален живот , но това са само думи и дори те не живеят така ? :-o

Това с приятелите не бих го нарекла точно бъркане, нали за тва са приятели да те посъветват, когато имаш нужда. И все пак от приятел до приятел си има огромна разлика. И защо като са съгласни с нас и ни изнася всичко е окей, но когато изкажат мнението си, което не ни се хареса веднага се почва с това, че се "бъркат", а те не постъпват еди-как-си. Както и да е, и аз заставам в този защитен режим по принцип, когато не ми изнася.
Според мен в темата се пита специално за хора, с които си на здравей/здрасти по принцип, но не щеш ли се случи нещо в живота ти и те веднага започват да ти пишат, разпитват и да се интересуват от нещо, което изобщо не им влиза в работата. Веднага следват въпросите кво е станало, защо е станало, как и т.н. И това винаги става като ти се случи нещо кофти и те някак си за да ти се изсерат отгоре и да те закопаят още повече продължават да дълбаят.
Еми тея хора или майни или пълен игнор заслужават.

П.П. не съм чела цялата тема, само първата страница прегледах на бързо ;д

macromicro
10-13-2011, 21:53
мразя някой да ми дава акъл, освен определени хора и то за определени неща. повечето грешки в живота ми са станали, защото съм слушал чужди мнения.
Правилно,винаги слушай вътрешния си глас.Аз никога не се водя по акъла на другите.Каквото си надробя,това да си сърбам.Поне ще ме е яд на мене си.

NightGuardian
10-13-2011, 21:55
ми кой ще ми се набърка в живота, ако не го допусна?

не ти ли се е случвало приятели да ти изнасят лекции на кое е добро и кое е лошо за теб ?Описват идеален живот , но това са само думи и дори те не живеят така ? :-o

Това с приятелите не бих го нарекла точно бъркане, нали за тва са приятели да те посъветват, когато имаш нужда. И все пак от приятел до приятел си има огромна разлика. И защо като са съгласни с нас и ни изнася всичко е окей, но когато изкажат мнението си, което не ни се хареса веднага се почва с това, че се "бъркат", а те не постъпват еди-как-си. Както и да е, и аз заставам в този защитен режим по принцип, когато не ми изнася.
Според мен в темата се пита специално за хора, с които си на здравей/здрасти по принцип, но не щеш ли се случи нещо в живота ти и те веднага започват да ти пишат, разпитват и да се интересуват от нещо, което изобщо не им влиза в работата. Веднага следват въпросите кво е станало, защо е станало, как и т.н. И това винаги става като ти се случи нещо кофти и те някак си за да ти се изсерат отгоре и да те закопаят още повече продължават да дълбаят.
Еми тея хора или майни или пълен игнор заслужават.

П.П. не съм чела цялата тема, само първата страница прегледах на бързо ;д

Примерно да ти кажат , защо постъпи така ? И ти изнасят аргумент , който е поставен от обществото или за нормално. Но те не знаят на теб , какво ти е! Защото те знаят наизуст , но не са били с теб на преживяното и видяното.Бързат да те обвинят. :)

fear4o
10-13-2011, 21:57
Не това ги прави мега досадни.Не съм казвал,че съм мега интелигентен,но от една личност с която си писах вчера определено съм едно ниво по напред.На теб лично какво съм ти направил,че си толкова зле настроен?
Пишеш простотии това си направил.
Ахам щом са досадни, тогава тезата ти, че всеки, който ти се бърка в живота е хейтър е невалидна и сам доказа твърдението ми.
О аз съм единственият които пише простотий в този форум.Чувствам се толкова специален.Още по интересно ми е,че толкова специално си ми следил всички постове,аз не бих го направил за теб не си ми интересен :-P .
Ох леле колко си застрелян...

Я погледни откъде почна тоя смотан спор? Я сега помисли дали пък случайно под "пишеш простотии" нямах в предвид коментара ти в тая тема? А ама то било близо до ума бе. Как се сети?

BrainDamage
10-13-2011, 21:57
За това написах, че от приятел до приятел има разлика. Принципно един истински приятел би те изслушал, би опитал да се постави на твое място и тогава би тръгнал да ти чете морал.

macromicro
10-13-2011, 21:58
Не това ги прави мега досадни.Не съм казвал,че съм мега интелигентен,но от една личност с която си писах вчера определено съм едно ниво по напред.На теб лично какво съм ти направил,че си толкова зле настроен?
Пишеш простотии това си направил.
Ахам щом са досадни, тогава тезата ти, че всеки, който ти се бърка в живота е хейтър е невалидна и сам доказа твърдението ми.
О аз съм единственият които пише простотий в този форум.Чувствам се толкова специален.Още по интересно ми е,че толкова специално си ми следил всички постове,аз не бих го направил за теб не си ми интересен :-P .
Ох леле колко си застрелян...

Я погледни откъде почна тоя смотан спор? Я сега помисли дали пък случайно под "пишеш простотии" нямах в предвид коментара ти в тая тема? А ама то било близо до ума бе. Как се сети?Този на аватара ти е по застрелян.

FeelMyPain
10-13-2011, 21:58
Не това ги прави мега досадни.Не съм казвал,че съм мега интелигентен,но от една личност с която си писах вчера определено съм едно ниво по напред.На теб лично какво съм ти направил,че си толкова зле настроен?
Пишеш простотии това си направил.
Ахам щом са досадни, тогава тезата ти, че всеки, който ти се бърка в живота е хейтър е невалидна и сам доказа твърдението ми.
О аз съм единственият които пише простотий в този форум.Чувствам се толкова специален.Още по интересно ми е,че толкова специално си ми следил всички постове,аз не бих го направил за теб не си ми интересен :-P .
Ох леле колко си застрелян...

Я погледни откъде почна тоя смотан спор? Я сега помисли дали пък случайно под "пишеш простотии" нямах в предвид коментара ти в тая тема? А ама то било близо до ума бе. Как се сети?Този на аватара ти е по застрелян.
i saw what you did there

NightGuardian
10-13-2011, 21:59
За това написах, че от приятел до приятел има разлика. Принципно един истински приятел би те изслушал, би опитал да се постави на твое място и тогава би тръгнал да ти чете морал.

и да се поставя , просто не става. Никой друг не би разбрал твоята болка ,така както ти самия. :)

ledenakrasota
10-13-2011, 21:59
Абе ти тъп ли си? Това не е реторичен въпрос и да очаквам отговор.

А сега си представи следната случка.
Някой твой/я приятел/приятелка те пита какво ти се е случило. Ти отказваш да й споделиш, но тя продължава с въпросите? Това също е бъркане в живота, но това прави ли въпросния човек хейтър или може би не са те попитали лично. Велики мислителю моля те дай ми следващия ти високо интелектуален и неразбираем за простолюдието отговор.


Искам да се оженим! :D
Ето такъв отговор най-малко очаквах. :lol:

:oops:

fear4o
10-13-2011, 21:59
Този на аватара ти е по застрелян.
Оу не до тук ли ти бяха великите опити да остроумничиш?

macromicro
10-13-2011, 22:00
Този на аватара ти е по застрелян.
Оу не до тук ли ти бяха великите опити да остроумничиш?
Да.Дай сега ти малко остроумие.

FeelMyPain
10-13-2011, 22:00
всъщност беше много добро

NightGuardian
10-13-2011, 22:01
Този на аватара ти е по застрелян.

Защото когато е трябвало да бъде мъж , не е дал гъза , чули ме педал.

fear4o
10-13-2011, 22:01
Този на аватара ти е по застрелян.
Оу не до тук ли ти бяха великите опити да остроумничиш?
Да.Дай сега ти малко остроумие.
Съжалявам няма да ти доставя това удоволствие.

fear4o
10-13-2011, 22:02
Ето такъв отговор най-малко очаквах. :lol:

:oops:
:-) :oops:

macromicro
10-13-2011, 22:02
Този на аватара ти е по застрелян.
Оу не до тук ли ти бяха великите опити да остроумничиш?
Да.Дай сега ти малко остроумие.
Съжалявам няма да ти доставя това удоволствие.
Защото не можеш.

fear4o
10-13-2011, 22:04
Този на аватара ти е по застрелян.
Оу не до тук ли ти бяха великите опити да остроумничиш?
Да.Дай сега ти малко остроумие.
Съжалявам няма да ти доставя това удоволствие.
Защото не можеш.
Брей изумяваш ме с великите ти прозрения в областта на психологията.
Излиза, че освен ненадминат философ също така си и психолог от нивото на Фройд.

macromicro
10-13-2011, 22:05
Този на аватара ти е по застрелян.
Оу не до тук ли ти бяха великите опити да остроумничиш?
Да.Дай сега ти малко остроумие.
Съжалявам няма да ти доставя това удоволствие.
Защото не можеш.
Брей изумяваш ме с великите ти прозрения в областта на психологията.
Излиза, че освен ненадминат философ също така си и психолог от нивото на Фройд.
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/EPH/9037~Happy-Bunny-You-Suck-Posters.jpg

fear4o
10-13-2011, 22:06
Оригинално. Моля те разкрий тайната си. Откъде успя да разбереш, че не мога? Умолявам те просветли ме, о Great One

macromicro
10-13-2011, 22:10
Оригинално. Моля те разкрий тайната си. Откъде успя да разбереш, че не мога? Умолявам те просветли ме, о Great One
Няма нищо безплатно дете мое.Щом искаш просвещение ще бръкнеш в касичката.

fear4o
10-13-2011, 22:11
Нямаш проблеми. С удоволствие ще ти плащам в сарказъм.

macromicro
10-13-2011, 22:14
Нямаш проблеми. С удоволствие ще ти плащам в сарказъм.Дай го на сам сарказъма,искам да го поема.

fear4o
10-13-2011, 22:15
Нямаш проблеми. С удоволствие ще ти плащам в сарказъм.Дай го на сам сарказъма,искам да го поема.
](*,) толкова ли си тъп, че не разбра използвания сарказъм във всеки един мой коментар досега?

macromicro
10-13-2011, 22:16
Нямаш проблеми. С удоволствие ще ти плащам в сарказъм.Дай го на сам сарказъма,искам да го поема.
](*,) толкова ли си тъп, че не разбра използвания сарказъм във всеки един мой коментар досега?Толкова ли си тъп,че не видя липсата на сарказъм във всеки твой пост.

fear4o
10-13-2011, 22:18
Ох не отказвам се. Не мога да споря с толкова лишени от ум хора.
Извинявай, но мога ли да ти викам Гладък мозък?

macromicro
10-13-2011, 22:22
Ох не отказвам се. Не мога да споря с толкова лишени от ум хора.
Извинявай, но мога ли да ти викам Гладък мозък?
И без това не те бива.На време се отказа.

fear4o
10-13-2011, 22:52
мда определено. Толкова не ме бива, че даже ти сам си опроверга тезата.

macromicro
10-13-2011, 22:56
мда определено. Толкова не ме бива, че даже ти сам си опроверга тезата.Прощавам ти,че си такъв задник.В момента се чувствам прекалено щастлив за да споря.

fear4o
10-13-2011, 23:08
мда определено. Толкова не ме бива, че даже ти сам си опроверга тезата.Прощавам ти,че си такъв задник.В момента се чувствам прекалено щастлив за да споря.
Oх не да не би да те обидих с нещо?

macromicro
10-13-2011, 23:17
мда определено. Толкова не ме бива, че даже ти сам си опроверга тезата.Прощавам ти,че си такъв задник.В момента се чувствам прекалено щастлив за да споря.
Oх не да не би да те обидих с нещо?
http://www.youtube.com/watch?v=yg2u_De8j5o

fear4o
10-13-2011, 23:21
:lol: :lol: Не си много убедителен, защо искаш други да говорят вместо теб?

macromicro
10-13-2011, 23:23
:lol: :lol: Не си много убедителен, защо искаш други да говорят вместо теб?Защото се притеснявам в твое присъствие :oops:

fear4o
10-14-2011, 00:17
Ще те разочаровам хетеро съм.