PDA

View Full Version : 1вото излизане с момиче



AirCrafter
10-13-2011, 21:00
Според вас трябва ли да платя аз киното/сметката при положение, че срещата е между 16 годишни тиинейджъри? Ако иска тя да си плати аз да откажа ли и т.н?

П.С. Разкажете ми малко повече за излизането навън с момиче при 1ва среша, защото при мен ще е 1вата среша изобщо с момиче не просто чвата среща с това момиче ! :)

cigarettekisses
10-13-2011, 21:15
По-добре е ти да платиш. 8-)

Goddess
10-13-2011, 21:20
Разбира се, че е редно ти да платиш. На мен би ми направило много лошо впечатление, ако мъж (и то на първа среща) ме остави да си платя киното, кафето или каквото и да било. И то не защото не мога да си платя, а просто е признак на галантност най-малкото. Като тръгне да си плаща й кажи просто "Прибери си парите" или нещо такова.

ledenakrasota
10-13-2011, 21:26
Ти трябва да платиш! :)

Chacho
10-13-2011, 21:28
Има момичета, на които им е неприятно да им плащаш. Ако е готова да се бие със зъби и нокти, за да си разделите сметката, остави я. Но иначе е по-добре ти да платиш, дори и да трябва да си малко по-настоятелен. Аз за да не водя големи спорове или казвам "Аз каня - аз черпя", или отивам да платя предварително.

По-натам си делете сметките. Все пак си на 16, парите са на вашите. Ако се получат нещата между вас и искаш да направиш жест - спестяваш и й купуваш нещо.

tomboy
10-13-2011, 21:36
съгласна съм с всезнайкото - зависи от момичето!...:)

Righteousness
10-13-2011, 21:39
Да, да учете малките момиченца да искат момчетата да им плащат сметките а те да подскачат от банан на банан... Поучителен и мъдър съвет.

FAT BOY GET NO LOVE
POOR BOY GET NO LOVE
UGLY BOY GET NO LOVE
If so, keep your l.o.v.e. for yourself ;)

ledenakrasota
10-13-2011, 21:40
Да, да учете малките момиченца да искат момчетата да им плащат сметките а те да подскачат от банан на банан... Поучителен и мъдър съвет.

FAT BOY GET NO LOVE
POOR BOY GET NO LOVE
UGLY BOY GET NO LOVE
If so, keep your l.o.v.e. for yourself ;)


На 16 г. не си малък. :x

Chacho
10-13-2011, 21:41
Да, да учете малките момиченца да искат момчетата да им плащат сметките а те да подскачат от банан на банан... Поучителен и мъдър съвет.

FAT BOY GET NO LOVE
POOR BOY GET NO LOVE
UGLY BOY GET NO LOVE
If so, keep your l.o.v.e. for yourself ;)

Нещо май настъпихме мазол, а?

vikyyy123
10-13-2011, 22:04
Аз например мразя да ми плащат сметката, но на първа среща прави хубаво впечатление :-D

ledenakrasota
10-13-2011, 22:08
Аз например мразя да ми плащат сметката, но на първа среща прави хубаво впечатление :-D

И аз съм самостоятелна и обикновено черпя, но наскоро ми се наложи да търпя един такъв.

"От мен само кафето. Нали се сещаш? хахахах" Няколко пъти му го повтори все едно ще го ограбя при условие, че предварително му казах, че аз ще почерпя. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Има всякакви странни птици. :-o

SisiStrange
10-14-2011, 05:24
На първа среща е хубаво той да плати. И мен би ми направило лошо впечатление, ако не го направи. Оттам нататък вече като се поразчупи леда и тръгнете, си делите сметката или се редувате. Според мен да плаща само момчето винаги е тъпо.

gabsit000
10-14-2011, 05:50
определено не е задължително,но някаква проява на джентълменство..мисля че трябва да го направиш..айде ако беше на кафе не е задължително ..но за кино прежали се :D

Sh@d0w
10-14-2011, 05:54
Ако ти си я поканил на кино,много ясно че трябва да си готов да можеш ти да платиш сметката.За какво иначе ще я каниш?

MaLkaTa_LaDy
10-14-2011, 05:57
Има момичета, на които им е неприятно да им плащаш. Ако е готова да се бие със зъби и нокти, за да си разделите сметката, остави я. Но иначе е по-добре ти да платиш, дори и да трябва да си малко по-настоятелен. Аз за да не водя големи спорове или казвам "Аз каня - аз черпя", или отивам да платя предварително.

По-натам си делете сметките. Все пак си на 16, парите са на вашите. Ако се получат нещата между вас и искаш да направиш жест - спестяваш и й купуваш нещо.
Съгласна съм. Иначе кино за първа среща не е подходящо... Няма да може да си говорите и съответно да се опознаете.

SmilezZz
10-14-2011, 06:45
На мен пък не ми харесва да ми плащат сметките , няма значение дали е първа , дали е десетата среща ! То си зависи от момичето.

Sh@d0w
10-14-2011, 07:02
На мен пък не ми харесва да ми плащат сметките , няма значение дали е първа , дали е десетата среща ! То си зависи от момичето.

Така е,всичко се и до момиче.Но той трябва да си има едно на ум,че щом я е поканил,трябва да бъде готов да плати сметката.Пък после каквото решат,ако е твърде инатлива ще си я поделят.

И да наистина,киното не е много удачно място за първа среща.Първата среща е за това да се срещнете,да поговорите,да се опознаете малко или много.А вие ще се забиете в залата да гледате някакъв филм 2 часа без да си продумате нищо.

Поне после се разходете след киното.

gabsit000
10-14-2011, 07:08
..точно ще обсъдят филма.. ще има някаква тема от къде да тръгнат..накрая филмите ще пренесат при момчето и така .. :D :D :D

Sh@d0w
10-14-2011, 07:11
..точно ще обсъдят филма.. ще има някаква тема от къде да тръгнат..накрая филмите ще пренесат при момчето и така .. :D :D :D

На него ако му трябва филм,за да намери обща тема с момиче не знам докъде ще стигне...

Не искам да си представям втората им среща.

gabsit000
10-14-2011, 07:17
..точно ще обсъдят филма.. ще има някаква тема от къде да тръгнат..накрая филмите ще пренесат при момчето и така .. :D :D :D

На него ако му трябва филм,за да намери обща тема с момиче не знам докъде ще стигне...

Не искам да си представям втората им среща.

ами щом го е измислил като първа среща или има нещо в предвид или няма какво друго да измисли ..но наистина както теб мисля,че не е много удачно да я заведе там..

AirCrafter
10-14-2011, 12:49
еми аз ве4е казах 4е това е моята първа среща изобщо с което и да е моми4е така 4е аз немога да тръгна от 1вата среща да и споделям някви неща или нещо от сорта пък и незнам на каква тема да си говориме дайте ми промер или нещо от сорта благодаря предварително

Chacho
10-14-2011, 12:53
Какво те притеснява да споделяш? Не й разказвай целия си живот, но все пак иска да те опознае.

Знаеш ли защо ходят хората на срещи? Щото е забавно. Гледай да се забавлявате и всичко ще е на 6.

gummybear
10-14-2011, 12:57
Ти трябва да платиш! :)

Delala
10-14-2011, 13:03
Че кое момиче не харесва кавалерските постъпки?

vesito95
10-14-2011, 13:12
Абе какво си се панирал толкова... то е същото както когато излизате с момчетата само че без да говорите за футбол,мацки и комп. игри . :D :D
Когато останете насаме , прави и комплименти за косата, дрехите или парфюма й. Всичко ще мине супер, ако си отпуснат и със самочувствие(с покритие ест.)

Айде успех и пиши как е минало :))

Chacho
10-14-2011, 13:14
Ако момичето не ще да си говори с теб за компютърни игри, търси друга.

pakmebannaha
10-14-2011, 13:39
Направо виж ако се съгласи да плати и за себе си и за теб най на далавера ще си.

AirCrafter
10-15-2011, 20:12
Абе какво си се панирал толкова... то е същото както когато излизате с момчетата само че без да говорите за футбол,мацки и комп. игри . :D :D
Когато останете насаме , прави и комплименти за косата, дрехите или парфюма й. Всичко ще мине супер, ако си отпуснат и със самочувствие(с покритие ест.)

Айде успех и пиши как е минало :))


Ем днес ни беше 1вата среща, нищо не се случи, но според мен има надежда разбрахме се за 2ра среща утре не ходихме на кино ми просто седнахме на едни пеики и си говорихме през цялото време за какво ли не.

Обаче се чуда как да я целуна?

А и според вас трябва ли докато си говорим да я гушкам или да си слагам ръката на коляното и или нещо от сорта (не казвам че трябва да я пипам по интимните места :-D )?
Мерси все пак за съдействието :)

leadyflame
10-15-2011, 20:18
целуни я като се приближаваш лека по-лека с влажен и сигурен поглед към нея така ще разбереш реакцията и

Chacho
10-15-2011, 20:19
Трябва, да. Каквото чувстваш, че е редно де. Ако чувстваш, че не е приемливо да я хванеш за ръка, да я прегърнеш, да я погалиш, да я целунеш - поработи, че да се почувствате и двамата комфортно за такъв физически контакт.

Shines
10-15-2011, 20:29
Ти трябва да платиш! :)

Lucho
10-15-2011, 20:55
Попринцип е редно ти да платиш. Ако ще плащаш обаче е редно да внимаваш все пак какво поръчваш... сещаш се, да не стане прекалено голяма сметката.

И само едно изключение: двамата ще си поделите сметката в случай, че поне единия от двамата е от Габрово, България и е кореняк габровец. Казвам го с усмивка, но не на шега.


Ако момичето не ще да си говори с теб за компютърни игри, търси друга.

Много точно казано! Ако момичето не отговаря на minimum requirements, то да се премине към продукт, който да задоволява търсените изисквания.

Biskfitka
10-15-2011, 23:31
Може да й целунеш ръката,аз така се влюбих в бившия ;д

За сметката,аз не обичам да ми я плащат,но пък бившия постоянно го правеше и бях свикнала...но не ме интересува дали на 1вата ни среща ще плати сметката или не :)

vesito95
10-16-2011, 05:56
Чакай сега да го измислим....
така първо я хвани за ръката, не бързай да я целуваш :-D
например, докато вървите по улицата , бавно доближи ръката си до нейната и я стисни ... би трябвало и тя да направи същото :) :)
след този етап , но преди целуването , ще е хубаво да я гледаш в устата ... така тя ще разбере,че много ти се иска да я целунеш,но не искаш да насилваш нещата и ще се зарадва ( поглеждай я и от време на време и в очите де :D )
когато стигнете до момента на целувката ... погали я по бузката първо или по косата ... направи нещата по - нежни и приятни и всичко ще е перфектно :) :) :)
УСПЕХ

П.С многУ филми съм гледала :razz: :razz:

Hilary_
10-16-2011, 07:34
Не е задължително да я плащаш, но е желателно! 8-)
Не си прави предварителни планове, на момента стават нещата.