PDA

View Full Version : Най-жестоко пребиване...



tomboy
10-13-2011, 21:01
Всеки от нас се е пребивал супер мазно поне веднъж , така че разкажете , че да се посмеем!... :D

А по темата ....
Като бях на 6 си разбих главата в един радиатор докато бяхме на гости .(ска4ахме от легло на легло , а радиатора беше посредата) Тя се спука , поревах си , залепиха ме , върнахме се у тея хора и пак скачахме!... :razz: :razz: :razz: ...(голяма поука съм си взела няма що!...а и белег ми остана - плешиво петно под косата!)

ledenakrasota
10-13-2011, 21:11
Главата ти ли се е спукала? :shock: Защото тогава трябва да те шият. ;)




Моите падания не са много смешни, защото всеки Божи ден се боря със страха си. :)

Най-смешно беше, когато бях на 8 и паднах от спалнята на нашите. Имах цицина и ревах като заклано агне. :( :D

vikyyy123
10-13-2011, 21:22
И аз съм си цепила главата от радиатор преди 8-9 години , имам си 4 шева :D сега ми е смешно, ама като се сетя тогава къв рев бешеее :lol:

tomboy
10-13-2011, 21:22
Ами не исках да ме шият и ги умолявах да не го правят , та накрая просто ме залепиха!.... :D
А по темата ...
Преди 2-3 години карахме с 2 момчета колелета и се спускахме надолу в един подземен паркинг.Забрявихме обаче да вкл. лампите , аз не видях накъде отивам и излетях с бясна скорост към един гараж. Последва челен сблъсък с гаража , 3 цицини , доста синини и 2 седмици не можех да си седна на задника!... :razz: :razz: :razz: ...

gabsit000
10-14-2011, 06:45
значии най-потърпешва беше ..(защо беше тя още си е там)..една маса в която езика си веднъж разцепих,просто така полетях,че гризнах масата :D ...после веждата,много кръв тече направоо ...Искаха да ме шият но аз не дадох :D :D ..ръката съм си вадила,щото се дърпах от баба ми за да остана на люлките,тя ме дърпа да се препирам и така ми изважда ръката.. :shock: и други такива по-сериозни наранявания не съм имала...

tomboy
10-14-2011, 07:34
ох , милата ти.... :D
а по темата....
В 4 клас паднах от черешата!... :razz: ...

gabsit000
10-14-2011, 09:15
ох , милата ти.... :D
а по темата....
В 4 клас паднах от черешата!... :razz: ...



аз от когато почнах да пия ..само се качвам на нея :lol: :lol: :lol: :lol:

salvatore
10-14-2011, 18:41
Като бях малка още с памперс (гледала съм го на видео това :Д) аз се разхождам спокойно из градината и брат ми ми хвърлил една кърпа на главата и аз съм се завъртяла завъртяла и бам на земята :razz: :razz: :razz: :razz: