PDA

View Full Version : ;(



stteLii
10-13-2011, 21:43
Такам..значи..харесвам едно момче МЕГААААА многооооо .. ;хх Казах му миналата седмица.. От едно даскало сме.Пишем си,закачаме се в даскало,гледаме се най-вече.. Чувствам,че има нещо..
Неговият приятел ме занимаваше,но не му се получи работата..и вчера попитах момчето дали неговият приятел знае,че го харесвам,той ми каза,че не зн.. Казах му "значи не си му казал?" и той ми каза "няма смисъл да му казвам,така излиза,че го дразня" .. Тогава,ако ме харесва изобщо пък няма да му каже.. Намеквал ми е за целувки,веднъж ми беше адски тъпо и му споделих причината и ми каза "Ако бях до теб,щях да те прегърна" .. тогава ми стана много хубаво.. Или си внушавам,че ме харесва или наистина е така..и моите фр ми казват,че винаги ме гледа.. Вчера бяхме влезли в час и аз тъкмо отивам към стаята и той ми каза да го изчакам..беше в края на коридора,изчаках го,дойде,застанахме очи в очи..на 1 см разстояние и се гледахме в очите без да спираме..просто седяхме говорехме и се гледахме в очите.. говорехме,че съм била много срамежлива ;дд та вече просто не знам какво да си мисля..харесва ли ме или не..тто признаците си ги има,личи си,но ако ме харесваше щеше да направи нещо..или заради неговия приятел.. нз нз.. вече просто си нямам на представа какво да си мисля..побърквам се вечеееее... ;(( Всеки ден си казвам,повече няма да се надявам да стане нещо,няма това,няма онова,да,но той все ще направи нещо с което да ми върне надеждите ии .. ;(( оофф.. сспоред вас има ли смисъм да се надявам да стане нещо..или просто защото знае че го харесвам и съм му интересна ли не знамммммммммммм .. ;(

elysunny
10-13-2011, 21:47
нях еми имала съм и аз такива случай. може и да те харесва, може и да не те. кофти е положението с тва другото момче

ledenakrasota
10-13-2011, 22:01
Нареви се и си легни. Утрото е по-мъдро от вечерта. :)

stteLii
10-13-2011, 22:01
не спирам да си мисля за него.. даже го сънувам :Х

ledenakrasota
10-13-2011, 22:02
не спирам да си мисля за него.. даже го сънувам :Х


Кажи му го и заспивай! :D

Chacho
10-13-2011, 22:04
А когато му каза, че го харесваш, той как реагира?

stteLii
10-13-2011, 22:06
не спирам да си мисля за него.. даже го сънувам :Х


Кажи му го и заспивай! :D

да бе..то ако беше толкова лесно до ся да съм му го казала :D

stteLii
10-13-2011, 22:08
А когато му каза, че го харесваш, той как реагира?

Ами каза ми,че е подозирал.. :D

ledenakrasota
10-13-2011, 22:10
А когато му каза, че го харесваш, той как реагира?

Ами каза ми,че е подозирал.. :D

Как го каза? С присмех или просто със самодоволна усмивка?

Chacho
10-13-2011, 22:10
А когато му каза, че го харесваш, той как реагира?

Ами каза ми,че е подозирал.. :D

И? Тука в мойта махала като Гошко каже на Петя, че я харесва има два варианта:

-Петя цунка Гошко
-Петя реже Гошко


Кви са тия междинни положения, не мога да разбера.

stteLii
10-13-2011, 22:13
Ам..аз му казах по скайпаа..не успях в очите :Х :д

ledenakrasota
10-13-2011, 22:18
Ам..аз му казах по скайпаа..не успях в очите :Х :д

:( :( :( :(


Тогава не си му казала нищо. :) По-добре си лягай. :D

Chacho
10-13-2011, 22:20
Еми като му казваш по скайп и той ще ти праща целувки по скайп.

Прати му един по-палав смс. Едно време в гимназията една мацка ми пращаше така вечерно време и цяла нощ мокри сънища..

stteLii
10-13-2011, 22:23
Оф..ако стане нещо,стане.. Ако не здраве да ееееее .. Айде лека ви нощ и мерси за отговорите :D

Chacho
10-13-2011, 22:24
До утре!

ledenakrasota
10-13-2011, 22:25
И не се връщай! :D

stteLii
10-13-2011, 22:26
И не се връщай! :D

как ме гони .. :( :D

ledenakrasota
10-13-2011, 22:32
Айде, сънчо избяга!