PDA

View Full Version : Е, вече не знам к'во да правя, баце.



burpp
10-14-2011, 06:27
Бацета, Батета и други кестеноподобни.
Добре, значи, сега, моето момиче .. бла-бла еди коя си обичка да поддържа пламък на зелено. Но аз не обичам. Вече се изкарва извън релси, защото го прави много често. Опитах се да и натякна, че не трябва, че си създава проблеми ... На сила хубост не става!

Е, някви идей, как да я вкарам в релси ?

NightGuardian
10-14-2011, 06:46
постави й ултиматум или теб или ганджата. Друг вариант не виждам аз.

Thrombocyte
10-14-2011, 06:55
Вредата от тревата не е толкова голяма и не трябва да бъде, чак толкова демонизирана.
Все пак поговори "по-сериозно" с девойката и нещата би трябвало да се наредят. Аз лично не съм привърженик на ултиматумите, какъвто пример даде Найт, но пък може и да подейства.

burpp
10-14-2011, 07:24
Не мога с тея ултиматуми, ние вчера точно за това се скарахме жестоко.

И вредата от тревата е голяма, когато се употребява често. Скоро се случи нещо много кофти, стигна се до лудница, няма да обяснявам. И мен от това ме е страх. Никой не иска такива филми.

sifon4o
10-14-2011, 07:24
Вредата от тревата не е толкова голяма и не трябва да бъде, чак толкова демонизирана.
Все пак поговори "по-сериозно" с девойката и нещата би трябвало да се наредят. Аз лично не съм привърженик на ултиматумите, какъвто пример даде Найт, но пък може и да подейства.

подкрепям.. доста 14-15 годишни, които познавам пушат почти всеки ден, просто фаза е според мен 8-) обаче, ако с времето не отмине - лошо

NightGuardian
10-14-2011, 07:27
Не мога с тея ултиматуми, ние вчера точно за това се скарахме жестоко.

И вредата от тревата е голяма, когато се употребява често. Скоро се случи нещо много кофти, стигна се до лудница, няма да обяснявам. И мен от това ме е страх. Никой не иска такива филми.

Страх те е да не избере нея , пред теб ? :)

burpp
10-14-2011, 07:32
Знам, че няма да го направи. Това не е причина просто.

NightGuardian
10-14-2011, 07:34
Ами остави я да пофи тогава. Това , не искаш , онова не искаш. :D

burpp
10-14-2011, 07:45
Тцтц, колко жалко, че все оставам неразбран.

Няма да я оставя, дори и да пуши.
Тя няма да ме остави, дори да я натискам да спре.

Въпросът е, че волята си налага самата тя.
И сега се връщам още от самото начало.
Как да й натякна да спре?

domain
10-14-2011, 08:04
баца - честно казано почти нш не можеш да направиш...
Такива трябва да се опарят сами, някой път доста брутално... Пък и тогава не е сигурно, че ще си вземе напълно поука.
Не е толкова страшно, но всеки ден говори за проблеми(нщ, че не е "наркотик"), бил съм там и знам... Поговори с нея какво точно я кара векидневно... Отговори "кефи ме", "всеки ми предлага" и разни такива не се приемат... Обикновенно нш се опитва да бяга от реалността, тегави филми...

Мани ти си добре... Мойта :X
Беше 24 в РПУ и 74 в ГМ-то, защото се сбила с Ушев, а сега е в пирогов, защото онея копелета не са и били промили раните... Нядявам се да използвам, колкото и да е тегава случката да й налея малко акъл, да си седне на гъза, малко, защото я ' бичам :oops:
Кажи й на твойта, че не е нужно да се стига до разни лайна, но полека, иначе ще го приеме за вмешателство(демек много тежко)...

yakuza_
10-14-2011, 08:10
кради и парите за да няма как да си купи и ти се напивай с нейните пари

domain
10-14-2011, 08:11
^ хах, вариант е...
но може и да почне да си заработва по... шано начини :lol:

DespicableMe
10-14-2011, 08:14
5ка или 10ка пафка ?

yakuza_
10-14-2011, 08:14
Ако техните са строги, я репортваш с писмо от класната и, че са я хванали да пуши трева :D

domain
10-14-2011, 08:18
^^ :lol: :razz:
^ брутал =;

Chacho
10-14-2011, 10:19
5ка или 10ка пафка ?

Че и 5ки разфасовки ли имало?

Не я карай да спира, накарай я да пуши по-рядко. Но обикновено човек трябва да нагази в лайната, за да си извади поука.

dirtyyy
10-14-2011, 10:34
Ох, фък :Д
Аз съм имала такъв проблем, обаче с моя :Д
Ама не е било толкова сериозно, пича си пафеше но нормално.

Единствения начин е да я питаш наистина защо го прави толкова често,има ли някъв проблем..щото за да го прави или гъзарее или нещо не е както трябва.

Деа знам, супер гадно е.

Chacho
10-14-2011, 10:37
Или й е кеф и не вижда защо да се лишава?

dirtyyy
10-14-2011, 10:38
Има го и тоя момент, но него го прибавям към гъзареенето :Д
Щото ако имаш акъл знаеш кво причинява супеп редовната употреба на тва нещо, а както чета щом някви лудници са ставали :/

супер съм за пушенето на трева, но пък не редовното..

Chacho
10-14-2011, 10:50
Ми аз не знам честно казано какво става от редовното пушене на трева. Бях редовен пушач за период от 7-8 месеца (пушех по 6 дена в седмицата, средно по 2 пъти на ден). След това се откачих без проблеми и сега си пуша достатъчно рядко. (веднъж месечно примерно)

nyancat
10-14-2011, 10:53
Tревата не е виновна,всичко зависи от човека и това колко воля има.Също така,дали пуши веднъж или десет пъти в седмицата,няма голямо значение(като изключим финансовата страна).Хората,които допускат тревата да им пречи в живота,то по-добре да я спрат,но недейте коментирайте наизуст,че ''weed is bad,mkay".Почти всичко в нашето ежедневие ни вреди(храни,напитки етц) и зависи изцяло от нас,дали ако ни вредят да ги спрем или не.Тревата има прекалено много полезни приложения(освен това да си я пушиш за кефа),но за съжаление,живеем в общество с промит мозък,благодарение на медиите.

Аз лично я ползвам главно заради мигрената си.Преди,когато не пуших взимах какви ли не конски дози болкоуспокояващи.Правих си миксове от прахчета,разтворими хапчета и таблетки-не помага,стигал съм до 3 Аулина-не помага.Месеци наред,всеки божи ден имах огромни главоболия и гадения,които ми съсипваха,не само психически,а и физически.

Много се радвам,че намерих тревата,защото сигурно до сега да бях в лудница или без черен дроб от химикали в тялото.Погледнете в по-развитите държави,където полицията и мафията не управляват и ще видите,че там ганджата се предписва на хората,като лекарство и можеш да си я купуваш свободно от специални места.

dirtyyy
10-14-2011, 11:18
^съгласна съм много .
иначе наистина си е хипер до воля..

а имах в предвид,че съм виждала хора пушещи от 8 клас всеки ден по няколко пъти и сега са 12 и ..не че са нещо, ама не могат да разсъждават правилно..и някакви такива работи.

Chacho
10-14-2011, 11:41
До човека си е. И в мойта компания са такива, но нямат отклонения.

NightGuardian
10-14-2011, 12:57
Tревата не е виновна,всичко зависи от човека и това колко воля има.Също така,дали пуши веднъж или десет пъти в седмицата,няма голямо значение(като изключим финансовата страна).Хората,които допускат тревата да им пречи в живота,то по-добре да я спрат,но недейте коментирайте наизуст,че ''weed is bad,mkay".Почти всичко в нашето ежедневие ни вреди(храни,напитки етц) и зависи изцяло от нас,дали ако ни вредят да ги спрем или не.Тревата има прекалено много полезни приложения(освен това да си я пушиш за кефа),но за съжаление,живеем в общество с промит мозък,благодарение на медиите.

Аз лично я ползвам главно заради мигрената си.Преди,когато не пуших взимах какви ли не конски дози болкоуспокояващи.Правих си миксове от прахчета,разтворими хапчета и таблетки-не помага,стигал съм до 3 Аулина-не помага.Месеци наред,всеки божи ден имах огромни главоболия и гадения,които ми съсипваха,не само психически,а и физически.

Много се радвам,че намерих тревата,защото сигурно до сега да бях в лудница или без черен дроб от химикали в тялото.Погледнете в по-развитите държави,където полицията и мафията не управляват и ще видите,че там ганджата се предписва на хората,като лекарство и можеш да си я купуваш свободно от специални места.

Най-дългия ти пост до сега. :lol: