PDA

View Full Version : Love and lyrics :D



GOODNESS
10-14-2011, 10:30
Здравейте! Харесвам едно момиче от моя клас, но никой няма и да е предполагал, че бих я харесал. Тя е момичeто, което прави един вид "комедия" в класа. Понеже аз не съм от тези момчeта, които са много отворени и обичaт да ходят всяка Събота на дискотека - не знам тя е противоположна на това.
Както и да е. Oт 5 месеца слушам Еминем и неговата музика в момента ме променя много. Понеже аз съм много добър с Английски език, започнах да пишa текстове със рима които дори не предполагах, чe ще се харесат на много хора. Имам предвид, чe откакто го слушaм съм готов да живея повече отколкото преди, като избавям страхът и започвам да ценя себе си и моето мнение. Пишейки текстове по даден предмет примерно "Защо 2 години съм позволявал да ме тъпкат съученици?" ме успокоява. Дори и нещо повече опитвам се да пея негови песни :) И не не ставам по лош a напротив. Какво мислите за това?
А колкото до момичето тя ме има за приятел, и в момента се опитвам да я спечеля. Можете ли да ми дадете съвети?

Lyrics by me :
It's not about pride
it's about love and friends
without these two I'm like without contact lens
the life is changing like a storm
but don't forget that the weather is always in form after storm
i wish the world would be better place
with people without poker face
I wish, wish



People always staring on me to say im not worthy enough
i understand them but for me its tough right now
i was so cold and bold but not like before
i dont need anymore a whore
i need to show some love
yeah

Love is not a game
it used to be a pain , the heart isnt made to be broken
it can be only taken but what goes around comes around
the pain is part of a game? when the love comes around
never try to fling it to the ground
in good or bad never end that tale

BlindedAngel
10-14-2011, 10:33
Да. Спри хапчетата ( или пак почни да ги вземаш ) 8)

antifashionshit
10-14-2011, 10:38
не искам да съм гаден, ама ми идват малко банални :Д
иначе няма лошо да изливаш каквото ти е на душата

според мен момиче не се печели, вие трябва да сте като отбор по-скоро. май вече я виждаш като награда за твоите усилия? :Д

забавлявай се с нея с адекватните намеци и тн, не я 'печели'.

tomboy
10-14-2011, 10:38
Мисля , че темата не е за тук !...По-добре ще се впише в "Лично творчество!...:)

Chacho
10-14-2011, 10:45
Аз само искам да вметна, че английският ти има нужда от изглаждане и си нямаш грам идея от ритъм. Текстовете не са само рими. Посланието няма да го коментирам, за възрастта ти е окей. С времето ще почнеш по-зряло да пишеш.

Приеми го като градивна критика.

gabsit000
10-14-2011, 10:50
момчето пита и за момичето така,че темата става и за тук..

аз ти предлагам да започнеш да я заговаряш .. да намерите общи теми така лека полека ще се сближите..какво значение има ходиш ли на дискотека събота вечер или не ..прекалено много си обръщал внимание на мнението на останалите..зарежи ти тая работа и се пускай смело без да ти пука какво ще говорят..аз така едно време един тъпак без никакво извинение супер много ми скапа и самочувствие и самоувереност,че се е случвало да не смея да излизам никъде с никого..търсех вината и причината в мен докато тя не е била там където аз си въобразявах,че е .. стиховете са ти яки пиши си и се радвай на живота :)