PDA

View Full Version : Въпроси относно първия път.



peyton31
10-14-2011, 12:00
Такамсс, здравейте. Знам, че на всички им е писнало от тези глупави теми, в които малки момиченца задават глупави въпроси. Надявам се, че тази няма да е такава.
Та, да започвам по същество. На 17 години съм и има едно момче и очевидно между двама ни има химия. Забелязва се, че имаме желание да го направим, говорихме по въпроса. Знам, че трябва да съм внимателна. Ясно е, че ще използваме презерватив, в това няма съмнение. Мен лично ме притесняват няколко други въпроса.
Как по-точно да преодолея срама си ..? мен ме е срам дори от мисълта да бъда гола пред него, пък камо ли нещо друго ... но в същото време имам голямо желание вече .. Другото което искам да ви попитам е има ли някакъв начин да намаля малко болката и евентуалната кръв ? Дали би имало някакъв начин момчето да не разбере, че съм девствена по време на действието . Чудя се дали да не пийнем по едно примерно малко да се отпусна, но не знам ... какво ще кажете виее ..
мерси предварително .. :)

gabsit000
10-14-2011, 12:09
Как по-точно да преодолея срама си ..? мен ме е срам дори от мисълта да бъда гола пред него, пък камо ли нещо друго ... но в същото време имам голямо желание вече .. ..това просто трябва да ги изключиш .. аз също много съм се чудела как ще застана фин гола пред момчето с което ще правя секс,но вярвай ми когато сте под емоциите на това което правите,надали ще има време да се огледате и да из коментирате несъвършенствата които той няма и да забележи....

Другото което искам да ви попитам е има ли някакъв начин да намаля малко болката и евентуалната кръв ? за болката ако си прекалено възбудена и той успее да те предразположи тя няма да се усеща като нещо смърртоностно,все пак вие ще правите секс няма да се убивате,а за кръвта това е индивидуално при всяко момиче,няма готови рецепти за намаляване на кръвта или нещо от сорта,при моя първи полов акт нямах никакво кръвотечение..то се появи на следващия ден ...и беше супер малко .. а и след 3-4 дни ми дойде и цикъла и всичко какво е трябвало да се изтича си се е изтекло с него..


Дали би имало някакъв начин момчето да не разбере, че съм девствена по време на действието . е няма как.. а и за какво ти е ..просто бъди спокойна и отдадена на това което правиш и не се притеснявай и не го мисли ...



Чудя се дали да не пийнем по едно примерно малко да се отпусна, но не знам ... какво ще кажете виее ..
по принцип не е належащо..бих ти препоръчала да си е напълно на трезва глава да си изживееш целия момент ..когато ми беше първият път беше на моя рожден ден и честно казано ..е не бях пияна но определено бях употребила алкохол .. но пак казвам ако можех да върна времето нямаше да пия ниищо...




айде успех и най-важното не се притеснявай и изживей един страхотен първи път ..
:) :)

anonymous708973
10-14-2011, 12:53
Рано или късно ще преодолееш притесненията :) И аз се притеснявах, а и понякога продължавам да го правя, питайки се дали харесва това, което вижда... но ще свикнеш :)

Болката... стискай палци да си късметлийка и да не те боли много.

Защо не искаш да разбира, че не си правила секс досега?

Ии да, ако си много притеснена, пий нещо - по-силен коктейл или едно малко (МАЛКО!!), не се напивай като ... говедо, защото повечето момчета (свестните) не обичат гледката на пияна като мотика жена. Идеята е, че алкохолът сваля задръжките - адски изтъркано и адски вярно.

peyton31
10-14-2011, 13:00
Мерси момичета :-) Относно болката даже не се тревожа толкова, все пак наистина няма да се убиваме, нито пък да се колим ;дд а иначе разбира се, не става въпрос за зверско напиване, а просто за отпускане поне мъничко .. доколкото е възможно .. мерси още един път :-) ако някой друг има съвети ще се радвам да ги чуя ..!

pakmebannaha
10-14-2011, 13:13
дръпнете по 3-4 Уискита и ще тръгне работата :smt026

NomNomNom
10-14-2011, 13:35
Как по-точно да преодолея срама си ..?
Каша от сварена сперма с лимон.


Другото което искам да ви попитам е има ли някакъв начин да намаля малко болката и евентуалната кръв ?
Примеси с мъжка кучешка урина крем Здраве и си го намажи на отвора на влагалището.


Дали би имало някакъв начин момчето да не разбере, че съм девствена по време на действието .
Не, не го лъжи и не се прави на оборотна путка, тъпо е.

badsector
10-14-2011, 13:38
Направи го с някой, с когото сте влюбени. Минете през етапа с натискането и обарването, опознайте телата си и то ще дойде от само себе си.

DarkAngelOfHope
10-14-2011, 14:02
като толкова те е срам може да го направите на приглушена светлина или направо на тъмно, зависи колко е опитно момчето :) няма смисъл да криеш че си девствена, това може да доведе до по голяма болка защото той няма да е толкова внимателен (ако е неопитен може и като знае че си девствена пак да не е кой знае колко внимателен, но ще има разлика в подхода му - поне би трябвало да има). :)

mrazqkindergarten
10-14-2011, 14:58
Аха, ясно.. Нито ходите, нито нищо, но ще правите секс и то на теб ще ти е за първи път.Мъка, мъка... Като толкова те е срам, (а то е нормално, ако се познавате отскоро :lol:) го направете след време, ако ти е толко зор да не си девствена вече.Пък и ако се опознаете, може да не те е срам толкова или го направете на тъмно.

MaLkaTa_LaDy
10-14-2011, 15:25
Как по-точно да преодолея срама си ..?
Както ти си знаеш. Аз първия път съм била сигурно през цялото време със затворени очи. На тъмно тогава ми харесваше повече, защото имаше известна доза срам. И мисли за нещата, в него, които те възбуждат.
Другото което искам да ви попитам е има ли някакъв начин да намаля малко болката и евентуалната кръв ?
Като се възбудиш достатъчно или ако не си достатъчно влажна - използвайте лубрикант. В някои презервативи Спортекс има малко пакетче лубрикант. Това е относно болката. За кръвта не зависи от теб.
Дали би имало някакъв начин момчето да не разбере, че съм девствена по време на действието?
Не. Трябва да е огромен девствен олигофрен, че да не разбере.
Чудя се дали да не пийнем по едно примерно малко да се отпусна.
Що пък да не... ти си решаваш.

10-14-2011, 20:14
дръпнете по 3-4 Уискита и ще тръгне работата :smt026
Че и повече. И срама ще преодолееш, и на него едва ли ще му пука дали си девствена и няма да забележи. :-D

NoMore
10-15-2011, 14:51
Всички се притесняваме малко или много от това да застанем голи пред някого. Ама уверявам те че той знае как изглеждаш и щом иска да прави нещо с теб значи харесва тялото ти. Първите пъти срам ще има... каквото и да ти кажем... просто се замисли над това, което ти казах (освен това срама ще ти пречи да изпиташ удоволствие гледай да е в малки количества). Относно болката... гледай да си максимално възбудена и отпусната. Ако трябва вземи лубрикант за всеки случай! Помоли момчето да бъде внимателно ( и задължително му кажи, че си девствена!). За кръвта ... при всеки е различно и ти не можеш да го контролираш. При мен лично кръв нямаше по време на акта... имаше чак като отидох до тоалетната по-късно, така че не се притеснявай не е толкова страшно както си мислиш. Важното е момчето да бъде внимателно, а ти спокойна :)

10-15-2011, 18:16
Всички се притесняваме малко или много от това да застанем голи пред някого. Ама уверявам те че той знае как изглеждаш и щом иска да прави нещо с теб значи харесва тялото ти. Първите пъти срам ще има... каквото и да ти кажем... просто се замисли над това, което ти казах (освен това срама ще ти пречи да изпиташ удоволствие гледай да е в малки количества). Относно болката... гледай да си максимално възбудена и отпусната. Ако трябва вземи лубрикант за всеки случай! Помоли момчето да бъде внимателно ( и задължително му кажи, че си девствена!). За кръвта ... при всеки е различно и ти не можеш да го контролираш. При мен лично кръв нямаше по време на акта... имаше чак като отидох до тоалетната по-късно, така че не се притеснявай не е толкова страшно както си мислиш. Важното е момчето да бъде внимателно, а ти спокойна :)
Ко речи?
Според мене ако се притесняваш, значи малко или много не си готов. Или просто не познаваш достатъчно човека до себе си, което пак означава, че все още е рано за секс. Като оная дето не искаше да си сваля сутиена.

NoMore
10-16-2011, 11:10
Е не съм съвсем съгласна... за първи път се събличаш пред някого и му даваш да те пипа на места, където никой досега не е (предполага се да не е) малко или много има притеснение.

10-16-2011, 11:12
Майкоооо притеснение, боляло, нз си кво си. Бея по -добре си дръжте краката затворени егати! вие сте деца бе. Къв секс кви пет лева?! После били в паника че ще забременеят... МИ КАК НЕ ?! :lol:

ledenakrasota
10-16-2011, 11:19
1.Просто се събличаш! Няма какво да му мислиш. Представи си, че си на плажа. Нещо съвсем естествено е.

2.Кажи му за какво иде реч! Ще бъде поласкан да ти бъде първият. Така ще се съобрази как да те предразположи и да те отпусне.
Ако те отвори с пръсти болката ще бъде тъпа. Когато проникне няма да е толкова болезнено отколкото иначе. Има го и варианта да не те заболи изобщо. Зависи какъв ти е химена. :)

3. Алкохолът отпуска. По-добре ти да пиеш отколкото той, за да бъде максимално отдаден на дейността си. :D


Кажи му, за да няма после фалове. Може да не му хареса изненадата ти. :D

Няма как да не ти усети химена. Ако все пак се случи, ще разбере по неопитното ти държание и стягане. Няма нищо страшно. Просто му се довери. :)

10-16-2011, 11:21
Няма как да не ти усети химена.
ще повърна! :lol:

Darinella
10-16-2011, 13:39
За притеснението няма да говоря, тъй като другите преди мен казаха достатъчно. На въпроса ти относно дали той ще разбере, че си девствена... Като види, че си тясна и че те боли, 100% ще се сети. Но така пък ще бъде по-внимателен. :) А за алкохол по-добре не мисли. Може да ви направи неприятна изненада.

2miss4sixty8
10-16-2011, 15:49
е то и аз съм тясна и ме боли ама не съм девствена. това няма значение просто трябва наистина да го искаш и да си естествена.. въобще не се притеснявай. няма друго толкова естествено и уникално нещо особено ако си с правилния човек.. а и всеки мъж е леко сляп когато става въпрос за секс. виж вече ако спите заедно може да обръща внимание на детайлите

Vladel
10-17-2011, 15:59
За болката-лубрикант.За срама-от какво те е срам?

YoUcANNOtiMaGiNe
10-18-2011, 14:14
Изкара го, че все едно да си девствена е някъв недостатък едва ли не, щом не искаш да знае. Това и другите въпроси за срама и дали да не си пийнете показват, че явно не си готова. А да го направиш заради едното желание или защото си мислиш, че вече си достатъчно голяма, е тъпотия.

kremen4eto
10-18-2011, 15:18
Казвала съм го на приятелки, ще го кажа и на теб: Щом момчето си ляга с теб, не го интересува дали имаш целулит, дали са ти малки гърдите, дали са ти големи бедрата и т.н. ... той те желае, желае тялото ти, следователно го харесва. Повечето хора знаем, че не сме съвършени, така че напълно го приемаме и у другия.

Притеснението може и да намалее с няколко чашки, но не до безсъзнание! Хубаво е да знаеш какво правиш. Ако може да мине без алкохол, по-добре.

За болката е от значение отпускането и възбудата. Това е долу-горе в негови ръце. Кръвта не може да се контролира, но не си мисли, че е супер много, дори е далеч от менструацията. При мен имаше малко при самия акт и малко на бельото ми като се прибрах - нищо обезпокояващо.

Успех и не му мисли толкова. Това е просто секс. Ще ти е първи, но няма да ти е последен път. :)

Hesinka
10-19-2011, 11:54
Мила .. сигурна ли си,че той е точния.Защо не изчакате още малко да се поопознаете,все пак първия път ще си го помниш до живот.Не е ли по-добре ако го направиш с правилния за момента човек.Най-добре ще е,преди самият секс да се опознаете,дори и интимно.Щом те е срам от него,значи не се познавате достатъчно.Неудобно е да,но се преудолява а и ако толкова държиш,да не ти се вижда тялото,можете да го направте на тъмно,хем е и по-романтично .. Колкото до болката и кървенето .. отново усещам колебание в думите ти.Трябва да бъдеш уверена и сигурна в това което правиш.Ако мислиш,че няма да издържиш болката ,или че той не е човека,просто изчакай .. но честно казано не е болка за умиране.Ако той те иска,ще те възприеме и девствена и кървяща и тнт :) И да,можете да се поотпуснете с някое питие,върши добра работа за отпускане,но на момчето може да му се отрази негативно за ерекцията .

N3v3Rm0r3
10-19-2011, 13:45
Аз съм момче и незнам кво' изпитваш,но според мен е добре да си опознаете много добре телата преди да правите квото' и да е.Както се казва поиграй си с неговия и той с.. та да не се чуствате неловко.(Лично мнение)

doggy9302
10-23-2011, 09:14
Абе срама можеш да го преодолееш като си внушиш че просто трябва да го направиш без да го мислиш просто се изключваш.НО 1.Което е не съм момиче но знам че болката ще е по-малка ако момчето е по-внимателно и се старае повече но това е първи път така че колкото по-бързо приключи няма да се налага да го повтаряш щото може да стане така пък да не успее от старание да не скъса химена и като го правите 2-ри път пак да те боли. И 2.Което е тва е грозно да се опиташ да не разбере че си девствена няма нужда от такива филми.