PDA

View Full Version : Фигурно Пързаляне



MeruShish
10-14-2011, 12:42
Здравейте, напоследък доста съм се запалила по фигурното пързаляне и понеже тази година дойдох да уча в София, се чудех дали да не се запиша, но не искам да ходя по изяви и т.н., а само за удоволствие. Разрових се из интернет и засега си харесах клуб Айс блейд на пързалката в Студентски град, но не знам подробности и цени, така че ако някой има представа или е ходил и знае как е нека сподели впечатления. Ще помоля и ако някой знае как вървят цените да казва, а също ако имате и други предложения - давайте. :)

П.П и да попитам, понеже аз съм доста закръгленичка дали това ще ми попречи да тренирам?

ledenakrasota
10-14-2011, 21:05
За Славия ме навиваха, но още нищо не мога да ти кажа за цени и такива работи. На езерото Ариана, като източат водата и има пързалка. Сутрин рано е безплатно събота и неделя( може и през седмицата), а после се плащаше. Не е скъпо. Но има много майки с малки деца и кънките бързо се изчерпват. :D Ако имаш опит е хубаво да имаш свои. :) На НДК мисля, че и тази година ще отворят пързалка. :)

MeruShish
10-15-2011, 11:10
Аз забравих да кажа, че съм се качвала 2-3 пъти на кънки (което определено не означава че мога нещо) и страшно ми хареса :smt026 , затова си взех кънки, но са втора употреба и не са особено хубави.

Между другото някой знае ли кога ще отваря Ариана?

ledenakrasota
10-15-2011, 11:21
Аз забравих да кажа, че съм се качвала 2-3 пъти на кънки (което определено не означава че мога нещо) и страшно ми хареса :smt026 , затова си взех кънки, но са втора употреба и не са особено хубави.

Между другото някой знае ли кога ще отваря Ариана?


Много е рано. Чак ноември. :)

MeruShish
10-15-2011, 12:02
Ех, надежди, надежди... :cry:

ledenakrasota
10-20-2011, 17:01
Ех, надежди, надежди... :cry:


ееееее.... 8-)

Славия е на среща. И аз много искам, но все още се старая да не ме е страх. :D

MeruShish
10-27-2011, 10:57
И аз съм така, но все се успокоявам с мисълта, че точно за това са измислени каските, налъкътници и наколенници, пък и мантинелата не може да е там само за украса...нали :D

ledenakrasota
10-27-2011, 11:24
Брой дните като мен и се надявай за хубаво време, защото днес е много слънчево за пързалки. :-o :lol:

asp1r1n94
10-27-2011, 11:33
Пфуу,трябва да отида и аз да покарам... на 10 мин ми е Славия ,а там все още не съм ходил...,мисля първо да си купя кънки,защото на повечето места(Ариана) дават боклуци...