PDA

View Full Version : Как да се разделим без да го нараня твърде много?!



SheDevil
10-14-2011, 16:41
От как се помня все вися в този сайт, въпреки че вече не съм за него.Но навика си остава.
Въпросът бе зададен вече в заглавието на темата. И тъй ще кажете нали леснооо е...Но година и половина връзка,плюс всеки път когато една част от мен казва, че трябва да е ДИ ЕНД ОФ ДИС ЛОВ СТОРИ, другата - го съжалява или измъква от различни простотии, които той прави в живота си. Достатъчно си е прецакал живота,страх ме е, че ако/ когато дойде моментът, когато кажа "чао", ще направи поредната простотия. На 27 почти съм, а той на 29 почти.Но си е истинско хлапе.Мислех, че аз съм по-голямо лапе, но.... неизвестно как исках всичко да е сериозно между нас,а той се държи понякога по детски.Загубих детето ни... по причини, които няма да споделям, но и той не ме подкрепи тогава... Знам, че нищо що се е счупило веднъж няма да се възроди, но имам някакъв майчински инстинкт да го предпазвам от грешки.Свикнала съм с него, обичам го, но.... не толкова силно, както в началото.
И толкова дълго (за мен е дълго) не съм поглеждала друго момче, обаче от няколко месеца работя в един университет (замествам) и харесах едно момче там (т.е. той учи там) и е някак си...да странно за мен,погледнах към друг, това ще е само "край!" с приятеля ми.Но как да му кажа по тактично без да го нараня?Казах ви, че като се скараме или нещо стане между нас и той се депресирва и прави простотии... 8)

kyon
10-14-2011, 16:45
Бъди директна, ако искаш да е КРАЙ.
Започнеш ли да го мотаеш все ще си има някаква надежда.
Да беше помислила за това дали ще ти е лесно или не като се захласваше по друг.

ПС.. и ти не си много голяма щом търсиш съвети от тийнове.

SisiStrange
10-14-2011, 16:50
Седнете спокойно някъде и му обясни всичко без да стигате до скандали, викове и така нататък. Гледай да не го лъжеш и да не ставаш потайна. След късане всеки иска да знае защо се е получило така. Да оставиш човек да се пита е гадно. Като че ли това е най-важното. Иначе раздяла е - няма как да му я направиш лека.

SheDevil
10-14-2011, 16:52
Просто всичките ми приятели и роднини не го харесват, като цяло и няма как да поискам съвет от тях ,те с радост ще кажат - зарязвай го и да се маха. Обаче е грубо.


Еми по душа съм на 15-16 г. а по паспорт - 27 почти.ениуей.


Директното очи в очи ме плаши, защото поглеждам в очите му, разплаквам се, прегръщам го, събирам си нещата и след няколко дни той ми пише че му липсвам или аз на него и пак се почва....

ledenakrasota
10-14-2011, 16:55
Мисля, че си достатъчно голям човек. Страхът е голяма работа! :(
Като помислиш на спокойна глава ще намериш начина. :)

Sh@d0w
10-14-2011, 17:08
На 29 е,все си мисля че на тази възраст трябва поне малко да си съзрял.Един разговор (сериозен) между вас двамата би бил достатъчен,обясни му всичко.

И вес пак ще си останете приятели,ще можеш да му даваш съвети и прочие,няма нужда да се притесняваш какво ли ще прави след като скъсате.

На 27 си,сега е момента да решиш какво да правиш с жимота си,да си намериш истински мъж,с който да си щастлива,а не да си детегледачка на 29 годишно бебе.

badsector
10-14-2011, 17:38
Еми по душа съм на 15-16 г. а по паспорт - 27 почти.ениуей...
Ехаа почти си наборче и по двата критерия :D

...Директното очи в очи ме плаши, защото поглеждам в очите му, разплаквам се, прегръщам го, събирам си нещата и след няколко дни той ми пише че му липсвам или аз на него и пак се почва....
Виж ся, бившата ми най-добра приятелка беше по същия начин. С тази разлика, че тя се измъчваше цели 5 години, преди да предприеме за пореден път решението да се раздели с гаджето си. Дори на мен ми беше писнало вече и след поредната раздяла й казах, че ако пак направи глупостта да се върне при него, ще я наритам :D образно казано. Идеята е, че не спирах да й повтарям да не прави глупости, подкрепях я, дори и заемах голяма част от свободното време само и само да не мисли толкова за него (въпреки, че често ми ревеше на рамото) и да не й дам възможността да се вижда с него, или да му звъни по телефона. В крайна сметка постигнах успех тази раздяла се оказа последната им. Естествено после тя имаше кратък период на лутане с нек'ъв тип, но в крайна сметка си хвана едно свястно момче и след точно една година се ожениха. Сега са супер щастливи заедно :) Таа действай и ти така - окончателна раздяла, после ще имаш някакъв период на бързи връзки, основно за секс и след това се надяваш да попаднеш на точния човек. С най-добрия ми приятел впрочем, се случи същото нещо. Цели 9 години ходи с една пача, която му беше първата и миналата година най-накрая я заряза. После се хвана с нек'ва овца, но тя милата беше толкова пропаднала, че въпреки усилията от негова страна, нямаше как да се получи нещо повече от сексуална връзка. Сега го уредих с една позната, която е много свястна, въпреки, че е още малка и изглеждат много влюбени и са ми много сладки :) Затова не се отчайвай. От теб зависи дали животът ти ще се обърне към хубавото в най-скоро време, или ще продължиш да губиш година след година. Най-трудното е да приемеш решението в главата си. Трябва да свикнеш с мисълта, че повече няма да си с него, че няма да спите заедно, че няма да се прегръщате, да се чукате и т.н. Просто ТИ трябва да приемеш края на връзката ви и да направиш първата стъпка към по-добър и по-щастлив живот. Споко, само в началото е трудно, за т'ва не го мисли толкова, ами действай :)

anonymous708973
10-14-2011, 20:42
Няма такъв вариант.

gabsit000
10-15-2011, 10:43
Просто всичките ми приятели и роднини не го харесват, като цяло и няма как да поискам съвет от тях ,те с радост ще кажат - зарязвай го и да се маха. Обаче е грубо.


Еми по душа съм на 15-16 г. а по паспорт - 27 почти.ениуей.


Директното очи в очи ме плаши, защото поглеждам в очите му, разплаквам се, прегръщам го, събирам си нещата и след няколко дни той ми пише че му липсвам или аз на него и пак се почва....


ще бъдеш силна ..най-тъпо е да му се обадиш или да го зарежеш с смс ..тогава очаквай да направи супер яката простотия ..а поне като си говорите очи в очи и му виждаш реакциите по-вероятно е да мине леко..

Mi6inka
10-15-2011, 11:25
Не може цял живот да си му бавачка... Той трябва да е Мъжа, този който да се грижи за теб ( знаеш какво имам в предвид ). Замисли се, че щом веднъж вече си помислила за раздяла, погледнала си към друг значи наистина имаш нужда от тази раздяла и колкото повече го отлагаш, толкова по-трудно ще ти стане. Обясни му всичко като на голям човек ( какъвто е той и какъвто си ти ) . Гадно ще му е, на теб също...но трябва да се справи. Както и ти..

magita
10-15-2011, 12:02
Големи хора сте... сядате, говорите и всичко приключва...

Или го караш по някъв начин той да скъса с теб, ама е тъпо

SheDevil
10-15-2011, 12:06
Моля темата да бъде затворена! БЛАГОДАРЯ! :shock:

gummybear
10-15-2011, 14:44
Бъди директна, ако искаш да е КРАЙ.
Започнеш ли да го мотаеш все ще си има някаква надежда.
Да беше помислила за това дали ще ти е лесно или не като се захласваше по друг.

ПС.. и ти не си много голяма щом търсиш съвети от тийнове.

мхм :(

eminemfenka
10-15-2011, 18:00
Няма такъв вариант.

Seattle
10-16-2011, 06:57
От всичко казано от теб до тук е явно че и 2-мата имате нужда да порастнете. На никого не му се пораства (с изключение на малките щот не знаят кво ги чака) и всеки иска обратно към сладките годинки когато всичко бе игра. Вие сте големи, вземете се в ръце и поне за важните работи в живота се дръж на ниво (имам в предвид най-вече теб, защото него неможе да го промениш но себе си можеш).

Няма лека раздяла! Както и да му го кажеш, щом е избухлив пак ще има викане и беснеене. Да беснее, да вилнее, да прави каквото ще. Има си глава на раменете. До тук с общите приказки.
За да си по спокойна гледай да има някои негов приятел на близо, да го държи под око.




Моля темата да бъде затворена! БЛАГОДАРЯ! :shock:

Извинявам се че пренебрегнах желанието ти да спрем да пишем по темата, но мисля че е важно.

JimBeamFan
10-16-2011, 14:21
Казваш късаме и това е ! :D