PDA

View Full Version : Какво е?



lilana911
10-14-2011, 16:52
Здравейте.
Имам следния проблем, на който ви моля да не отговаряте с "ние да не сме лекари да ти кажем"
Кожата ми по половите органи е доста червена, сърби, пари и ме болеше влагалището при поставянето на тампон.
Четох доста в интернет, но не можах да свържа симптомите си с нищо...
Вариантът херпес изключвам, защото няма мехури
Така или иначе ще ида на лекар, но няма да е много скоро,
така че се нуждая от помощ само за да знам какво да очаквам.

granger
10-14-2011, 17:05
Както сама каза,да,не сме лекари,ама щоме зачервено и сърби иди на гинеколог,че да не стане по-лошо.Може да е някоя инфекция или орбив.

ledenakrasota
10-14-2011, 17:09
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Да нямаш гъбички или някакво възпаление/ инфекция? Луда ли си ? На момента трябва да отидеш на лекар!

lilana911
10-14-2011, 17:13
Ами не мога да ида на лекар, защото съм в цикъл, а то започна едновременно с него. Освен това трябва да ида да си взема направление

ThisIsMe
10-14-2011, 20:02
При полов контакт без презерватив,има възможност да си се сдобила с инфекция/заболяване от заразен партньор.А иначе,употребата на сапун при отмиване на външните полови органи,ползването на ароматизирани превръзки,носенето на бельо от изкуствена материя,както и използването на козметични продукти непредназначени за интимната област,могат да доведат до възпаление на външните полови органи.Отиди на гинеколог!

sp33der
10-14-2011, 20:24
ние да не сме лекари да ти кажем

10-14-2011, 20:25
Хвърлям боба вмомента, вълшебното кълбо днес не ев настроение да отговаря. Но звездите предвещават, че МОЖЕ ДА Е ВСИЧКО!
Дам, иди на лекар...
Едва ли ще му пука дали си в цикъ или не. Най-много хвърли един душ и заминавай! Аз съм ходила на лекар като съм била в цикъл, нищо по-особено не е.

MaLkaTa_LaDy
10-15-2011, 06:54
Много неща може да е. Като за начало спри да се обезкосмяваш докато не отидеш на гинеколог. Носи памучни превръзки, използвай интимен гел, а не душ-гел. Не използвай тампони също. Ако искаш си прави промивки с лайка/смрадлика, сигурно ще те поуспокоят. Чувала съм и за кисело мляко, ама тука вече не знам. Поразтърси се из интернет по въпроса.

ThisIsMe
10-15-2011, 08:04
Много неща може да е. Като за начало спри да се обезкосмяваш докато не отидеш на гинеколог. Носи памучни превръзки, използвай интимен гел, а не душ-гел. Не използвай тампони също. Ако искаш си прави промивки с лайка/смрадлика, сигурно ще те поуспокоят. Чувала съм и за кисело мляко, ама тука вече не знам. Поразтърси се из интернет по въпроса.

Не си прави никакви влагалищни промивки,освен ако гинеколог не ти каже да ги правиш!В противен случай можеш да нарушиш флората и да влошиш положението.

meLanu
10-15-2011, 10:47
Може да е някоя инфекция щом ти самата не можеш да свържеш симптомите си с нищо ще е най-добре да отидеш на лекар ! :)

gabsit000
10-15-2011, 10:52
може и да е някаква реакция от тампона замисляла ли си се ... :-o

MedSestrata
10-15-2011, 10:55
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Да нямаш гъбички или някакво възпаление/ инфекция? Луда ли си ? На момента трябва да отидеш на лекар!

+ 1

darkPaladin
10-15-2011, 21:52
не чете в нета за болести и тн

в мрежата се пише от некомпетентни лица които си нямат понятие от медицина и най-много да се объркате още повече


ще ви дам простичък пример в клиниката идват хора и казват

четох в нета че като се чипира кучето ми ще знам къде се намира

за това искам да ми го чипирате ама нанъй чипа служи само като егн и нищо друго сканира се с един уред и се вижда 15 цифрения код

RockaVenomy
11-12-2011, 21:09
Направи си отвара от тетра.Продава се в аптеките.На мен винаги ми помата.Подмивай се три пъти дневно.И всичко ще се оправи до пет-шест дни.Ако това не ти помогне,отивай при леля доктор. :)

NambyPamby
11-12-2011, 21:20
Стига с тия бабини отвари и промивки, егати. Те са за временно спасяване - тая вечер да ползваш, колкото да ти поолекне и да можеш да спиш спокойно, а на другата сутрин си при гинеколога, а не да ги прилагате вместо преглед. В тоя форум вече трябва да банват не само за препоръчване на лекарства, ми и за всяко изречение, в което билките се предлагат като панацея за всичко.

MaLkaTa_LaDy
11-12-2011, 21:22
Темата е от преди месец. Момичето вече няколко пъти се е излекувало.

Sh@d0w
11-12-2011, 21:27
Темата е от преди месец. Момичето вече няколко пъти се е излекувало.