PDA

View Full Version : Въпросче към момичетата (може и момчета да се включват)



venom03
10-14-2011, 19:33
Всички знаем как като покрай някое момче/мъж мине някоя хубавица,веднага се обръщаме и плакнем очите :smt055 Чудно ми беше дали и жените се заглеждат така по нас?И така въпроса ми към нежния пол е:Какво намирате за най-привлекателно у един мъж/момче и какво ви подлудява и ви възбужда у нас?
Надявам се да стане една хубава тема и най-вече да помогна на момчетата да разберат върху какво да работят!

NomNomNom
10-14-2011, 19:41
Визуално не ме грабва като цяло нищо , нито пък ме възбужда.
Обичам да ме галкат , гушат и чешат.

Goddess
10-14-2011, 19:41
Мнооого, много рядко съм се заглеждала и обръщяла след някого. И то ако съчетанието е: доста висок, с хубаво тяло, хубав в лице и да има хубава усмивка. Абе...да си има мъжкарско излъчване, маниери.

eminem213
10-14-2011, 19:42
Всеки нормален човек зяпа. Иначе най-голямо внимание обръщам на очите, ръцете/раменете. :D

SisiStrange
10-14-2011, 19:45
Ръцете, плоския корем и има едно такова усещане... няма как да не сте го усещали поне веднъж: Поглеждате някого и от цялото му същество се излъчва някаква доброта. Да му свети всичко.

cvetitoyoy
10-14-2011, 19:46
ми по принцип като си гледам и ако някое момче което ми направи впечатление с излъчването на лицето , оглеждам и тялото му :)

ledenakrasota
10-14-2011, 19:48
Мнооого, много рядко съм се заглеждала и обръщяла след някого. И то ако съчетанието е: доста висок, с хубаво тяло, хубав в лице и да има хубава усмивка. Абе...да си има мъжкарско излъчване, маниери.


+1



Особено излъчването. Това ме грабва. :)

MaLkaTa_LaDy
10-14-2011, 19:57
Ъъъ заглеждам се по голи момчета с хубави тела. Не много едри, но не и много слаби.

Claymore
10-14-2011, 20:06
Раменете, косата и лицето като цяло [голямо внимание обръщам на челюстта - големината, формата, етц.]

dream1707
10-14-2011, 20:11
По принцип и аз не се заглеждам много много... просто защото рядко може нещо в някой да ме грабне ;.. Иначе обожавам слаби момчета с добре оформено тяло... и набола брада :D

Най-много се заглеждах по сегашния ми приятел, преди да тръгнем, защото той си е точно такъв тип, какъвто харесвам... и то се оказа, че и той тайничко е правил същото :D

cigarettekisses
10-14-2011, 20:23
Всички знаем как като покрай някое момче/мъж мине някоя хубавица,веднага се обръщаме и плакнем очите :smt055 Чудно ми беше дали и жените се заглеждат така по нас?
E много ясно :lol:

thegreenzombie
10-14-2011, 20:35
хах... :D постоянно се заглеждам, гледам... хващат ме да ги гледам, амм аз си продължавам :lol: ако някой каже, че не гледа...... евала 8-)

heartlesandfreaky
10-14-2011, 22:07
Заглеждам се по момчета с излъчване.. Не харесвам разни педалчета, дето приличат повече на момичета ;д Ама и някакви дето ходят като мутри.. И те не ми допадат :o

MedSestrata
10-14-2011, 22:12
Ръцете, плоския корем и има едно такова усещане... няма как да не сте го усещали поне веднъж: Поглеждате някого и от цялото му същество се излъчва някаква доброта. Да му свети всичко.

+1 за втората част!

bloodyF
10-15-2011, 10:27
не може като изляза да не се загледам поне по един...
ако съм сама коментирам на ум, ако съм с приятелки с тях
примерно вчера видях един пич с небесно сини очи..прекрасни просто..
та по очи, хубави ръце, високи мъже, добре облечени, с хубави дупета :oops: или просто по добре изглеждащи мъже се заглеждам :)

gabsit000
10-15-2011, 10:56
заглеждам се много по мъжки дупета.. :D имам някакъв фетиш ддз.. иначе какво ме възбужда силен мъжки парфюм..и да ме гушка,чешка,целува ..умирам :oops: :oops:

swetti
10-15-2011, 13:52
Е, много ясно, че и ние се оглеждаме :lol: А за това кое най-много на привлича .. ми за мене на първо място е хубавото тяло и най- вече плочките, а и ако ги подчертавате с тениски по тялото просто няма как да не се възбудим. :lol: :)

venom03
10-15-2011, 14:38
А кое е по-яко според вас - фешън с розова тениска, по-напомпан и оформен спортист, рапър с провиснали дънки, метал с черна тениска или най-обикновено момче? Ако ги видите например в рейса, кой е по-вероятно да ви се хареса? :D

beu
10-15-2011, 18:27
Обожавам като погледна и видя,че той вече ме гледа и ми се усмихва (обожавам сини очи между другото),най-харесвам в момчето да мога да разчитам на него за всичко каквото и да е,да ме зачита и да знам че дори да му звънна в 1 през ноща той ще е там за мен и обожавам да ме гушкат и целуват :) :-P

CeLuVcHo0o
10-15-2011, 18:58
Ако говорим САМО за външен вид, много харесвам чернокоси със светли очи. Само като ги видя и ми идва да го изнасиля в най-близката тоалетна. :D 8-) 8-) А относно тяло харесвам по-клъощави и високи (към 1,85) Честно казано аз си падам по сладури, така че тези нацепените не ми се нравят. (Е не казвам шкембето му да е по-напред от него с 2 метра, или кръстът му да е по малък от моя) На последък се згалеждам по момчета с очила, намирам ги за ОГРОМНИ сладури... :oops:

1234565
10-16-2011, 00:04
Гледам, гледам, ама то очи пълни - ръце празни :D Иначе гаджето ще ме бие. :D :D Най-ме кефи някой като е с по-голям гръб, големи ръце, и хубаво оформени прасци. Да НЕ е с дълга коса и да има хубави очи. И ако ми хвърли един нагъл поглед направо ще се разтопя :D :D

s0phie
10-16-2011, 14:25
Аз, например, се заглеждам по някои височки батковци със здрави гръбчета и ръце.. също така обръщам внимание на това как се е облякъл, ноо винаги след като се запозная с някой такъв хубавец и магията изчезва, защотооо е бил пълен простак.. просто миличък не е само външният вид!

marti93
10-16-2011, 15:30
мъжки дупета ммм

Despicable95
10-16-2011, 16:38
оо всеки път си гледам :D Обръщам се ако видя някой мускулест но в същото време не много едър, по висок от 1.80 .. като видя че има хубави кецове се обръщам да видя отзаде как изглеждат, прическата му, устните му, очите му, просто като мине някой му правя "скенер" ама повечето пъти не ме хваща че го гледам ама хората около мене им правя впечатление ноо голяма работа :) 8-)

Mi6inka
10-16-2011, 16:50
Няма определена част/орган, който да забелязвам първоначално. Някой или ми грабва окото, или не. Излъчването е от значение, явно :)

kyon
10-16-2011, 18:39
Само един-два пъти ми се е случвало да се обърна след някой.

GabrielleShayk
10-16-2011, 18:51
Макар и рядко се заглеждам :D

vikyyy123
10-16-2011, 19:02
Всеки се заглежда, няма как :D На мен най-голямо впечатление ми пряват момчета с хубави усмивки и тръпчинки :))))))

roseleaf94
10-16-2011, 19:42
Обожавам очите на момчетата, много държа на тях! Трябва да са дълбоки и изразителни!!! А иначе най ме възбуждат ръцете на едно момче. Умирам за големи ръце, с дълги елегантни пръсти на пианист! :-)

2miss4sixty8
10-17-2011, 15:27
много ясно, че зяпаме. мен специално ми привличат вниманието мъже с готин в вкус за обличане. не някакъв кифлио.. всъщност много малко останаха истински мъже вече.. така де да не се отколонявам от темата.. заглеждам се по високи мъже предимно .. хубаво тяло.. тва не означава херкулес.. но все пак да радва очите.. леко набола брада.. някой който излъчва увереност.. и по възможност сини очи.. направоооо мъже с сини очи ме влудяват

n3ri7ka
10-17-2011, 15:38
аз не се заглеждам много, но като усетя хубав мъжки парфюм се побърквам и веднага се оглеждам от къде идва аромата :oops: :D

6mateto
10-17-2011, 17:33
Релефа...ама то през дрехите :? може би усмивката, походката (дали е уверен или сдухан) начина на обличане....абе много неща са 8-)

Hilary_
10-17-2011, 17:56
Няма как да си затварям очите за хубавото по улиците/заведенията, но рядко се обръщам чак! Трябва наистина много да е хубав! 8-)

Привличат ме пухкавите, стилните мъже! :oops:
Случвало се е да се обърна и само заради парфюм .. 8-)

kremen4eto
10-18-2011, 06:41
Пф, ежедневно виждам хубави мъже. Ако започна да се обръщам след всеки ...

Хубави мъже има, но никой не може да ми допадне до такава степен, че чак да се заобръщам, заглеждам и т.н., ако не го познавам лично и не знам дали пък не е някой идиот. :)

marilyn
10-18-2011, 20:10
Ами аз непрекъснато се заглеждам, то си е нормално :D
Иначе какво ме впечатлява като цяло осанката на мъжа, дупето и ръцете. :):) :grin:

Vikito0o
10-18-2011, 20:21
Аз се заглеждам повече по русите момчета.Когато видя,че е хубав,има хубава усмивка и чар.Абе като цяло трябва да е сладък и с хубаво тяло (това винаги ми прави доста голямо впечатление).

BritneySpears11
10-22-2011, 15:39
перверзния поглед

ManonDilova
10-22-2011, 17:06
Всички знаем как като покрай някое момче/мъж мине някоя хубавица,веднага се обръщаме и плакнем очите :smt055 Чудно ми беше дали и жените се заглеждат така по нас?И така въпроса ми към нежния пол е:Какво намирате за най-привлекателно у един мъж/момче и какво ви подлудява и ви възбужда у нас?
Надявам се да стане една хубава тема и най-вече да помогна на момчетата да разберат върху какво да работят!

аз лично не се обръщам да зяпам като селянка, но хвърлям един бърз изпитателен поглед от горе до долу да видя дали има нещо, което си струва :D
иначе като за първи път гледам цялостното излъчване. може и да има нещо, което не ми харесва, но като цяло гледам човека - походката, погледа, реакциите :)

evermore
10-22-2011, 19:44
бицепсии :smt055 любимата ми част от мъжкото тяло :smt007 Инче е добре и да е хубав де :D , но е по-важно какво има отвътре.

lolabunny7
10-23-2011, 18:04
стегнато дупе, оформено коремче и гърди с хубав тен и красива усмивка, а да и да е висок... оххх :grin: :grin:

SuNnNnn
10-23-2011, 19:22
охоо. ако се загледам то 6те е рядко. трябва да е високи4ак, така плоското корем4е да е на лице! [така, тук идва и по специфичната 4аст- зелено о4и, 4ерна къдрева коса иии жестока усмивка] но попринцип си оставам само със заглеждането. ако е толкова секси може да означава две не6та- педал или зает нарцис. а и дори да не е някое от изброените, е прекалено е свестен. аз си падам по някои леко напомна6ти на... :shock: ... изроди :Д не спокойно не съм болна!!!

sladuranata243
10-23-2011, 19:51
не може като изляза да не се загледам поне по един...
ако съм сама коментирам на ум, ако съм с приятелки с тях
примерно вчера видях един пич с небесно сини очи..прекрасни просто..
та по очи, хубави ръце, високи мъже, добре облечени, с хубави дупета :oops: или просто по добре изглеждащи мъже се заглеждам :)

+1

Sintya
10-23-2011, 21:30
Когато видя хубаво момче се заглеждам, да. Винаги първо впечатление ми правят очите и ръцете му. Ако е с гръб - дупето. :D

SladyYyrka
10-23-2011, 21:58
Винаги щом излезна навън все има някой по който да се загледам :D .. иначе ми харесват красиви момчета с релефно тяло, хубав стил на обличане,да е висок и да има чаровна усмивка :oops:

bebblackcherry
10-29-2011, 11:18
Обръщам внимание на тялото, лицето, стилът и излъчването ;))

herassmant
10-29-2011, 11:33
Ръцете, плоския корем и има едно такова усещане... няма как да не сте го усещали поне веднъж: Поглеждате някого и от цялото му същество се излъчва някаква доброта. Да му свети всичко.
_________________

Много точно казано. 8)

Muaythaifighter
10-29-2011, 12:47
знам ва аз на кво са заглеждате кат са саблича на залата и всички котенца ма гледат

HolyShit
10-29-2011, 12:50
знам ва аз на кво са заглеждате кат са саблича на залата и всички котенца ма гледат


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Че кво имаш ти дето те нямат :D Хайде ся

loveca777
10-29-2011, 13:54
знам ва аз на кво са заглеждате кат са саблича на залата и всички котенца ма гледат


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Че кво имаш ти дето те нямат :D Хайде ся
Може да е някой изверг :D
http://www.google.bg/imgres?q=%D0%BC%D1%83%D1%81%D0%BA%D1%83%D0%BB%D0%B 8&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1280&bih=929&tbm=isch&tbnid=Exm4oQT6XorwyM:&imgrefurl=http://www.lekove.bg/articles/view/13/432&docid=gcDZjUD87Qj0uM&imgurl=http://www.lekove.bg/userfiles/image/2009/08-03m.jpg&w=440&h=300&ei=awWsTsKFKKTE4gSM1-GUDw&zoom=1

babity
10-29-2011, 14:50
Първо ми прави впечатление самата фигура. Ако е висок, обира най - многото точки от първия кръг на моята бонитировка (цялостна преценка). Предпочитам ги по - едри, независимо дали по какъв начин. Естествено, бонуса е за спортните телца. Следва анализиране на фацата и излъчването като цяло и завършваме с детайлите, големи на ръцете, разни детайли и т.н.

NoMore
10-29-2011, 15:18
Заглеждам се ама чак да се обръщам след него... рядко се случва. Привличат ме добре оформените мъже, разбира се, ако са високи направо идеално. Случвало ми се е да видя мъж с пълни устни, а видя ли такъв мъж не мога да си откъсна погледа от там... но това май са единствените случаи в които се заглеждам :)

summerxtime
10-29-2011, 15:32
не може като изляза да не се загледам поне по един...
ако съм сама коментирам на ум, ако съм с приятелки с тях
примерно вчера видях един пич с небесно сини очи..прекрасни просто..
та по очи, хубави ръце, високи мъже, добре облечени, с хубави дупета :oops: или просто по добре изглеждащи мъже се заглеждам :)

BrokenInnocence
10-30-2011, 10:32
Мнооого, много рядко съм се заглеждала и обръщяла след някого. И то ако съчетанието е: доста висок, с хубаво тяло, хубав в лице и да има хубава усмивка.

BonbonkaR
10-30-2011, 17:55
Едно от първите неща е и походката :) ако върви кът сопол въобще не може да ме грабне само по външен вид , или пък някъв суупер наперен..
Бих се зазяпала след някое момче с хубаво телосложение ( не съм по суупер слаби и дребни , или пък обратното много пълни -просто не мога да си ги представя примерно за гадже * могат да са ми най-добри приятели, но нищо повече > просто да не са нито една от двете крайности относно тялото < ), и също така симпатични , тук таме някоя усмивчица да блесне се ще ти грабне окото, но и да няма кво пък , човек не може все да е усмихнат всички имат лоши дни - та това е относно външния вид, но за мен той не е особено важен - най - важен е характера * начина по който те кара да се чувстваш и дори пеперудите в корема ти :D 8-)

Muaythaifighter
10-31-2011, 13:14
знам ва аз на кво са заглеждате кат са саблича на залата и всички котенца ма гледат


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Че кво имаш ти дето те нямат :D Хайде ся

Чаровна усмивка хаха

:smt030

Jessie
11-02-2011, 22:20
Еми да, случвало ми се е. :)
По такива, които са с приятна външност, тяло, ръст, физиономия, усмивка и т.н. ... :)

pitfall
11-03-2011, 06:14
заглеждам се много ясно, като видя някой 1.90+ и съм готова да му скоча на врата ... заглеждам се много в усмивката и ръцете :D

DaughterOftheDevil
11-03-2011, 06:22
Ами понякога съм се заглеждала ,но само ако наистина ми хареса 1вото което гледам е усмивката ..характера на човека..не обичам лигльовци...нито тея ,които се имат за мн яки и недостъпни и се мислят за господ :)

Slynchiicee
11-03-2011, 06:26
Всеки нормален човек зяпа. Иначе най-голямо внимание обръщам на очите, ръцете/раменете. :D

иииииии усмивкатааааааа :oops:

xxxbrokenhearthxxx
11-03-2011, 08:19
Едно от първите неща е и походката :) ако върви кът сопол въобще не може да ме грабне само по външен вид , или пък някъв суупер наперен..
Бих се зазяпала след някое момче с хубаво телосложение ( не съм по суупер слаби и дребни , или пък обратното много пълни -просто не мога да си ги представя примерно за гадже * могат да са ми най-добри приятели, но нищо повече > просто да не са нито една от двете крайности относно тялото < ), и също така симпатични , тук таме някоя усмивчица да блесне се ще ти грабне окото, но и да няма кво пък , човек не може все да е усмихнат всички имат лоши дни - та това е относно външния вид, но за мен той не е особено важен - най - важен е характера * начина по който те кара да се чувстваш и дори пеперудите в корема ти :D 8-) :razz:

Bomber
11-03-2011, 20:03
Много рядко мога да се загледам,но ми допадат момичетата със дълги или къдрокоски и да имат симпатично излъчване и чар :)

vampire_girl_
11-03-2011, 21:37
Рядко нещо ми хваща окото,ама все пак наболата брада,стегнато тяло и като цяло симпатично лице са +
Спомням си един единствен път в който съм се обръщала след някого и то дори не го бях видяла,просто чух гласа му,докато говореше по телефона и ... :shock: един такъв дрезгав и лееко провлачен :smt007

Azoria
11-03-2011, 21:58
По ред ... първото ,което забелязвам е лицето. Рамене,гръб,може би и крака. :lol:

RockaVenomy
11-12-2011, 20:14
Аз доста често се обръщам след дадено момче и чакам погледите ни да се засекат.А що до това какво харесвам в противополжния пол - най,ама най,най-важна част от външността заема височината на момчето.Просто ми е неприятно,когато момчето е по-ниско от мен. :oops: :oops:

Titirito
11-16-2011, 21:31
Гледам разбира се! Особено в градския транспорт 8-)

blahblaah
11-16-2011, 21:47
ооо не само че се заглеждам ами само чакам да ме погледне и той и да си пуснеме по един як поглед :P

nerwna
11-17-2011, 02:08
Гледам разбира се! Особено в градския транспорт 8-)

ХХАХА и аз си мислех ,че само аз го правя ;дд! :-D