PDA

View Full Version : коя е най- заспалата нация?



loveca777
10-14-2011, 20:21
НИЕ! Освен това българите са най- предателската общност
Това означава , че сме и най-страхливата
И най - най- абе зле сме но И сме най- героичната нация
:D

ZipFail
10-14-2011, 20:33
Ти колко човека извън България познаваш ? :)

NomNomNom
10-14-2011, 20:36
НИЕ! Освен това българите са най- предателската общност
Това означава , че сме и най-страхливата
И най - най- абе зле сме но И сме най- героичната нация
:D
цял живот ще си девствен, кво остава някоя да ти роди дете.

loveca777
10-14-2011, 20:44
НИЕ! Освен това българите са най- предателската общност
Това означава , че сме и най-страхливата
И най - най- абе зле сме но И сме най- героичната нация
:Dцял живот ще си девствен, кво остава някоя да ти роди дете.
хаХАхаХАХахА :lol:

loveca777
10-14-2011, 20:49
[quote="ZipFail"]Ти колко човека извън България позна/quote]
2 милиона
По именно ли искаш?
Още от турското робство сме си останали скрити мишки...
Всеки е готов за всичко само и само да си запази работата.
Мазнят се на хората с повече власт...
Това е като цяло сме повредена нация!
Предатели и страхливци!
И пак съм си патриот !

ledenakrasota
10-14-2011, 20:56
Само черногледство и уеднаквяване правите. Аз избирам да виждам другата страна на монетата, ако ще делим нещата. Мога да ти кажа, че има много положително настроени хора. Всичко си е до средата и познатите ти. Каквото повикало, такова се обадило. :)

mitiko
10-14-2011, 21:00
[quote=ZipFail]Ти колко човека извън България позна/quote]
2 милиона
По именно ли искаш?
Още от турското робство сме си останали скрити мишки...
Всеки е готов за всичко само и само да си запази работата.
Мазнят се на хората с повече власт...
Това е като цяло сме повредена нация!
Предатели и страхливци!
И пак съм си патриот !

Направо се отчаях.Отивам да се самоубия. 8)

loveca777
10-14-2011, 21:05
Само черногледство и уеднаквяване правите. Аз избирам да виждам другата страна на монетата, ако ще делим нещата. Мога да ти кажа, че има много положително настроени хора. Всичко си е до средата и познатите ти. Каквото повикало, такова се обадило. :)
Да гледаш само на хубавите неща без да ти правят впечатление лошите е малко лицемерско
Смисъл то така нищо няма да се промени,ако не им обръщаме внимание
А глупавите хора живеят по-добре , защото не им пука и не виждат лошите неща
Аз единственото, което все още виждам хубаво в България е дивата ни природа , историята и традициите ни
Другото е мизеирия и беднота
Не че се оплаквам ,но като гледам на улицата през 15 минути някой българин пенсионер рови в кофите за боклук

ledenakrasota
10-14-2011, 21:15
Само черногледство и уеднаквяване правите. Аз избирам да виждам другата страна на монетата, ако ще делим нещата. Мога да ти кажа, че има много положително настроени хора. Всичко си е до средата и познатите ти. Каквото повикало, такова се обадило. :)
Да гледаш само на хубавите неща без да ти правят впечатление лошите е малко лицемерско
Смисъл то така нищо няма да се промени,ако не им обръщаме внимание
А глупавите хора живеят по-добре , защото не им пука и не виждат лошите неща
Аз единственото, което все още виждам хубаво в България е дивата ни природа , историята и традициите ни
Другото е мизеирия и беднота
Не че се оплаквам ,но като гледам на улицата през 15 минути някой българин пенсионер рови в кофите за боклук

Как да не ти прави впечатление лошото? Виждаш ли колко е изкривено мисленето ни?

Добро без зло не върви. Няма баланс. Едното без другото е едно нищо.

И на мен ми става гадно. И като започнат да плюят този и онзи. На нас ни било добре, защото сме били млади и дрън-дрън.
Прави са, че в младостта по-леко се понасят нещата. Прави са и да плюят. Но тяхната младост е била къде къде по-добра от нашата. Като не предполагаш, че ще ровиш по кофите като станеш пенсионер, а си живял спокоен и сигурен живот на младини как няма да си доволен.
Имало е бригади и т.н. Ходили са на почивки без пари. Не е била такава мизерията, както е днес.
На вън плюят по държавата. Тук било скъпо. Не знаели как живеем с тези малки заплати. Така е. По евтино ми излиза да си купувам дрехи в Испания отколкото у нас. По-добре е да работиш навън и да живееш тук, защото няма така работа. Всичко си зависи от теб. Всички ги удря кризата. И не искам да ми плюят страната.
Всяка година сме си в криза, но не сме като Гърция в момента. :)

ScarlettS
10-14-2011, 21:16
Да гледаш само на хубавите неща без да ти правят впечатление лошите е малко лицемерско
Смисъл то така нищо няма да се промени,ако не им обръщаме внимание
А глупавите хора живеят по-добре , защото не им пука и не виждат лошите неща
Аз единственото, което все още виждам хубаво в България е дивата ни природа , историята и традициите ни
Другото е мизеирия и беднота
Не че се оплаквам ,но като гледам на улицата през 15 минути някой българин пенсионер рови в кофите за боклук

:lol:

Лицемерско ли е?
А като пускаш безмислени теми оправя ли се положението?
Ти от умните ли си?

ledenakrasota
10-14-2011, 21:18
И знаеш ли защо идват чужденците в България, а ние бягане?!? :?

Ще цитирам приятелка шведка "По-добре в мизерия, но истински живот. Отколкото да имаш всичко и да бъдеш празен отвътре!" :)

mitiko
10-14-2011, 21:22
Всяка година сме си в криза, но не сме като Гърция в момента.
:)

Права си ,малко по зле сме. 8)

loveca777
10-14-2011, 21:23
Всичко се краде. Ама всичко.
Българите само говорим и нищо не правим. ( А някой и това не правят

mitiko
10-14-2011, 21:24
И знаеш ли защо идват чужденците в България, а ние бягане?!? :?

Ще цитирам приятелка шведка "По-добре в мизерия, но истински живот. Отколкото да имаш всичко и да бъдеш празен отвътре!"
:)

Е ми циганите,живеят точно на този принцип.

ledenakrasota
10-14-2011, 21:26
И знаеш ли защо идват чужденците в България, а ние бягане?!? :?

Ще цитирам приятелка шведка "По-добре в мизерия, но истински живот. Отколкото да имаш всичко и да бъдеш празен отвътре!"
:)

Е ми циганите,живеят точно на този принцип.

Така е. :D

loveca777
10-14-2011, 21:29
И знаеш ли защо идват чужденците в България, а ние бягане?!? :?
Ще цитирам приятелка шведка "По-добре в мизерия, но истински живот. Отколкото да имаш всичко и да бъдеш празен отвътре:)
Радвам се,че не сме като в Гърция ,но това не оправдава нищо
Те гърците преди години живееха много охолно и за това сега са в това положение
А за мизерията Ами зависи от личността
Например в Америка да не казвам, че половената са отчаяни от живота , защото си имат всичко
Защото само една заплата ,която там я получава един работник е по-голяма от заплатите ,които тук шефове на фирми взимат :-D

ledenakrasota
10-14-2011, 21:32
И знаеш ли защо идват чужденците в България, а ние бягане?!? :?
Ще цитирам приятелка шведка "По-добре в мизерия, но истински живот. Отколкото да имаш всичко и да бъдеш празен отвътре:)
Радвам се,че не сме като в Гърция ,но това не оправдава нищо
Те гърците преди години живееха много охолно и за това сега са в това положение
А за мизерията Ами зависи от личността
Например в Америка да не казвам, че половената са отчаяни от живота , защото си имат всичко
Защото само една заплата ,която там я получава един работник е по-голяма от заплатите ,които тук шефове на фирми взимат :-D

Да не се изнасяме много от темата0 защото имаме навика да правим това.

В Америка са 2-те крайности. Помощите, които взима един безработен се равняват на една наша заплата. :D Сравнението не е подходящо.

Гърция има голям заем, защото е на кредит. Така е и Испания, но мисля, че се стабилизира вече.
Годишно всяка страна членка от ЕС плаща нещо на Гърция, заради това което са дали на света. Кранчето сега скръцна и т.н.
Там се работи, но зависи как го погледнеш ще видиш различни гледни точки. :)

loveca777
10-14-2011, 21:41
И знаеш ли защо идват чужденците в България, а ние бягане?!? :?
Ще цитирам приятелка шведка "По-добре в мизерия, но истински живот. Отколкото да имаш всичко и да бъдеш празен отвътре:)
Радвам се,че не сме като в Гърция ,но това не оправдава нищо
Те гърците преди години живееха много охолно и за това сега са в това положение
А за мизерията Ами зависи от личността
Например в Америка да не казвам, че половената са отчаяни от живота , защото си имат всичко
Защото само една заплата ,която там я получава един работник е по-голяма от заплатите ,които тук шефове на фирми взимат :-D

Да не се изнасяме много от темата0 защото имаме навика да правим това.

В Америка са 2-те крайности. Помощите, които взима един безработен се равняват на една наша заплата. :D Сравнението не е подходящо.

Гърция има голям заем, защото е на кредит. Така е и Испания, но мисля, че се стабилизира вече.
Годишно всяка страна членка от ЕС плаща нещо на Гърция, заради това което са дали на света. Кранчето сега скръцна и т.н.
Там се работи, но зависи как го погледнеш ще видиш различни гледни точки. :) mhm :)
А относно темата - ми тя не е с икономическа и политическа замисъл 8-)

ledenakrasota
10-14-2011, 21:49
България е! Тя е всичко и заради такива като теб черногледи и плюещи страната си сме на такова дередже! :x

loveca777
10-14-2011, 21:53
Аз не плюя , а изявявам факти ;)
Мислиш ли ,че на мен ми е приятно?
Аз самия много обичам България ,но не мога да се примеря с хората , които я грабят винаги!
България над всичко!

loveca777
10-14-2011, 21:54
И ми кажи нещо хубаво каквото се случва в Бг - тогава ще се радвам :-o

ledenakrasota
10-14-2011, 21:57
И ми кажи нещо хубаво каквото се случва в Бг - тогава ще се радвам :-o


Много хубави неща, но кой се интересува от тях като само се мрънка?


Борим се за културна столица на Европа. Какво по-хубаво от това? Сердиката се реставрира. Мощите на Йоан Кръстител са открити у нас и т.н. :)

loveca777
10-14-2011, 22:00
оллелеле паднах от стола
Тази вечер няма да мога да заспя!

ledenakrasota
10-14-2011, 22:04
Спинкай, спинкай бебче... :-) Нани наааа :D

loveca777
10-14-2011, 22:09
:smt101 :smt015 =P~

Lelouch
10-14-2011, 22:47
:-o И тук ли вече трябва да слушам душевната диария на средностатистическия невежа :?

С какво толкова съгреших ,че слабоумните вечно са около мен.

loveca777
10-15-2011, 16:10
:-o И тук ли вече трябва да слушам душевната диария на средностатистическия невежа :?

С какво толкова съгреших ,че слабоумните вечно са около мен.
Тук си в голяма грешка ;)
Би трябвало да се питаш - ,, С какво толкова съгреших, че умните вечно са около мен ??? :lol: ''

TheMightyNadenica
10-16-2011, 17:38
Не виждам защо плюете България! Икономическото положение е най-пренебрежителния фактор, който трябва да се гледа! Я погледнете историята която имаме - найй-богатата в цял свят! Здравината - славянския народ е най-здравия и жилав, физически и психически, народ! Притежаваме мозък, хитрина и нещо много важно - не сме роботизирани!

ledenakrasota
10-16-2011, 17:45
http://vbox7.com/play:15981d52e6


Ето, защо съм горда, че съм българка! Всеки, който плюе собствената си страна не е човек! :x Точно, заради такива комплексари си бием автогол и затова страната ни е на това дередже. :x Другите народи, така не уронват авторитета на собствената си страна, но на нас това ни е голямо хоби!

loveca777
10-16-2011, 18:10
:razz:
Както се казва гордея се ,че съм българин - срам ме е ,че съм от България
Хубава история , хубава природа, традиции
И аз си мислих преди ,че българите са най- най издържливи психически , духовно , и тнт , но не е така
Всъщност много българи се предават доста лесно , страх ги е и чувството за робство се е запазило :booooomb:

TheMightyNadenica
10-16-2011, 18:43
:razz:
Както се казва гордея се ,че съм българин - срам ме е ,че съм от България
Хубава история , хубава природа, традиции
И аз си мислих преди ,че българите са най- най издържливи психически , духовно , и тнт , но не е така
Всъщност много българи се предават доста лесно , страх ги е и чувството за робство се е запазило :booooomb:

Говоря за истинските българи! А и днешните кифладжии и кифладжиики(не говоря само за България) могат ли да се нарекат хора?

loveca777
10-16-2011, 18:50
То кифлите ги остави - там е ясна
Но само като слушам хората и колегите на баща ми как отиват на страната на противника тайно и започват да му се молят , мазнят и прочие за милост да не ги уволнят , ОТ СТРАХ От страх правят предателство

Бе не ми се говори
То тогава истинските българи са около 500 000 души от общо 7 500 000 насиление българско

TheMightyNadenica
10-16-2011, 18:55
То кифлите ги остави - там е ясна
Но само като слушам хората и колегите на баща ми как отиват на страната на противника тайно и започват да му се молят , мазнят и прочие за милост да не ги уволнят , ОТ СТРАХ От страх правят предателство

Бе не ми се говори
То тогава истинските българи са около 500 000 души от общо 7 500 000 насиление българско

Но на този на когото се молят е българин?

cunt
10-16-2011, 18:58
НИЕ НИЕ НИЕ!

най-големите смешници сме във всичко

loveca777
10-16-2011, 19:03
То кифлите ги остави - там е ясна
Но само като слушам хората и колегите на баща ми как отиват на страната на противника тайно и започват да му се молят , мазнят и прочие за милост да не ги уволнят , ОТ СТРАХ От страх правят предателство

Бе не ми се говори
То тогава истинските българи са около 500 000 души от общо 7 500 000 насиление българско

Но на този на когото се молят е българин?
В случая всички са българи ,но този , на когото отиват да му целуват гъза е бивш затворник , има власт и пари - крадени всички и е допринесъл до много грешки, фалити и тнт

cunt
10-16-2011, 19:06
на българина му дай само да пие и да яде и тва е
за НИЩО не ни бива то затова сме клоаката на Европа
предатели и гъзолизци са 2/3 от населението

loveca777
10-16-2011, 19:08
И българи няма! 99% всички сме смесена каша
Та то и аз от единия род нося гръцка - пра , пра дядото не е бил българин , от другия български , румънски
Абе при всички е така още от самото начало сме се смесили
А това ,че сме славяни и много близки до руснаците не е много сигурно

ledenakrasota
10-16-2011, 19:16
омг :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


С необразовани хора наистина не трябва да се спори. Поне съм спокойна, че си такъв. :? :D

loveca777
10-16-2011, 19:30
Вие комунистите съсипахте България. Или по-точно я ограбихте до макс
И българската история преебахте

TheMightyNadenica
10-16-2011, 20:23
на българина му дай само да пие и да яде и тва е
за НИЩО не ни бива то затова сме клоаката на Европа
предатели и гъзолизци са 2/3 от населението

Ти - най-вероятно! Но не и останалите! Ако си българин!

TheMightyNadenica
10-16-2011, 20:26
И българи няма! 99% всички сме смесена каша
Та то и аз от единия род нося гръцка - пра , пра дядото не е бил българин , от другия български , румънски
Абе при всички е така още от самото начало сме се смесили
А това ,че сме славяни и много близки до руснаците не е много сигурно

Еми попринцип ние сме каймакът! Толкова кръвосмешения са станали, и нормално - географското положение! Но така е и по-добре! Защото иначе се достига до израждане! А е на практика невъзможно!

ZipFail
10-17-2011, 11:40
Нямате си представа колко сте смешни. Хора които никога не са излизали от България с едиствена допирна точка със останалия свят интернета, правят изводи за целия свят...

Препоръчвам ви да отидете в Африка или в Южна Америка и тогава да правите такива заключения :)

TheMightyNadenica
10-17-2011, 11:55
Нямате си представа колко сте смешни. Хора които никога не са излизали от България с едиствена допирна точка със останалия свят интернета, правят изводи за целия свят...

Препоръчвам ви да отидете в Африка или в Южна Америка и тогава да правите такива заключения :)

Това за кой се отасяше?

npp
10-17-2011, 16:09
има къде къде по-заспали от българите, на първо място като най-заспали (това) са индусите и въобще индо-вярващите/религиозните, след това са мюсюлманите, и така н. в този ред, сиреч, идолопоклонничеството успива хората но най-вече онези които го практикуват

TheMightyNadenica
10-17-2011, 16:23
има къде къде по-заспали от българите, на първо място като най-заспали (това) са индусите и въобще индо-вярващите/религиозните, след това са мюсюлманите, и така н. в този ред, сиреч, идолопоклонничеството успива хората но най-вече онези които го практикуват

Ти си по-кьораФ и от червей в пустошта...

MakaronUduSHvaCH
10-18-2011, 17:43
има къде къде по-заспали от българите, на първо място като най-заспали (това) са индусите и въобще индо-вярващите/религиозните, след това са мюсюлманите, и така н. в този ред, сиреч, идолопоклонничеството успива хората но най-вече онези които го практикуват

Ти си по-кьораФ и от червей в пустошта...

Не съм съгласен с теб има и по кьораФ като: бацил на мигла, и бълха в анус ... и да не изброявам още. Иначе, как ще сме заспали бУлгарите бе това, сме една от най-будните наций. Е зависи днешните "пастички" и "гейчета", от който гъмжи в нашата мила държавица, са си направо за масово изселване от страната наедно с братята роми, и т.н. А погледни пак тогава и виж заспали ли сме ... това, че масово са, не значи, че като цяло сме, и многото заспали, ще надделеят и на малкото, които не са. Т.е масовията, не е основният показател, за заспалотия ...

kyon
10-18-2011, 18:50
Браво на Вас бе..

loveca777
10-18-2011, 18:51
Нямате си представа колко сте смешни. Хора които никога не са излизали от България с едиствена допирна точка със останалия свят интернета, правят изводи за целия свят...

Препоръчвам ви да отидете в Африка или в Южна Америка и тогава да правите такива заключения :)
ти в колко африкански държави си ходил бе? В Намибия или Южна Африка бил ли си?
Виж се само колко грешки направи в едно изречение
:lol:

loveca777
10-18-2011, 18:56
Оф разбирате всичко буквално и не четете през редовете
Ако говорим специално за заспалост - будистите постоянно са в транс телепатично състояние на сънят :D

RagioL
10-18-2011, 19:09
НИЕ! Освен това българите са най- предателската общност
Това означава , че сме и най-страхливата
И най - най- абе зле сме но И сме най- героичната нация
:D
Сори брат ама ти си идиот. :)

loveca777
10-18-2011, 19:15
НИЕ! Освен това българите са най- предателската общност
Това означава , че сме и най-страхливата
И най - най- абе зле сме но И сме най- героичната нация
:D
Сори брат ама ти си идиот. :)
Трябваше да участваш в Априлското въстание :)

RagioL
10-18-2011, 20:08
Но за жалост не съм участвал.

TheMightyNadenica
10-18-2011, 20:31
Абе на думи много знаете, а на дела...

RagioL
10-18-2011, 21:01
И ти знаеш много на думи, а къде е реалността.
Малко ли хора са умрели в името на тая земя че сега да смеят да люят на нея някои, които и мислите в главата не могат до си подредят.

loveca777
10-18-2011, 21:08
И ти знаеш много на думи, а къде е реалността.
Малко ли хора са умрели в името на тая земя че сега да смеят да люят на нея някои, които и мислите в главата не могат до си подредят.
Аз съжалявам понякога хората дали живота си за България, защото сега ако се събудят от гроба първо ще се зарадват на свободата ,но много скоро ще искат да се обърнат в гроба !

TheMightyNadenica
10-18-2011, 21:14
И ти знаеш много на думи, а къде е реалността.
Малко ли хора са умрели в името на тая земя че сега да смеят да люят на нея някои, които и мислите в главата не могат до си подредят.

Аз? Къде съм казал, че бих се метнал в пеща знаейки, че ще умра без дори да се замисля? А ти така твърдиш...
И аз не плюя България, а напротив...аз съм един от най-патриотичните типове с които си има контакт...

RagioL
10-18-2011, 21:43
:razz: :razz:

RagioL
10-19-2011, 07:32
Аз съжалявам понякога хората дали живота си за България, защото сега ако се събудят от гроба първо ще се зарадват на свободата ,но много скоро ще искат да се обърнат в гроба !

Ако ги съжаляваше нямаше да дрънкаш безсмислици.




Аз? Къде съм казал, че бих се метнал в пеща знаейки, че ще умра без дори да се замисля? А ти така твърдиш...
И аз не плюя България, а напротив...аз съм един от най-патриотичните типове с които си има контакт...

:shock: Момент правилно ли да разбирам, някой, който мрази собствения си биологичен вид твърди че е патриот. :razz:

loveca777
10-19-2011, 08:14
Е то и аз мразя човечеството, но това не ми пречи да съм патриот и да обичам родината си!

Stan4o123
10-19-2011, 08:46
Ние сме най-тъпата и заспала нация,ей тва ще ви кажа...оня ден(в Събота),на протеста с/у банковата система (1500 градове в света протестират),30 човека...направо ми стана обидно,че съм българин,тъп народ,тъпаци сме,тва е...ние сме си роби,такива и ще си останем,докато единственото,което ни интересува е да имаме 5 чаши ракийка и чалгийката,това е...не знам на какво се позовавате,когато твърдите,че сме умен народ - ми не,не сме,идиоти сме си...

RagioL
10-19-2011, 08:47
Е то и аз мразя човечеството, но това не ми пречи да съм патриот и да обичам родината си!

Само аз ли не намирам никаква логика?
Това, което казваш носи същата логична стойност, която носи и следното изречение: Аз обичам всички хора на тази планета но това не ми пречи да съм сериен убиец.

TheMightyNadenica
10-19-2011, 19:20
Аз? Къде съм казал, че бих се метнал в пеща знаейки, че ще умра без дори да се замисля? А ти така твърдиш...
И аз не плюя България, а напротив...аз съм един от най-патриотичните типове с които си има контакт...

:shock: Момент правилно ли да разбирам, някой, който мрази собствения си биологичен вид твърди че е патриот. :razz:

Това са различни категории моито момче...които нямат нищо общо една с друга!

TheMightyNadenica
10-19-2011, 19:23
Ние сме най-тъпата и заспала нация,ей тва ще ви кажа...оня ден(в Събота),на протеста с/у банковата система (1500 градове в света протестират),30 човека...направо ми стана обидно,че съм българин,тъп народ,тъпаци сме,тва е...ние сме си роби,такива и ще си останем,докато единственото,което ни интересува е да имаме 5 чаши ракийка и чалгийката,това е...не знам на какво се позовавате,когато твърдите,че сме умен народ - ми не,не сме,идиоти сме си...

Това, че инстинкта за самосъхранение ни прави узлобени един срещу друг, усета за забавление, мързела и тн, не отрича факта, че сме умни!

TheMightyNadenica
10-19-2011, 19:25
Е то и аз мразя човечеството, но това не ми пречи да съм патриот и да обичам родината си!

Само аз ли не намирам никаква логика?
Това, което казваш носи същата логична стойност, която носи и следното изречение: Аз обичам всички хора на тази планета но това не ми пречи да съм сериен убиец.

Убийството доста пъти е спасение...

RagioL
10-19-2011, 19:47
Аз? Къде съм казал, че бих се метнал в пеща знаейки, че ще умра без дори да се замисля? А ти така твърдиш...
И аз не плюя България, а напротив...аз съм един от най-патриотичните типове с които си има контакт...

:shock: Момент правилно ли да разбирам, някой, който мрази собствения си биологичен вид твърди че е патриот. :razz:

Това са различни категории моито момче...които нямат нищо общо една с друга!

Именно най накрая мисля че зацепи на къде бия, следователно разбираш че не си патриот, защото патриотизъм и омраза към човечеството са две несъвместими неща. Но пък никога не е късно да ме опровергаеш.

loveca777
10-19-2011, 19:53
Аз? Къде съм казал, че бих се метнал в пеща знаейки, че ще умра без дори да се замисля? А ти така твърдиш...
И аз не плюя България, а напротив...аз съм един от най-патриотичните типове с които си има контакт...

:shock: Момент правилно ли да разбирам, някой, който мрази собствения си биологичен вид твърди че е патриот. :razz:

Това са различни категории моито момче...които нямат нищо общо една с друга!

Именно най накрая мисля че зацепи на къде бия, следователно разбираш че не си патриот, защото патриотизъм и омраза към човечеството са две несъвместими неща. Но пък никога не е късно да ме опровергаеш.
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! Айде само не ходи да ми доказваш какво АЗ МИСЛЯ , чувствам , харесвам и тнт
Това ,че човечеството и малоумно като цяло и го плюя, не означава,че не обичам родината си !
Все още има нормални българи и хора като цяло, но те са малко!

RagioL
10-19-2011, 20:11
Аз? Къде съм казал, че бих се метнал в пеща знаейки, че ще умра без дори да се замисля? А ти така твърдиш...
И аз не плюя България, а напротив...аз съм един от най-патриотичните типове с които си има контакт...

:shock: Момент правилно ли да разбирам, някой, който мрази собствения си биологичен вид твърди че е патриот. :razz:

Това са различни категории моито момче...които нямат нищо общо една с друга!

Именно най накрая мисля че зацепи на къде бия, следователно разбираш че не си патриот, защото патриотизъм и омраза към човечеството са две несъвместими неща. Но пък никога не е късно да ме опровергаеш.
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! Айде само не ходи да ми доказваш какво АЗ МИСЛЯ , чувствам , харесвам и тнт
Това ,че човечеството и малоумно като цяло и го плюя, не означава,че не обичам родината си !
Все още има нормални българи и хора като цяло, но те са малко! :razz: :razz: Тук направо ме уби мислиш ли че ми пука какво ти чувстваш. Просто ти показвам нещо, което ти явно не можеш да възприемеш.

TheMightyNadenica
10-19-2011, 20:34
Аз? Къде съм казал, че бих се метнал в пеща знаейки, че ще умра без дори да се замисля? А ти така твърдиш...
И аз не плюя България, а напротив...аз съм един от най-патриотичните типове с които си има контакт...

:shock: Момент правилно ли да разбирам, някой, който мрази собствения си биологичен вид твърди че е патриот. :razz:

Това са различни категории моито момче...които нямат нищо общо една с друга!

Именно най накрая мисля че зацепи на къде бия, следователно разбираш че не си патриот, защото патриотизъм и омраза към човечеството са две несъвместими неща. Но пък никога не е късно да ме опровергаеш.

Ама ти ме изумяваш...Патриотизма няма общо с омразата на човечеството. Аз обичам страната си!

ledenakrasota
10-19-2011, 20:35
Ловец, вместо да спориш с целия свят, че си прав, вземи малко прочети и се образовай!
Нищо няма да ти стане. Само хубави неща ще последват. :)

loveca777
10-19-2011, 21:04
Ловец, вместо да спориш с целия свят, че си прав, вземи малко прочети и се образовай!
Нищо няма да ти стане. Само хубави неща ще последват. :)
Точно ти моето момиченценценце не ми давай акъл ! :)

ledenakrasota
10-19-2011, 21:11
Ловец, вместо да спориш с целия свят, че си прав, вземи малко прочети и се образовай!
Нищо няма да ти стане. Само хубави неща ще последват. :)
Точно ти моето момиченценценце не ми давай акъл ! :)


Не ти давам, а ти казвам. :)

loveca777
10-19-2011, 21:14
Ловец, вместо да спориш с целия свят, че си прав, вземи малко прочети и се образовай!
Нищо няма да ти стане. Само хубави неща ще последват. :)
Точно ти моето момиченценценце не ми давай акъл ! :)


Не ти давам, а ти казвам. :)
Е много смислено направо изречение сътвори ?! :lol:
Не гледай мен , а отивай да се бориш за ,,културната столица на Европа'' :P :lol:

ledenakrasota
10-19-2011, 21:16
Ловец, вместо да спориш с целия свят, че си прав, вземи малко прочети и се образовай!
Нищо няма да ти стане. Само хубави неща ще последват. :)
Точно ти моето момиченценценце не ми давай акъл ! :)


Не ти давам, а ти казвам. :)
Е много смислено направо изречение сътвори ?! :lol:
Не гледай мен , а отивай да се бориш за ,,културната столица на Европа'' :P :lol:


Щом последно ни похвалиха за напредъка по проектите може само да се радваме. :)

loveca777
10-19-2011, 21:20
Не бе- ние направо умираме от кеф :)
Особено след като Лойко Лорисов построи 20 км магистрална отсечка на магистрала Тракия ! :) :smt041

RagioL
10-23-2011, 15:06
Ама ти ме изумяваш...Патриотизма няма общо с омразата на човечеството. Аз обичам страната си!
Какво се опитваш да кажеш че мразиш всички хора освен българите ли?

Stan4o123
10-23-2011, 17:00
Ние сме най-тъпата и заспала нация,ей тва ще ви кажа...оня ден(в Събота),на протеста с/у банковата система (1500 градове в света протестират),30 човека...направо ми стана обидно,че съм българин,тъп народ,тъпаци сме,тва е...ние сме си роби,такива и ще си останем,докато единственото,което ни интересува е да имаме 5 чаши ракийка и чалгийката,това е...не знам на какво се позовавате,когато твърдите,че сме умен народ - ми не,не сме,идиоти сме си...

Това, че инстинкта за самосъхранение ни прави узлобени един срещу друг, усета за забавление, мързела и тн, не отрича факта, че сме умни!

Тези неща не противоречат на това,че сме умни ли?!Братле,в какво точно се изрязява нашият "велик разум"?!

TheMightyNadenica
10-23-2011, 22:50
Ние сме най-тъпата и заспала нация,ей тва ще ви кажа...оня ден(в Събота),на протеста с/у банковата система (1500 градове в света протестират),30 човека...направо ми стана обидно,че съм българин,тъп народ,тъпаци сме,тва е...ние сме си роби,такива и ще си останем,докато единственото,което ни интересува е да имаме 5 чаши ракийка и чалгийката,това е...не знам на какво се позовавате,когато твърдите,че сме умен народ - ми не,не сме,идиоти сме си...

Това, че инстинкта за самосъхранение ни прави узлобени един срещу друг, усета за забавление, мързела и тн, не отрича факта, че сме умни!

Тези неща не противоречат на това,че сме умни ли?!Братле,в какво точно се изрязява нашият "велик разум"?!

Под "нашият велик разум" какво точно имаш в предвид...на човека като цяло или...