PDA

View Full Version : Проблем



ivanpazardjik
10-14-2011, 20:25
Здравейте знам че сигурно има около 2 млн теми такива,но и аз да попитам и да ми обясните с приятелката ми се опитваме да правим секс, но не става защото сме малко не опитни за мен ще ми е за първи път, а на нея за 2-3.Проблемът е че долу е много тясна и въобще немога да проникна...Понякога едвам успявам с 1 пръст или 2 давайте съвети

10-14-2011, 20:29
С какво да ти помогнем? Ние не можем да я разширим. Давай пръст, 2-3-4-5 докато не я разшириш. Ако не стане- neeeext!

MarkKnight
10-14-2011, 20:32
викни съседа да помага

mitiko
10-14-2011, 20:32
Здравейте знам че сигурно има около 2 млн теми такива,но и аз да попитам и да ми обясните с приятелката ми се опитваме да правим секс, но не става защото сме малко не опитни за мен ще ми е за първи път, а на нея за 2-3.Проблемът е че долу е много тясна и въобще немога да проникна...Понякога едвам успявам с 1 пръст или 2 давайте съвети


Ванка,сигурен ли си,че целиш правилната дупка :-o

ivanpazardjik
10-14-2011, 20:39
Да,стига глупости чак толкова тъп не съм просто неможе да влезе или леко ако тръгна да го вкарам казва че я боли и т.н.

Soraq
10-14-2011, 20:45
Здравейте знам че сигурно има около 2 млн теми такива,но и аз да попитам и да ми обясните с приятелката ми се опитваме да правим секс, но не става защото сме малко не опитни за мен ще ми е за първи път, а на нея за 2-3.Проблемът е че долу е много тясна и въобще немога да проникна...Понякога едвам успявам с 1 пръст или 2 давайте съвети


Ванка,сигурен ли си,че целиш правилната дупка :-o :lol: :lol:

mitiko
10-14-2011, 20:45
Ване ,щом на нея и е за 2-3 път,и работата не става с тебе ......-извода е само един.

Много си курест Ванчоооооо. :lol: :lol: :lol:

10-14-2011, 20:46
Да,стига глупости чак толкова тъп не съм просто неможе да влезе или леко ако тръгна да го вкарам казва че я боли и т.н.
Тя е просто девствена. Малко повече предигра, лубриканти, пръсти, езици, уши, нос, гърло и ще стане.

Goddess
10-14-2011, 20:49
Да,стига глупости чак толкова тъп не съм просто неможе да влезе или леко ако тръгна да го вкарам казва че я боли и т.н.
Тя е просто девствена. Малко повече предигра, лубриканти, пръсти, езици, уши, нос, гърло и ще стане.

Не е нужно да е девствена, просто все още не е достатъчно широка. Мен и до момента ме боли при първото проникване, ако не съм правила секс скоро. Да, лубрикантът и оралната любов са добра идея, но стигне ли се до съществената част - давай по-рязко просто. Ще я заболи, ама така с лигавщини съвсем няма да стане. Само докато проникнеш и оттам лесно..

10-14-2011, 20:51
Да,стига глупости чак толкова тъп не съм просто неможе да влезе или леко ако тръгна да го вкарам казва че я боли и т.н.
Тя е просто девствена. Малко повече предигра, лубриканти, пръсти, езици, уши, нос, гърло и ще стане.

Не е нужно да е девствена, просто все още не е достатъчно широка. Мен и до момента ме боли при първото проникване, ако не съм правила секс скоро. Да, лубрикантът и оралната любов са добра идея, но стигне ли се до съществената част - давай по-рязко просто. Ще я заболи, ама така с лигавщини съвсем няма да стане. Само докато проникнеш и оттам лесно..
Мен също ме боли при първото проникване, ама малко и... Винаги си влиза?! Най-много да го е метнала, че не е девствена, а всъщност да е. Тоя форум е пълен с такива момичета.

Goddess
10-14-2011, 20:57
^ Да, възможно е. Ама пък има и хора със супер нисък праг на болка, пък и в такъв момент ако се притеснява, се свива още повече. Ако е отпусната, няма да я боли толкова.

ivanpazardjik
10-14-2011, 21:07
Ами точно това е и притеснението влияе голяма роля иначе моя не е малък и си е дебел (не се хваля) това е просто допълнителен проблем.След всеки опит остава голямо разочарование помежду ни и не искам пак да е така :)

10-14-2011, 21:14
^ Да, възможно е. Ама пък има и хора със супер нисък праг на болка, пък и в такъв момент ако се притеснява, се свива още повече. Ако е отпусната, няма да я боли толкова.
Да. Но ако го е правила преди и се е получавало, едва ли чак пък толкова се притеснява.
Не знам за мене пича или се хвали колко му е голям, или момата има още химен. :D

MaLkaTa_LaDy
10-15-2011, 06:43
И аз съм на мнение, че е девствена. Лубрикант!

DespicableMe
10-15-2011, 06:49
сложи една мазна топла слюнка и ще ти е по-лесно

ludata90
10-15-2011, 06:52
Тайната се крие в любовната игра

meLanu
10-15-2011, 10:43
Ами гледай да я възбудиш максимално... после с 1 2 пръста докато не стане ! :)

gabsit000
10-15-2011, 10:57
С какво да ти помогнем? Ние не можем да я разширим. Давай пръст, 2-3-4-5 докато не я разшириш. Ако не стане- neeeext!


е това е ! :) :D

step_up_right
10-15-2011, 14:47
аз го имах този проблем,но след няколко опита накрая дето предишните пъти с 1 пръст не ставаше без усилия стана с 3... Предразположи я,аз след като той ми направи 1-вия път хубаво с пръсти вече винаги съм отпусната и стават нещата без засечка... но нещо ме съмнява да е така и да не е девствена...

Muaythaifighter
10-16-2011, 14:44
xaaxaxaxax

Mi6inka
10-16-2011, 16:52
сложи една мазна топла слюнка и ще ти е по-лесно

нда.... лубрикант също е вариант.

adidaskataWE
10-16-2011, 18:04
възбуди я,накарай я да се отпусне ;)

Nikolayyy
10-17-2011, 12:59
аз го имах този проблем,но след няколко опита накрая дето предишните пъти с 1 пръст не ставаше без усилия стана с 3... Предразположи я,аз след като той ми направи 1-вия път хубаво с пръсти вече винаги съм отпусната и стават нещата без засечка... но нещо ме съмнява да е така и да не е девствена...

и от 3 без усилие стана с целия крак хахаххаахахахахахаха