PDA

View Full Version : Halloween. Как да заприличам на рапърка :D ?



dodi33
10-14-2011, 20:29
Здравейте, на Halloween мисля да се облека като рапърка. С бяла шапка с козирка,със суичер, с някаква широка тениска, със свлечени дънки и с кецове :). Но ако имате още идеи как да се облека, ги кажете. А и най- важното кажете някоя походка или пък някои рапърски знаци, пози това онова :D :) 8)

thegreenzombie
10-14-2011, 20:37
защо си решила да си точно "рапърка" и въобще разбираш ли нещо от този стил? 8-)

annie2
10-14-2011, 21:05
И на мeн ми е интересно защо точно рапърка?? Като аксесоар прибави ланец ако нямаш поискай си от някой приятел еми като цяло това е :)

dodi33
10-14-2011, 21:14
Просто е нещо различно. Дявол, ангел, вещица, вампир и т.н. са еднообразни :) . А защо да трябва да разбирам този стил, за да се облека като такава ? :?

psychopath
10-15-2011, 00:43
ахахахахха
изобщо знаете ли празника, който впрочем не знам защо системно се празнува в България...защо го има
знаете ли какъв е произхода на празника Хелоуийн и от къде произлизат традициите?

slicky
10-15-2011, 04:45
ахахахахха
изобщо знаете ли празника, който впрочем не знам защо системно се празнува в България...защо го има
знаете ли какъв е произхода на празника Хелоуийн и от къде произлизат традициите? Важното е всички да сме като американците.

iiinaaa
10-15-2011, 08:37
Древните келти празнували своята Нова година - Сауин (Samhain) в края на октомври, когато прибирали последната си реколта. Те вярвали, че в нощта срещу Нова година се отваря границата между мъртвите и живите и сенките на починалите през изминалата година навестяват земята, в търсене на живи тела, в които да се вселят.
За да се предпазят от сенките, хората гасели огъня в огнищата и се опитвали да изглеждат колкото се може по-страшно - обличали животински кожи и глави, надявайки се да изплашат привиденията.
На духовете оставяли храна, за да се нахранят и да не настояват да влизат в дома им. А самите жители се събирали около огньове, които били запалвани от друидите жреци. На тези сбирки се правели предсказания за зимата и принасяли в жертва животни. На края на събирането всеки взимал въглен от огъня и с него палел огнището си.
През 853 г. сл. Хр. папа Григорий IV утвърдил 31 октомври като ден на Вси Светии, ден за прослава на всички християнски светци и мъченици, който в страните с голямо келтско население естествено съвпаднал и се смесил с традиционно съществуващия езически празник.

amk933
10-15-2011, 08:42
^Поне да се беше постарала да го перефразираш....


Знам много добре за какво става въпрос в Хелоуиин. Цялото ми училище го празнува - аз не. Не ме докосва тоя празник, далечен ми е. Разбирам му идеята, но вече се е комерсиализирал толкова (колкото всеки празник всъщност), че ми прилича на поредната кампания за правене на пари от дадени хора. :)

lightcameraction
10-15-2011, 09:22
Здравейте, на Halloween мисля да се облека като рапърка. С бяла шапка с козирка,със суичер, с някаква широка тениска, със свлечени дънки и с кецове :). Но ако имате още идеи как да се облека, ги кажете. А и най- важното кажете някоя походка или пък някои рапърски знаци, пози това онова :D :) 8)


каква рапарка те гони,ти добре ли си?Halloween не е празник в който всеки се прави на клоун и облича нещо различно,що не се поинтересуваш какъв е празника?Целта е,да се облечеш СТРАШНО,а не да се правиш на нещо,дето ти си поискаш .. дори и да го празнуваш тоя празник,въпреки че не е наш ,поне облеклото,което уж е най-важното го направи както трябва..и не ходи да раздаваш бонбонки,щото ще бъде смешно.

dodi33
10-15-2011, 11:22
Значи да се правиш на котка или ангел е страшно :lol: . Ми предпочитам да съм това. Не искам да е страшно. Така, че не ми казвайте какъв е празника, а ми помогнете. Толкова ли е сложно...... :x

psychopath
10-15-2011, 18:34
^Поне да се беше постарала да го перефразираш....


Знам много добре за какво става въпрос в Хелоуиин. Цялото ми училище го празнува - аз не. Не ме докосва тоя празник, далечен ми е. Разбирам му идеята, но вече се е комерсиализирал толкова (колкото всеки празник всъщност), че ми прилича на поредната кампания за правене на пари от дадени хора. :)Абсолютно съм съгласен, като изключим частта в скобите.
Предполагам какво имаш предвид, но ми идват на акъла редица български празници, които са почти забравени.

dodi33
10-15-2011, 21:59
Значи ей това представляваме българите. Никой на никой не помага.... Ами за това циганите ще са повече и по - сдружени... Защото ние българите знаем само как да обиждаме и критикуваме :? :-x :x :-x :-x Ако не съм права пък на....

ledenakrasota
10-15-2011, 22:00
Виж как се облича по клипове Ciara. :)

Shturrrche88
10-16-2011, 06:51
Значи ей това представляваме българите. Никой на никой не помага.... Ами за това циганите ще са повече и по - сдружени... Защото ние българите знаем само как да обиждаме и критикуваме :? :-x :x :-x :-x Ако не съм права пък на....
Аре стига си мрънкала. Има достатъчно снимки на рапърки и рапъри, от които можеш да вземеш идея, след като очевадно ти липсва фантазия. И когато празнуваш нечий празник, поне си направи труда да се поинтересуваш какво точно се чества, а не е така за гъзарията...
Нашите кукери пък са по-яки от тия, дето се разнасят като мумии и вещици на Хелоуин....

dodi33
10-16-2011, 14:45
:smt091 :smt091 :smt091 :smt091 :smt091

thegreenzombie
10-16-2011, 14:55
http://www.youtube.com/watch?v=khFhF64P3VQ

8)