PDA

View Full Version : как да постъпя?



sheis
10-14-2011, 20:56
Здравейте съфорумци :) ще ви разкажа моята история, за която вече не знам какво да мисля и ще съм благодарна на съвети. :) Преди няколко месеца срещнах НЕГО... запознахме се, започнахме да излизаме с общи познати... всичко наред. Пишем си всяка вечер... просто е страхотен... точно мой тип. 1 вечер той ми предложи да се видим само 2мата. Та излязохме :) просто няма друга такава вечер! Няма друг като него! Целувки-милувки... до тук добре, НО снощи излизахме, всичко беше наред, страхотна вечер, а днес - напълно различен. Пиша му смс не ми отговаря, не се обажда. Като се прибрах му писах и го питах какво се случва и не получих никакъв смислен отговор. После ми каза, че съм му просто интересна и до там. Направо се побърквам. Незнам какво да мисля и да правя. Тъй като сме студенти ми минава през главата и мисълта, че в родния си град може да си има приятелка, но никога нищо не споменава. Какво да направя? Как да постъпя - да го забравя ли или да изчакам още малко, та да видя какво ще стане? Благодаря предварително :)

Goddess
10-14-2011, 21:02
Правихте ли секс ?

sheis
10-14-2011, 21:12
Правихте ли секс ?

Не, не сме :)

ledenakrasota
10-14-2011, 21:21
Правихте ли секс ?

Не, не сме :)


Как се разделихте? :)

sheis
10-14-2011, 21:26
С целувка, с прегръдка, дори ми писа след като се прибрахме...

ledenakrasota
10-14-2011, 21:27
С целувка, с прегръдка, дори ми писа след като се прибрахме...


И изведнъж едно нищо? :-o

Може нещо да се е случило в семейството и да иска да остане сам. Може да се е уплашил от нещо. Какво точно ти казва като му се обаждаш? :)

sheis
10-14-2011, 21:34
Днес тотално ми би игнора - ей така от нищото... дори и тела си не вдигна... наистина не мога да си обясня какво става... единствения начин, по който успях да се свържа с него беше в скайп (знам, че е тъпо, но...) ... не иска да говори или му е прекалено забавно и не казва нищо по поставените от мен въпроси...това което успях да разбера е само, че просто съм му интересна, което не знам точно как да тълкувам...

ledenakrasota
10-14-2011, 21:37
Днес тотално ми би игнора - ей така от нищото... дори и тела си не вдигна... наистина не мога да си обясня какво става... единствения начин, по който успях да се свържа с него беше в скайп (знам, че е тъпо, но...) ... не иска да говори или му е прекалено забавно и не казва нищо по поставените от мен въпроси...това което успях да разбера е само, че просто съм му интересна, което не знам точно как да тълкувам...


Не! Виж...
Не е нужно да го обсебваш. Просто го попитай дали иска да поддържате връзка или не. Притеснена си, че не ти отговаря и да каже без да се притеснява. Защото ти в момента го мислиш и това е.
:)

sheis
10-14-2011, 21:40
На този въпрос той ми отговори с - не ми пречи... :shock:

ledenakrasota
10-14-2011, 21:42
Защото му досаждаш. ;) Остави го ден, два и виж по натам какво ще стане. Не се обременява с нищо. Нямаш причина за това. Той да го мисли. :)

sheis
10-14-2011, 21:48
Много ти благодаря... права си.. това си го знам, но явно съм прекалено слаба... а допускаш ли варианта да си има приятелка в неговия си град и затова да се държи така? Принципно през почивните дни е малко по-дръпнат... :-o

Goddess
10-14-2011, 22:03
Много ти благодаря... права си.. това си го знам, но явно съм прекалено слаба... а допускаш ли варианта да си има приятелка в неговия си град и затова да се държи така? Принципно през почивните дни е малко по-дръпнат... :-o

Възможно е, ама големи хора сте. Говорете. Недей постоянно да го търсиш, не му досаждай, но отвори ли ти се възможност да поговорите, без празни приказки, направо задай всички въпроси на него - питай го какви намерения има, какво мисли да правите, дали си има приятелка, защо се държи така дръпнато...

ledenakrasota
10-14-2011, 22:19
Много ти благодаря... права си.. това си го знам, но явно съм прекалено слаба... а допускаш ли варианта да си има приятелка в неговия си град и затова да се държи така? Принципно през почивните дни е малко по-дръпнат... :-o


Успокой се! Излишни притеснения. :) Запомни ! Със спокоен ум можеш да покориш цялата Вселена. :D

Така...
Не му се връзвай. Може да е тактика. Сваля те, обсебва те и изведнъж се отдръпва и чака да клъвнеш.
Има и много други варианти. Такава грубост не си струва вниманието. :)
Спри да се вкарваш във филми. Гледай си ученето и кефа. Ако стане, ще стане. :)